Made in Reflex

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

pomorzak pisze: ndz paź 03, 2021 9:00 am Drogi Reflexie,
zawsze mnie ciekawilo dlaczego tak czesto ty wychwalasz swoje cnoty a nie wychwalaja ciebie inni.
Czy nie jest zastanawiajace ze masz tak wielkie parcie aby mowic o swojej wyzszosci nad innymi.
Tak czesto to podkreslasz ze mozna odniesc wrazenie iz jestes jedyna osoba ktora ciebie tak widzi.

Kazdy z nas ma szanse rozwijac sie codziennie albo zastygnac w bezruchu lub nawet sie cofac.
Tylko od nas zalezy w ktora strone bedziemy podazac.

pozdro
Reflex pisze: ndz paź 03, 2021 9:19 am Hahaha. Więc zauwazyleś u mnie jakieś cnoty? Haha, jak się cieszę. ;)
Nigdzie nie napisalem że jestem cnotliwy a szczególnie wobec Ciebie.
Nie zmyślaj robaczku, umiem sie bronić, (jeśli muszę) a pokazanie was
na zbliżeniu nie jest żadną obrona, jest po prostu DOWODEM i PRAWDĄ!
Nic Ci pomorzaku nie pomoże i jeśli możesz przestań uzywać falszywych
zwrotów: "Drogi Reflexie" i "pozdrowień". U Ciebie jak wszystko, są falszywe.
Drogi Reflexie,
pozwolilem sobie przytoczyc obie wypowiedzi bo odnioslem wrazenie , iz moja przeczytales jedynie "po lebkach" bez zrozumienia.

pozdro
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Ja wiem pomorzaku, że jesteś przytlumiony i coraz mniej rozumiesz.
Rozchmurz się!!! - i kurrrwa nie pisz do mnie "Drogi Refleksie" :lol:
A teraz sie odpręż...

Najcieplejsze w życiu są dzieci i zwierzęta.
Obrazek

Obrazek

A to na pocieszenie pomorzaka
Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: ndz paź 03, 2021 11:26 am
Rozchmurz się!!! - i kurrrwa nie pisz do mnie "Drogi Refleksie" :lol:
Bardzo Drogi Reflexie,
fotki ktore zamiesciles sa sliczniutkie.
Takie prawdziwie " Made in Reflex ".
Juz jestem calkowicie odprezony.

Serdecznie pozdrawiam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

:D ...........
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Usiadlem rano przed komputerem, zanurzylem się w wiadomościach i od razu, przypadkiem, wpadlem na zdjęcie zaniedbanych, glodnych i nieszczęśliwych psów i humor diabli wzięli. Kiedy widzę ich bezradne spojrzenie, zaciskam bezradnie pięści.
Widzialem z Polski zdjęcia w glebi lasu, gdzie do drzewa byl przywiazany na pólmetrowej smyczy pies, skazany przez wlaściciela na śmierć.
Cale szczeście, ktoś go przypadkiem zauważyl i zabral spragnione, glodne i przerażone zwierzę ze sobą.

W innym wypadku, ktoś wypuścil na atostradzie niedużego pieską i uciekl samochodem. I rownież tym razem ktoś sie zatrzymal i zabral psa ze soba.
Ale ile jest przypadków, że pies zostal żywcem zakopany w worku ...Nie wszystkie mialy szczęście być uratowane.

Czytalem w gazecie, jak mlodzi chlopcy ze szkoly podstawowej, oblali kota latwopalnym plynem, podpalli i filmowali palące się zwierze. Niestety, tu juz nikt nie pomogl, kot okrutnie stracil życie. Chopaki wpadli chwaląc się w szkole filmem.
Pijany wlaściciel, wyrzucil psa przez okno z drugiego piętra. Te przypadki, zdarzyly się w Polsce. Skad ci ludzie nabrali takich takich morderczych zwyczajów? W glowie się nie mieści.

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

godzilla pisze: pt wrz 24, 2021 3:52 am a tu moj pumpernikel wyglaskany i odpowiedniej wielkosci abym sobie zrobil kanapke do pracy...
ma zwarta strukture i juz sie tak nie rozpada jak te pierwsze... dodaje tez ciut wiecej wody niz w przepisie...

Obrazek

mozesz sie smiac, bo ja to robie dla siebie a chleby z mak mieszanych dla rodziny...
to tego mi ta łajza teglex darować nie może i o cegłach cały czas pieprzy...

@sprawiedliwy, ja pisząc o drogim chlebie w galeriach handlowych miałem na myśli takie małe stoiska pośrodku szlaki spacerowego w galeriach... sprzedają tam przeważnie jakieś małe piekarnie swój rzemieślniczo produkowany chleb i to niestety kosztuje... są takie w warszawskich galeriach jak Arkadia czy Złote Tarasy...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Starszna zbita cegla, pewnie to, co godzila piecze 10 godzin... :lol:
I znowu... w jakim wątku śmieciarzu umieścileś to Twoje g...?
Czy ty raz w życiu zrobiles coś po ludzku?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pt sty 21, 2022 5:59 pm Starszna zbita cegla, pewnie to, co godzila piecze 10 godzin... :lol:
I znowu... w jakim wątku śmieciarzu umieścileś to Twoje g...?
Czy ty raz w życiu zrobiles coś po ludzku?
bo TAKI musi być pumpernikel idioto!!!!!😁
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: alohilani »

Czy Refleks to kraj albo kraina geograficzna, czy to moze ksywa uczestnika i tylul watka ma brzmiec zupelnie inaczej?
Znowu podjeliscie ten temat i znowu ten tytul watka rzuca sie w oczy i kluje na potege!
A moze administracja poprawilaby ten powazny blad, zeby forum wygladalo jak przystoi a nie jak zrzeszenie alfanabetow?

A Pani Sprawiedliwy to tak jak i pani Zimny czy Goracy, nie odmienia sie i pisze sie pani Zimny czy pani Goracy, a nie pani Zimna czy pani Goraca.
To wypadaloby wiedziesc z lekcji jezyka polskiego dawno temu.
Zlosliwie zmieniac to mozna sobie pieluche starcza a nie pseudonm uczestnika. :lol:

Widze, ze mamy znow pijanego zajaca na forum, ktory sie toczy od sciany do sciany i piana mu sie ulewa.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Aloha co Ci się stalo??? Co Cie tak bez przerwy gryzie?? Dlaczego prawie kazdy Twoj post jest jadowity?
Przecież nikt Cie nie zaaczepil, nikt nic o Tobie nie napisal...Co Ci jest kobieto, czym można Ci pomóż?
ODPOWIEDZ