dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt wrz 17, 2021 2:13 pm o do kuracji genowej
pozdro
ależ szczepionka Johnson&Johnson,, jest innej technologiii więc ? trzba tylko chcieć się zaszczepić...
Tylu przeciwników szczepien już zabrał Covid....
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt wrz 17, 2021 3:38 pm
Tylu przeciwników szczepien już zabrał Covid....
podobnie jak i zwolennikow po tej kuracji......
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

Ta pani jest profesorem etyki i uwazam za godne najwyzszego uznania iz niezaleznie od ceny jaka placi jest wierna temu czego nauczala i swoim przekonaniom. Taka postawa nie jest zbyt popularna.
Ta pani nic nie propaguje, ta pani się skarży mówi sobie, nikogo nie atakuje.
Swoją opowieść kończy wybuchem placzu. Nie nalezy do ludzi nienawistnych,
typu pomorzak, czy godzilla.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pt wrz 17, 2021 4:06 pm Ta pani nic nie propaguje, ta pani się skarży mówi sobie, nikogo nie atakuje.
Swoją opowieść kończy wybuchem placzu. Nie nalezy do ludzi nienawistnych,
typu pomorzak, czy godzilla.
Drogi Reflexie,
mam wrazenie iz masz powazne problemy ze zrozumieniem nie tylko tego co ta pani mowi w jezyku angielskim ale i mojego tekstu w jezyku polskim.

Zaczynasz mi przypominac pisowca wolajacego o winach Tuska.
Wez sobie przyklad ze Sprawiedliwego i sie ogarnij.

Takie jest moje zdanie ale zrobisz jak zechcesz

pozdro
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

Gdybyś był szczery, ale nie jestes.Jesteś do dna falszywy. Ta pani nigdy nie bya i nie bedzie po Twojej stronie.
Ona nie robi propagandy iak Ty. Ona po prostu pisze o sobie i przymusie na uczelni, ktorego ona się boi..Przy tym wszystkim grozi jej strata pracy, ktora jest jej życiem..
Jest totalna róznica miedzy Twoim falszem i nienawiścia a jej osobowością. Ty ziejesz propagandową nienawiścią Chcialeś z niej zrobic swojego sojusznika, niestety w swoim prymitywnym egoizmie nie dostrzegleś różnicy .. TY nie wierzysz w pandemie, Ona sie boi szczepionki. A mnie po prostu nie musisz czytać.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: pt wrz 17, 2021 3:54 pm podobnie jak i zwolennikow po tej kuracji......
NIEPRAWDA!!!!!!
I TO JEST JAWNE KŁAMSTWO!


KOniec mojego udziału w tej dyskusji.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: sob wrz 18, 2021 1:42 am NIEPRAWDA!!!!!!
I TO JEST JAWNE KŁAMSTWO!


KOniec mojego udziału w tej dyskusji.

prawda, prawda

i dobrze o tym wiesz
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: pt wrz 17, 2021 6:24 pm Gdybyś był szczery, ale nie jestes.Jesteś do dna falszywy. Ta pani nigdy nie bya i nie bedzie po Twojej stronie.
Ona nie robi propagandy iak Ty. Ona po prostu pisze o sobie i przymusie na uczelni, ktorego ona się boi..Przy tym wszystkim grozi jej strata pracy, ktora jest jej życiem..
Jest totalna róznica miedzy Twoim falszem i nienawiścia a jej osobowością. Ty ziejesz propagandową nienawiścią Chcialeś z niej zrobic swojego sojusznika, niestety w swoim prymitywnym egoizmie nie dostrzegleś różnicy .. TY nie wierzysz w pandemie, Ona sie boi szczepionki. A mnie po prostu nie musisz czytać.
Drogi Reflexie,
jak widze nadal nie rozgryzles sensu wypowiedzi tej pani.
Ciekawym jednak jest to co z niej zrozumiales.

Co do reszty w stylu wina Tuska nie bede sie wypowiadal.

Cosik macie tam zszarpane nerwy, sadzac po wypowiedziach.

pozdro
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

Hahahaha.. Szanowny filozofie pomorzaku. Co tam bylo do rozgryzienia? Protest kobiety przeciwko szczepionce, ktora jej zdaniem nie zostala do końca sprawdzona, więc niebezpieczna dla zdrowia. Nigdzie ani slowa nie zaprzeczyla istnieniu pandmii.
Ty chcialeś ją pokazać jako przyklad swojej chorej idei o falszowaniu ludzkości pandemią i zmuszenia jej do przyjęcia trucizny.
Chore i dziecinnie glupie.
Nie wiem co myślisz o Tusku, ale pewnie kojejna Twoja ciężka bzdura przeciwnika kanclerz Merkel która poparla kandydature Tuska na stanowissko w Unii Europejskiej.
Pomorzaku ja Ci zle nie życzę, ale Ty jestes mentalnie poważnie chory i ktoś powinien sie Toba zająć, bo to się zwykle zle kończy.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

Drogi Reflexie,
nadal uwazam ze nie zalapales o czym ta pani mowi i z czym ma problem.
Prawdopodobnie przyczyna tego jest zbyt wielka koncentracja na mojej osobie i chec dokopania.
autor: pomorzak » czw wrz 16, 2021 1:26 pm
Mam ten film z niemieckim tlumaczeniem ale wiekszosc zapewne swietnie zna angielski wiec polecam.


Post autor: pomorzak » pt wrz 17, 2021 2:13 pm
Ta pani jest profesorem etyki i uwazam za godne najwyzszego uznania iz niezaleznie od ceny jaka placi jest wierna temu czego nauczala i swoim przekonaniom. Taka postawa nie jest zbyt popularna.
To sa moje wypowiedzi do tego filmu.

Zabawne jest jak potrafisz je rozwinac aby "spokojnie odpowiedziec" na moja agresje.
Tu masz tez odpowiedz na wine Tuska, bo dokladnie jak rasowy pisowiec czy korespondent TVP rozwija swoje fobie na temat Tuska, tak i ty plodzisz swoje teksty na moj temat.

Drogi Reflexie,
zycze milej niedzieli.

pozdrawiam
ODPOWIEDZ