Strona 1 z 1
Piekno natury...
: pn paź 18, 2021 11:31 am
autor: Reflex
Re: Piekno natury...
: sob paź 23, 2021 9:42 pm
autor: Reflex
Z napisem się nie zgadzam, po prostu mialem szcęście poznać ludzi idealnych.
Ale zdjecie wzruszające ...

Re: Piekno natury...
: wt maja 27, 2025 1:27 pm
autor: vanda
Cudownie... Mnie w szczególności zachwycają wszystkie te piękne roślinki, które dodają niebywałego uroku. Ja teraz urządzam swój ogród, także inspiracje się przydadzą. A tak się składa, że nawet znalazłam teraz
rudbekia wieloletnia oraz inne wspaniałe kwiaty w sklepie Florini.
Re: Piekno natury...
: wt maja 27, 2025 4:51 pm
autor: Reflex
Przepiekne zdjecia, mam tylko jedno pytanie.........
Ja nie zasluzylem na pOchwaly, to ktos 'podszyl sie' pod
moj nick i zamiescil te bajkowe zdjecia???
Niemniej dzieki za samo zamieszczenie na forum..
PRZEPIEKNE!!!
Re: Piekno natury...
: czw maja 29, 2025 3:13 am
autor: sprawiedliwy
Natura tez swe cuda niszczy.... katastrofa stulecia.
https://www.instagram.com/walliserbote/
była urokliwa piękna wieś , zima narciarska i turystyczna latem.
zostały wspomnienia.
Bywałam tam często,
https://www.nzz.ch/schweiz/der-berg-kam ... ld.1886704
a tu najpiękniejsze zdjęcia.....
https://www.facebook.com/bayard.armin/v ... 0128283666
Re: Piekno natury...
: pn cze 30, 2025 2:18 am
autor: vanda
Uwielbiam naturę, dlatego zrobiłam niedawno małe oczko wodne z beczki i teraz kombinuję, co tam wsadzić. Na
rośliny wodne.pl widziałam sporo propozycji, nawet do naprawdę małych zbiorników. Dobrze, że są też gotowe zestawy dla początkujących
