Proszę dokumenty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

TY pomorzaku żartujesz albo w kulki lecisz? Opowiadasz bajeczki a o poważnych sprawach milczysz.
Niemcy maja dokladny plan odejscia od węgla, który jest jednym majwiekszych trucicieli atmosfery.
Likwiduja elektrownie jadrowe, przechodząc na elektryczność z energii slonecznej. W ogóle Niemcy
są w ścislej czolowce światowej jeśli chodzi o likwidacje zanieczyszczeń atmosfery.

Nie wiedziales?I Nie martw sie. Jak czegoś nie wiesz pytaj.
Żartuje... :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Drogi Reflexie,
opowiedz mi jeszcze o tym co dzieje sie w Niemczech bo jest to bardzo ciekawe.
Ja znam tutejsza propagande i jestem ciekaw tej amerykanskiej.
Tak wiec prosze o uswiadomienie o prawach czlowieka, przestrzeganiu kosnstytucji w Niemczech.
O tym jak doszlo do wylaczania elektrowni atomowych i jak dlugo beda dzailaly elektrownie na wegiel brunatny i jak i kiedy bedzie zastopowane wydobycie tego wegla. Gdzie beda skladowane odpady radioaktywne.
Jak niemieckie firmy staja sie konkurencyjne dla firm z innych krajow europejskich.
Jednym slowem pisz na temat Niemiec bom bardzo ciekaw twej wiedzy.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Każde moje slowo w poprzednim poście jest gloszone i znane na bieżąco w Niemczech. Daty, terminy, opóznienia, wszystko jasne, caly świat o tym wie, tylko Ty nic nie wiesz a wlaściwie mydlisz oczy na forum kpiną i nieprawdą.
Mój post był odpowiedzią na Twoją nieuczciwą propagandę, skierowaną miedzy innymi do mnie, uczestnika tego forum.

Nie jestem żadnym fenomenem, nie znam sie na wszystkim, ale od lat interesuje mnie świat i czytam o nim wiele..
Do Niemców mam szczególną sympatię. To m.in. dzieki nim, Polska tak szybko stanęla na nogi gospodarczo. Dużo w tym pomogli.
Są najwiekszym odbiorca na świecie naszych towarów.
Masa Polaków tam pracuje i są dobrze traktowani przez gospodarzy. Rzygać mi się chce, kiedy widze Twoja do nich nienawiśc.

Jeśli interesuje Cie USA, szukaj i czytaj. Dzisiaj masz komputerową laczność z calym światem. Jeżeli idzie o poprawę zanieczyszczonej atmosfery, są w tyle za Niemcami, ale pracuja nad tym. Prezydent Biden po wycofaniu się urzędujacego Trumpa z organizacji klimatycznych , ponownie wlaczyl sie w światowe dzialanie na rzecz planety.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: czw wrz 02, 2021 10:11 pm
Do Niemców mam szczególną sympatię.
Drogi Reflexie,
twoja sympatia odnosi sie do twojego karykaturalnego wyobrazenia o Niemcach bo o nich samych nie wiesz nic, podobnie jak o ich problemach z ktorymi sie borykaja. Ciebie to tak wlasciwie nie interesuje bo nie jestes ich problemami obarczony.
Nie mniej wiec pretensji ze ktos kto mieszka w tym kraju ma bardziej realne podejscie i jest za koniecznymi zmianami.
Pisz raczej o stanach jesli tam mieszkasz i znasz tamtejsze problemy.

Pozdro
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

Mirek, glowa betonowego muru nie przebijesz. On wie i juz. Ty glosisz propagande piszac jak jest.
Debil i tyle...
na https://pl.sputniknews.com/ wiecej prawdy pisza o swiecie niz on... chociaz tez sieja propagande...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

twoja sympatia odnosi sie do twojego karykaturalnego wyobrazenia o Niemcach
I tym zdaniem sie kompromitujesz.Karykaturalne wyobrazenie oznacza cóś ośmieszajacego, wyśmiewającego, kogoś, czegoś.
Gdyby ktoś porównywal, Twój tekst z moim, to wlasnie Ty piszesz o Niemcach karykaturalnie nie ja.
Poza tym, nie tylko Ty mieszkasz w Niemczech, mam tam kogoś z rodziny, znam opinie Polaków, ich zarobki nie porównywalne z Polskimi ich opinie o życiu w Niemczech. No i poznalem Twoje zafalszowane i nienawistne spojrzenie na Niemcy.
Ja nie mam zamiaru niczym się tu popisywać, piszę co widze i co myślę. Twoja rada, żeby raczej pisać o Stanach jest dość śmieszna i conajmniej o setke lat spózniona. Dzisiaj ktoś kichnie i natychmiast slyszy z drugiego końca świata zyczenie "na zdrowie".
A jesli chodzi o problemy światowe? A kto ich nie ma? Ale nawet w tym temacie, czy się to pomorzakowi podoba czy nie; Niemcy są w tej chwili (chyba) na piątym miejscu najbardziej bogatych i rozwinietych państw. A Ty daj buzi godzilli i rekinowi i nie denerwuj się. Nie wiem za co, ale też Cię lubię. :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: godzilla »

ku.rwa idiota!
Mirek mieszka od dlugiego czasu w Niemczech, wie co i jak, jak rosna ceny, jakie straty ponosi panstwo przez bandycka polityke tej krowy, a teraz pewnie jej nastepczyni co falszowala swoje CV... i ten idiota bedzie uczyl ojca jak dzieci robic!
noz sie w kieszeni otwiera...
debil i tyle... jakis ku.rwa fanatyk obecnej propagandy....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Drogi Reflexie,
nadal twierdze ze o Niemcach i Niemczech nie masz kompletnie pojecia.
To co znasz to wiadomosci internetowe i prywatne opinie takich czy innych ludzi.
Nie znasz tego kraju i ludzi z autopsji.
Ja mam okazje od 33 lat nie tylko mieszkac ale i byc tak samo dlugo obywatelem tego kraju.
Przez ponad 10 lat bylem mezem zaufania w moim miejscu pracy, kturym jest dosc pokazny koncern.
Nie mieszkam w polskim gettcie choc mam wielu zajomych w tym srodowisku.
Ja opieram sie na wlasnych doswiadczeniach i tejn kraj jest miejscem gdzie zyje i zapewne i umre.

Dlatego drogi Reflexie podtzymuje swoja opinie ze wypowiadasz sie w kwestiach o ktorych nie masz pojecia.
Oczywiscie masz prawo pisac co ci sie podoba bo to odpowiada twojemu widzeniu swiata i sposobowi komunikacji.

pozdrawiam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Alez kochany pomorzaku. Ja wiem, ze z Tobą nie można się równać wiedzą o Niemieckiej ekonomii, prasie światowej, wiadomościach o świecie przez caly rok a co dopiero ja. Mąż zaufania w miejscu pracy, to przecież kompedium wiedzy o ekonomii, polityce światowej, pandemiach etc.etc. No i zapominasz, że oprócz Ciebie żyje tam miliony ludzi, ktorzy mają inne zdanie niż ty, Ale co tam ludzie, prawda?
Jak przystalo na męża zaufania to TY jestes skończonym fenomenem wiedzy o Niemcach o szczepieniach na Covid i oczywiście o mnie. To ja Cie chyba zawstydzony przeprosze i przyrzeknę że nic nie wiem.
Przebaczysz mi?... :mrgreen:
ODPOWIEDZ