Proszę dokumenty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Proszę dokumenty

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: śr wrz 01, 2021 7:37 am oczywiscie ze 2 x NEIN!

czy az tak potrzebujemy malzenstw jednoplciowych?
jak ktos chce to moze sie hajtnac np. w holandii

a socjalistyczno-komunistyczne debilne pomysly mlodych komunistow spowoduja ucieczke kapitalu ze Szwajcarii co moze sie skonczyc katastrofa szybciej niz bez tych pomyslow...

stara komunistka wie jak zaglosuje...
Nie jesteśmy przyzwyczajeni do widoku jednopłciowych. Kobiety dwie = przyjaciółki, lecz dwóch facetów= geje, bo są bardziej jakoś widoczni. Homo żyją razem, z kartką podpisaną czy bez kartki mieszkają i żyją razem. Czy zalegalizują podpisem związek w Holandii czy na Cyprze czy w CH, co za różnica. ? Fakt pozostaje faktem. Konkubinat czy małżeństwo, wsio ryba, są i będę razem, więc co to zmieni w moim czy Twoim życiu, że będą z podpisanym papierem( w Holandii czy Honolulu czy Zurychu) czy też bez papieru...??? Naszego życia nie zmieni...
A dla nich jest różnica, gdyż nie czują się i nie są dyskryminowani. Czy chciałbyś się czuć sekowany i dyskryminowany?

Cóż ? z tym małżeństwem? póki co w CH małżeństwo jest niekorzystne dla bezdzietnych ze wzgl. na podatki, więc szału i tłoku nie będzie bo się nie opłaca. No ale może się mylę... co mi się zdarza...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pt wrz 03, 2021 11:41 am Alez kochany pomorzaku. Ja wiem, ze z Tobą nie można się równać wiedzą o Niemieckiej ekonomii, prasie światowej, wiadomościach o świecie przez caly rok a co dopiero ja.
w kazdym razie mieszkam tu i zyje i jestem czescia tego spoleczenstwa
ja zyje tutejszymi problemami bo one mnie dotycza
tego w internecie i przekaziorach sie nie nauczysz
ja jestem w domu
ty jestes czlowiekiem z zewnatrz ktory probuje sie wymadrzac
zawsze smieszyla mnie polonia ktora dawala rady mieszkajacym w Polsce
teraz jest jeszcze zabawniej

trzymaj sie cieplutko
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Proszę dokumenty

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt wrz 03, 2021 1:35 pm w kazdym razie

trzymaj sie cieplutko
oj Tak Reflxie TRZYMAJ SIę, oby Cię ten huragan i ulewny deszcz nie skrzywdził ....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Napisalem post i ....doopa.
Jedno nieuwazne klikniecie i pooooszlo...

Sprawiedliwy, niby sie trzymam i smieje się, Bo czego się tu trzymać? Jak pierdyknie to porwie razem z tym czego się tzymam.
Świat sie zrobil wredny i nieprzewidywalny. Pomorzak uparty a godzilla ...Godzilla zawsze byl taki sam:
Prymitywny k***s. :D
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Pomorzaku. To że tam mieszkasz niewiele, a własciwe nic nie znaczy. W Nieczech zyje ponad 83 miliony ludzi i wiekszosc z nich ma odwrotne niż Ty spojrzenie na swój kraj.To o czym ja pisalem jest prawdą potwierdzoną przez światowe oorganizacje a szczególnie przez Niemcy. To nie są sprawy wyssane z mojego placa tylko czyste fakty. To co Ty pisaleś że Niemcy za butelki z piwem odradzaja swoj klimat bylo Twoją kpiną. Starannie ominąleś prawdę. Gdzie Ty tu widzialeś moje wymądrzanie się? Ja nie pisalem jak sie tam żyje, tylko jak pomorzak kpi i oszkuje na necie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pt wrz 03, 2021 4:49 pm Gdzie Ty tu widzialeś moje wymądrzanie się?
Przeczytaj wlasne teksty to znajdziesz odpowiedz.

pozdro
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Proszę dokumenty

Post autor: Reflex »

Niech Ci będzie.
Ja sie wymądrzam, Ty sie wyglupiasz... :
Ja piszę prawde, Ty klamiesz.
Lepiej? :mrgreen:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Proszę dokumenty

Post autor: sprawiedliwy »

Czym jest kłamstwo ? ustalmy. a czym jest mówienie rzeczy, w które się święcie wierzy, nieprawdziwych, sprzecznych z prawdą, mijających się z rozsądkiem i logiką. Na ogół ktoś mówiący głupty nie wie o tym, że gada głupstwa, i jest święcie przekonany o swojej racji. To działa w obie strony. Dlatego czy Pomorzak kłamie, świadomie, bo znając inną prawdę wciska nam nieprawdę ? wątpię...raczej święcie wierzy w to co mówi....innej prawdy nie słuchając.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: sob wrz 04, 2021 4:40 am Niech Ci będzie.
Ja sie wymądrzam, Ty sie wyglupiasz... :
Ja piszę prawde, Ty klamiesz.
Lepiej? :mrgreen:
Drogi Reflexie,
twoje opinie sa tylko i wylacznie twoimi opiniami ktore mowia glownie o tobie.

Pozdrawiam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Proszę dokumenty

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: sob wrz 04, 2021 5:49 am Czym jest kłamstwo ? ustalmy. a czym jest mówienie rzeczy, w które się święcie wierzy, nieprawdziwych, sprzecznych z prawdą, mijających się z rozsądkiem i logiką. Na ogół ktoś mówiący głupty nie wie o tym, że gada głupstwa, i jest święcie przekonany o swojej racji. To działa w obie strony. Dlatego czy Pomorzak kłamie, świadomie, bo znając inną prawdę wciska nam nieprawdę ? wątpię...raczej święcie wierzy w to co mówi....innej prawdy nie słuchając.
Bo prawd tyle co ludzi :D
ODPOWIEDZ