dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

nie umiesz jej zrozumiec? bos glupi i nie uczyles sie jezykow... moze by ci pomoglo zrozumiec co ona mowi gdybys wlaczyl napisy? ja tak czasem robie gdy ktos mowi niezbyt wyraznie...

ona mowi swietnie i bardzo wyraznie...

co do powodow, ktorych ty nie pojmujesz to coz....

ona pracujac wsrod naukowcow - rozmawia z nimi... dowiaduje sie prawdy... ktora ty zaklinasz swoimi durnymi przekonaniami czerpanymi z telewizji... ona jako profesor nie moze byc durna jak ty, ona po prostu MYSLI............... jesli rozumiesz co mam na mysli...

to jest pandemia klamstw i propagandy wojennej... uczyli sie od goebbelsa i razem z nim... daja rade ale nie sa idealni w tym co robia i ktos kiedys ich rozliczy... miejmy taka nadzieje...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: czw wrz 16, 2021 1:26 pm Mam ten film z niemieckim tlumaczeniem ale wiekszosc zapewne swietnie zna angielski wiec polecam.


to wstrzasajacy dokument tej wojny przeciw ludzkosci....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

ja mam profesora w domu. Mądra inteligentna,jest prf.nadzw.prowadzi instytut. pracuje z profesorami i naukowcami z całego świata, w tej właśnie dziedzinie. Zna 5 języków biegle w mowie i piśmie, plus szwajcarski.

przekażę jej ten i zobaczymy co powie.... ale obawiam się mocno.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

tylko nadzwyczajny?
poczekamy jak bedzie zwyczajny....

inna sprawa to przez kogo finansowany....
bo wiesz jak to bywa... tutejszy minister zdrowia bzykal sie z kobita, miala skrobanke, chciala od niego forse to naslal na nia komandosow, klamal przed sadem i... i nic wielkiego... dalej sie pokazuje w telewizji i oglasza hiobowe wiesci...

Obrazek

to ten z prawej...

https://www.weltwoche.ch/ausgaben/2021- ... -2021.html
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt wrz 17, 2021 4:15 am tylko nadzwyczajny?
poczekamy jak bedzie zwyczajny....

inna sprawa to przez kogo finansowany....
mając 40 lat zostać nadzwyczajnym, finansowanym przez Unwersytet państwowy. stały etat. To nie jest źle. Ta z filmu też jest nadzwyczajny... a przez kogo finansowana? tego nie dojdziesz.

a ja nie zaglądam nikomu pod kołdrę, każdy śpi z kim chce, jego sprawa, może nawet z duchem świętym..to mnie kompletnie nie obchodzi. Hejt- ploty i takie bzdurne pomówienia , rozpowiadane, łatwo niszczą człowieka.
A tak poza tym to polecam.... serial na Netflix. "Die Professorin".
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: godzilla »

https://www.youtube.com/watch?v=6utkRktANlY
hejt, ploty?
to posluchaj co mowi na ten temat Roger Köppel, Nationalrat z Zurychu... link do youtube powyzej

ten czlowiek wykorzystal swoja pozycje wysoko postawionego polityka do zaatakowania kobiety, ktora go szantazowala.... i klamal przed sadem poprzez swojego adwokata...
Politik beschäftigt sich mit Berset-Affäre
Die «Weltwoche» enthüllte weitere Details im Fall einer Frau, die mit dem Bundesrat eine Affäre hatte und wegen versuchter Erpressung verurteilt wurde. Jetzt schaltet sich die Politik ein.

Die Vorwürfe von «Weltwoche»-Autor und Ex-SVP-Nationalrat Christoph Mörgeli wiegen schwer: Über eine aussereheliche Affäre mit einer damals 25-jährigen Künstlerin habe Gesundheitsminister Alain Berset Falschaussagen gemacht, indem er die Dauer der Beziehung herunterspielte. Zudem habe der Bundesrat Bundesanwaltschaft, Fedpol und seinen Stab für die Bearbeitung dieser privaten Angelegenheit arbeiten lassen.
https://www.20min.ch/story/politik-besc ... 3671049378
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

Godzil,
wiesz jak jest różnica między nami ?

Otóż Ty wierzysz we wszystko co złe. Każda niedobra, zła wiadomość jest dla Ciebie "świętą" prawdą...
Ty nie tylko w dobre wiadomości nie wierzysz, ty jesteś na nie ślepy i głuchy....

