dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

Drogi Reflexie,
wypowiadasz sie tak czesto na tematy o ktorych nie masz specjalnego pojecia.
Nie znasz niemieckiego a jednak oceniasz teksty w tym jezyku.
Jesli sie nie myle to masz i problemy z tekstami w jezyku angielskim.
Czy to braki jezykowe sprawiaja ze tak impulsywnie reagujesz ??
Hahaha... Jeżeli ktoś czegoś nie zrozumial, To Ty prostego i jasnego języka polskiego.
Widać tracisz concept. i zaczynnasz fantazjować.ja nie oceniam waszych tekstów o nich sie
dawno wypowiedzialem. Ja krytykuje przesadną ilośc artykulów po niemiecku NA POLSKIM FORUM!
To jest niechlujne i bezczelne traktowanie forum i jego czytelników a rownież swiadczy o tym,
że brak Ci argumentów po polsku i tu nie mozesz znależc poparcia swoich bzdur. W ogole Twoja kultura, Twoje
slodziutkie pozdrowienia to jeden falsz. Twoje flaszywe slowa o moim angielskim a nawet polskim, są niczym innym,
jak Twoją trzęsącą sie zlośliwościa. Oczywiscie tylko przekonujesz że tracisz rezon i zaczynasz majaczyć.

Moją opinię popierają rządy calego świata. Zaszczepionych na świecie jest już ok 80%. Was wierzących w spisek jest na świecie 0,5 procenta. Z czym i czym Ty chcesz walczyć.

Nie rozumiesz slowa "Blah", jak mi cię żal. Ten grafik wzialem z Polskich grafikow dopisalem tylko Ciebie i godzille, dodalem smiejące sie buzki. To jest kolego polska kpina regionalna tzw. rechot.
Co jeszcze chcialbyś dodać? Ze moja opinia o padnemii bierze się z tego że się zaszczpilem? Hahahahaaaa.
A może ja się zaszczepilem bo taką mam opinie? Pomyśl biedactwo moje, myślenie nie boli. :mrgreen:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

abcdefghij.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: wt wrz 21, 2021 8:17 pm
Moją opinię popierają rządy calego świata.
:roll:



Reflex pisze: wt wrz 21, 2021 8:17 pm Nie rozumiesz slowa "Blah", jak mi cię żal. Ten grafik wzialem z Polskich grafikow dopisalem tylko Ciebie i godzille, dodalem smiejące sie buzki. To jest kolego polska kpina regionalna tzw. rechot.

A z jakiego regionu jesli mozna zapytac ?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: wt wrz 21, 2021 8:17 pmJa krytykuje przesadną ilośc artykulów po niemiecku NA POLSKIM FORUM!
powtorze po polsku i p o m a l u t k u....

to jest watek "dla pomorzaka (nie dla covidiotow)"

i tego sie trzymajmy... pomorzak sobie z jezykiem niemieckim doskonale radzi, ja tez nie narzekam wiec o co te pretensje?

wymieniamy sie tylko informacjami w czasie tej wojny...

ot chocby to co planuje pan bill... to jest planowanie dlugofalowe i pewnie skonczy sie wtedy gdy wiekszosc z nas bedzie albo gryzla piach albo bedzie potakiwac jak reflex...

tu cos po angielsku, (to co pomorzak wskazal wczesniej) ktory to jezyk tez troszke znamy wszyscy, oprocz oczywiscie reflexa... ale moze jemu ktos poczciwy przetlumaczy....

https://timesofindia.indiatimes.com/wor ... 223792.cms
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

Co prawda wybory w Niemczech byly na zasadzie wybierajcie miedzy cholera, syfilisem czy inna zaraza to jednak zgodnie z oczekiwaniami Merkelowa pociagnela CDU na dół. Teraz placz i szukanie winnego.
Tyle do tematu ze caly narod kocha "mamusie".


