Made in Reflex

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj.
Niezaleznie czy zabiore sie za wypiekanie wlasnego chleba czy tez nie, jest szalenie ciekawe jak do tego sie zabrac i jaka sztuka jest samo pieczenie.
Juz samo to sprawia ze inaczej patrze na chleb w mojej piekarni a jest tam chleb ktory przywozi sie w stanie nieupieczonym ( rohling ) i dopiero na miejscu jest pieczony.
Gdy jestem u szwagra na wiosce w Polsce to tam maja taka mala piekarnie gdzie robia taki jeden rodzaj chleba z jakimis ziolami. To jest poezja, przynajmniej dla mnie. Zajadam sie tam jedynie tym chlebem.
Pieczenie chleba jest sztuka i jak kazda sztuka ma wiele wariantow i ich zwolennikow.
No i dyskusje o sztuce sa jak zawsze ostre.
Fajnie ze "piekarze" podzielili sie z nami swoimi wiadomosciami.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: czw wrz 30, 2021 2:56 pm Sprawiedliwy??? Ty nie widzisz kto zacząl, kto prowokuje jak ostatnia świnia? Nie widzlalaś co ten gnój pisze o moich chlebach.
Wejdz mu w doope, broni Ci ktoś?
Wzburzenie artysty jest niczym tornado ktore zmiecie wszystkich.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

no... nawet gdy nie ma się o co kłócić...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: czw wrz 30, 2021 3:38 pm no... nawet gdy nie ma się o co kłócić...
zwlaszcza wtedy ;)
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

amen.. .
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Racja Amen! Ale jak zawsze dla godzilli. I co? Żalosnie jęczeliście i nagle cisza???

A Tobie Agniesiu serdeczne dzięki..............

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: godzilla »

dodaj do tych kwiatków jeszcze to gu(ó)wno, które w temacie chleba dodawałeś, i które ładnie określa twoją kulturę i inteligencję...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Tak naprawdę wstrzymalem się wczoraj od komentarza, żeby każdy mogl zobaczyć kulturę godzillli. Moje ciche przewidywania i kwiaty dla Agnieszki i natychmiastowe śmierdzące g. godzillli. Nie uszanowal nawet kwiatka dla Agniechy.
Pisząc o kulturze, poniżej podaję kopię postu godzilli do sprawiedliwego.
Oto męzczyzna z pozwaniem do kobiety inteligentnej i jak wynika z godzillowego "dziela" chorej.

Obrazek


Ja zamieścilem tutaj zdjecie mojego chleba, bez komentarza z usmiecheem, bo to m.in. moja radość.
I po forum potoczyly sie godzilowe bydlece opisy. Że mój chleb wyglada jak krowie g*** etc, etc.
Wiecie dlaczego. On nigdy nie upiekl ladnego, prawdziwego chleba. To co pokazuje na forum to smietnik niewyrosniętych i niedopieczonych, pożal sie Boze "chlebow." Najczęściej nie dopiekal bo musial jechać do sklepu go miasta. : )))))
Kiedy opisywal jaki ma sprzet, zamiescil reklamówki z netu a nie ze swojej kuchni. W sumie klamstwo,godzillowy syf, kiła i mogila. : )))
Muszę przyznać że mnie te opisy bawią a jeszcze bardziej milczące i zazenowane opisy uczestników forum.

Pomorzak milczal jak zaklęty, zacieral ręce...
A przecież przez lata byl bity i kopany i prez godzillę z cycem a ja stalem przy nim bezinteresownie cale lata.
Dzisiaj się przejechal na "moim zachowaniu" Tak szczerze mówiąc, jest dla mnie bardziej obrzydliwy niż godzilla.
I drugie wspomnienie"

Obrazek

Teraz pomorzak ma wreszcie wlaściwego kumpla; serdecznego, kulturalnego i szczerego, Szczerze wam gratuluje, :mrgreen:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Made in Reflex

Post autor: pomorzak »

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi,

Ignacy Krasicki, Monachomachia
Drogi Reflexie,
zawsze mnie ciekawilo dlaczego tak czesto ty wychwalasz swoje cnoty a nie wychwalaja ciebie inni.
Czy nie jest zastanawiajace ze masz tak wielkie parcie aby mowic o swojej wyzszosci nad innymi.
Tak czesto to podkreslasz ze mozna odniesc wrazenie iz jestes jedyna osoba ktora ciebie tak widzi.

Kazdy z nas ma szanse rozwijac sie codziennie albo zastygnac w bezruchu lub nawet sie cofac.
Tylko od nas zalezy w ktora strone bedziemy podazac.

pozdro
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Made in Reflex

Post autor: Reflex »

Hahaha. Więc zauwazyleś u mnie jakieś cnoty? Haha, jak się cieszę. ;)
Nigdzie nie napisalem że jestem cnotliwy a szczególnie wobec Ciebie.
Nie zmyślaj robaczku, umiem sie bronić, (jeśli muszę) a pokazanie was
na zbliżeniu nie jest żadną obrona, jest po prostu DOWODEM i PRAWDĄ!
Nic Ci pomorzaku nie pomoże i jeśli możesz przestań uzywać falszywych
zwrotów: "Drogi Reflexie" i "pozdrowień". U Ciebie jak wszystko, są falszywe.
ODPOWIEDZ