Słuchasz i wierzysz w to co chcesz, a Ciebie raduję tylko zło i negatwny

EDIT : powtarzane kłamstwa i bzdury nabierają mocy... przylepiają się się jak rzep i udają prawdziwe...
a znajdą takich wielbicieli jak TY.


...
a żeby uprzedzić pisanie przez Ciebie bzdur, to jest zamężna, lecz pozostała przy swoim nazwisku.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: czw wrz 16, 2021 1:26 pm Mam ten film z niemieckim tlumaczeniem ale wiekszosc zapewne swietnie zna angielski wiec polecam.

Pomorzaku, ta Pani profesor, może mówić co chce, i bardzo dobrze. Sam to tutaj powiedziałes kiedyś, że każdy może. To jej zdanie i ma prawo je głośno wyrazić. Nic w tym specjalnego.

Nie jest prawdą to co ona mówi, albowiem jest tysiące dowodów na to, że szczepienie działa dobrze. Tysiące wypowiedzi naukowców i noblistów, że dobrze działa i spełnia swoją rolę.

Tak więc jej głos to kompletnie nic szczególnego ani oryginalnego, nawet jeśli jest profesorem. Nie powiedziała nic odkrywczego czy też rewelacyjnego, nie poparła swych słów żadnymi dowodami, a snuje jedynie przypuszczenia. Jej argumenty są dziecinne i nic nowego nie wnoszą , są statystycznie do obalenia, gdyż jest tysiące na to możliwości i dowodów..

Owszem, ze zmuszaniem... i że w Kanadzie ludzi zwalniają z pracy, jak nie poddadzą się szczepieniu nie jest fair. Ale to inna sprawa, polityczna a nie medyczna.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: Reflex »

nie umiesz jej zrozumiec? bos glupi i nie uczyles sie jezykow..
godzilla
Ty cięzki kaleki idioto. Czy tak trudno zrozumiec, ze piszę o jej decyzji a nie o języku?
Tylko taka prymitywna menda jak ty, ma zawsze nasrane w glowie.
Jest trudno zrozumieć, że wyksztalcona i inteligentna kobieta nie chce się zaszczepić, nawet jesli to grozi zaklóceniem jej kariery.
Jest mi jej żal, bo to zupelnie inny typ od pomorzaka i godzilllli. Ona sie nie buntuje, Ona sie boi. I takich ludzi jest wiele i takich ludzi mi serdecznie żal. A na godzille szkoda buta, żeby mu kopnąc w doope. Ciemna, glupia,chamska i prymitywna masa.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: dla pomorzaka (nie dla covidiotow)

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: pt wrz 17, 2021 11:13 am Pomorzaku, ta Pani profesor, może mówić co chce, i bardzo dobrze. Sam to tutaj powiedziałes kiedyś, że każdy może. To jej zdanie i ma prawo je głośno wyrazić. Nic w tym specjalnego.

Nie jest prawdą to co ona mówi, albowiem jest tysiące dowodów na to, że szczepienie działa dobrze. Tysiące wypowiedzi naukowców i noblistów, że dobrze działa i spełnia swoją rolę.

Tak więc jej głos to kompletnie nic szczególnego ani oryginalnego, nawet jeśli jest profesorem. Nie powiedziała nic odkrywczego czy też rewelacyjnego, nie poparła swych słów żadnymi dowodami, a snuje jedynie przypuszczenia. Jej argumenty są dziecinne i nic nowego nie wnoszą , są statystycznie do obalenia, gdyż jest tysiące na to możliwości i dowodów..

Owszem, ze zmuszaniem... i że w Kanadzie ludzi zwalniają z pracy, jak nie poddadzą się szczepieniu nie jest fair. Ale to inna sprawa, polityczna a nie medyczna.
Ta pani jest profesorem etyki i uwazam za godne najwyzszego uznania iz niezaleznie od ceny jaka placi jest wierna temu czego nauczala i swoim przekonaniom. Taka postawa nie jest zbyt popularna.

Co do kuracji genowej zwalczajacej pandemie medialna mam zdecydowanie odmienne zdanie i statystyke juz wielokrotnie przytaczalem, co jednak nie znajdowalo specjalnego zainteresowania.

Cieszy mnie jednak ze uwazasz iz zmuszanie do stosowania tej kuracji jest nie fair.
Pod tym wzgledem zgadzam sie z toba choc okreslenie nie fair jest w moich oczach zbyt dlikatne.

pozdro
ODPOWIEDZ