Made in Reflex

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pn wrz 27, 2021 4:32 pm Obrazek
czy ty jesz taki chleb? powinienes troche uwazac bo to rakotworcze....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

godzilla pisze: śr wrz 29, 2021 5:22 pm o, coś takiego mi wyszło
Obrazek
100 g żytniej 1150, 150 g orkiszowej 630 i 250 pszennej na pizze (ma mocny gluten). do tego jakieś 80 g zakwasu żytniego, kilka godzin wcześniej wyjętego z lodówki(tak się nie robi ale...), pół torebeczki drożdzy do pieczenia Seitenbacher, garść nasion dyni i garść orzecha włoskiego, póltorej lyżeczki soli i 350 ml wody... pieczony w garnku żeliwnym w temp. 260 stopni przez 30 min a potem wyjęty i w 220 stopniach na kratce... jutro zobaczymy jak smakuje... skórkę ma twardą i chyba będzie okej... jakby co to zapamiętam przepis...🤔
przyszlo mi do glowy aby obliczyc ile taki chleb o wadze 800g mnie kosztowal, bez ziaren...
tak ok. 0.7€
i sprobuj tu w Szwajcarii taki chleb kupic... albo i w Niemczech... zaplacisz z piec razy tyle albo i wiecej za taki o wadze 300g...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Made in Reflex

Post autor: sprawiedliwy »

No to cześć, Panowie, admin zapowiada dziś ostatni dzień

Chociaż te ostatnie chwile były normalne by nie powiedzieć sympatyczne. Rozumiem ze dla 4 słownie czterech osób, jak dobrze się trafi, to utrzymanie forum zbyt kosztowne.

Trzymajcie się chłopaki!


Ps. Godził , chleby wychodzą imponujące. Jednak , wbrew pozorom, nakład czasu i pracy jest i to nawet niemały.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

no troche tego jest... umyc maszyne, umyc inne naczynia.... to jest najgorsze dla mnie, bo reszta to dzialalnosc tworcza...
tez sie trzymaj zdrowo
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Cy Ty wiesz godzilla co robisz i co piszesz? Trzeba niesamowitego kutasa, żeby na oczch wszystkich sie tak się kompromitoawć.
Zazdrosny dziadu, Ty nigdy nie upieczeszcz czegoś, co się nazywa chlebem. Hahahaha...
Ja mam z swoje chleby nagrody, Ty masz nasrane w glowie :mrgreen: .
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: czw wrz 30, 2021 7:20 am Cy Ty wiesz godzilla co robisz i co piszesz? Trzeba niesamowitego kutasa, żeby na oczch wszystkich sie tak się kompromitoawć.
Zazdrosny dziadu, Ty nigdy nie upieczeszcz czegoś, co się nazywa chlebem. Hahahaha...
Ja mam z swoje chleby nagrody, Ty masz nasrane w glowie :mrgreen: .
dziekuje za komplement wobec mojego kutasa ale chyba przesadzasz z moja zazdroscia...
twoje spalone sztuki lub niedopieczone zakalce to faktycznie powod do zazdrosci, a szczegolnie zazdroszcze ci tych nagrod... pewnie medal z kartofla dostalec, co? przyznaj sie...

ja sie ucze i popelniam bledy i zazdroszcze ci tej arogancji i zadufania w swoja boskosc...
coz... pozostaniesz w pamieci paru osob jako niesamowidy dupek...
zycze ci zdrowia
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

wiem ze przejalem ci szturmem ten watek i ci jest przykro, ale co ja zrobie ze lubie pieczony w domu zdrowy chleb? ty, gdybys sie troche postaral to tez moglbys czasem taki zjesc...
ale to mile ze tak sie wsciekasz gdy widzisz lepszych od siebie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

wrzuce twoje dwie fotki, te pierwsza w watku oraz te druga z tym czarnym czyms na grupe fejsbukowa, bez podawania autora i spytam co ludzie o tym mysla, bo byc moze nie mam racji a ty masz... i jesli zdaze to cie przeprosze gdybys ja mial miec... ok?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

widze ze zaczynasz wysilac swoj intelekt jak w dyskusjach z Rekinem...
wrzucilem trzy twoje fotki na grupe... zobaczymy co ludzie napisza...
poprosilem o obiektywne oceny...
ODPOWIEDZ