Obrazek

Ta fota byla jeszcze przed wyborami ale jakos tak wymowna.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

a ten podpizdziec co po niej chcial byc za cesarza to mi wcale nie pasowal...
to co zostalo to tez jest piaty sort... a najgorsza to ta co cv pietnascie razy zmieniala... gdy ja widze to ciarki po plecach mi przechodza...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: wt wrz 28, 2021 5:30 am a ten podpizdziec co po niej chcial byc za cesarza to mi wcale nie pasowal...
to co zostalo to tez jest piaty sort... a najgorsza to ta co cv pietnascie razy zmieniala... gdy ja widze to ciarki po plecach mi przechodza...
Angela wykosila u siebie wszystkich co mieli jaja to i nic dziwnego ze zostalo to co widac.
Ich unijny partner mial chrapke na cesarstwo ( Söder ) ale mu nie dali to teraz smieje sie w kulak.
Ostatecznie to i ten podobno przyszly z tej samej sorty bo robil za chlopca pod Merkelowa a teraz podobno wybil sie bo ludzie mieli CDU dosc i zaglosowali na SPD.
Jak pomyslec co nam pozostalo po poprzednim kanclerzu z SPD to perspektywy i tak nie sa budujace.
Jeden pies kto przy wladzy bo z tego samego inkubatora. Twoja "ulubienica" Annalena tez tam wychodowana.
Jak kobite slysze to nasuwa mi sie " Jugend forscht " bo nie mozna oprzec sie wrazeniu iz gdy mowi sama to gleba a jak z kartki to nie ma tylu wpadek co zazwyczaj.
Jednym slowem republika zyje tym co sie w palacu dzieje i nawt nie zauwaza ze jest i bedzie ponownie dymana.
Jakos nikt nie mial w swoim programie przestrzegania konstytucji i praw obywatelskich bo o prawach czlowieka nie wspomne.
Nawet nie obiecvywali zbyt wiele tym razem. Czerwoni mowili ze ludzi bedzie stac na oplacenie mieszkania a merkelowcy ze nie bedzie gorzej jak jest co przebili zieloni obietnica ze klimat sie poprawi.
Kolejny koncert obietnic za cztery lata jak to wszystko jeszcze sie utrzyma.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

no to fajnie macie a bedzie jeszcze fajniej...

u nas tez zajebiscie... podobno 2/3 mieszkancow Szwajcarii popiera apartheid i terror rzadowy...
niektorzy chca zertyfikatow aby moc chleb kupic w sklepie...

tekst po niemiecku, dla niekumatych polecam czytac w Chrome...

https://www.20min.ch/story/zwei-drittel ... 9464736409

ps
gdyby od nich zalezalo to mielibysmy certyfikat w pracy, w srodkach transportu publicznego i w sklepach spozywczych... no, zyc nie umierac! i oczywiscie "dobrowolne" szczepionki... a jesli oni cos wymysla to...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

Boshe mój. Jak ja was czytam ... Jak mi serce rośnie. Każdy rząd, każdy naukowiec, każdy lekarz to przy was szczeniaki.
Godzilla i pomorzak, dwa zajebiste geniusze a świat naukowców i polityków jest glupi jak but z lewej nogi.

I co wy geniusze w życiu osiagnęliscie??? Dlaczego światowa prasa o was milczy. Nie, nie...nie o skoltunionej masie fanatyków, która uwielbia awntury i bijatyki na ulicach, ale wlaśnie o was? O POMORZAKU I GODZILLI?

Gdzie oprócz zdechłego i zapomnianego forum można o was przeczytać? Pojawily sie szczepienia, zapelnily się stadiony, wraca życie a Ci dwaj dalej w bagnie i to ho ho " po niemiecku". No wprost curwa geniusze. :mrgreen:
Wiem, że idzie nowa fala, jeszcze bardziej zarazliwa, ale wiem że nauka to curestwo wcześniej czy pózniej pokona a Ci dwaj geniusze bez względu na wszystko będą pieprzyć jak niezdrowa dupa.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

dziś imieniny Michała.
Mój dziadzio ( ojciec Matki mojej) miał na imię Michał. Był niesamowitą postacią. Michały to wesołe osoby optymistyczne.
Znam też jednego Bielszczanina Michała, żyjącego w USA... tzn. znaliśmy się kiedyś, bo teraz to tylko przez mojego kuzyna.
ODPOWIEDZ