Trzecia szczepionka.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

https://www.kaufland.de/toilettenpapier/
Obrazek
KMH® 56 Rollen Toilettenpapier *Zefir* 3-lagig á 250 Blatt za jedyne 21,65 €
zzgl. 6,90 € Versand bez ruszania dupy z domu...
ten Pomorzak to ma zajebiscie... moze sobie zamowic do domciu...
:D
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: ndz lis 28, 2021 5:25 pm
no to umierajac bedziesz miala czego zalowac, a ja umre szczesliwy ze do tego qrewstwa reki nie przylozylem...
bo jest roznica gdy sie umiera z reki wroga, a jesli sie umiera z reki falszywego "przyjaciela" i gdy sie ten fakt dopiero przyjmuje do wiadomosci na chwile przed smiercia...

milego zycia w zaszczepieniu mozgowym...
Z tą śmiertką to się nawet zrobiłeś filozoficzny, rzec by można.
a wiesz, że mi to ganzegal z czyjej ręki. Czy to Brutus, czy inna cholera. Dosłownie i w przenośni. Na pewne sprawy wpływu nie mam i nawet mieć nie mogę.
Np. Ty się męczysz z wnukami! Ani to Twoja zasługa ani wina.

Natomiast, jeden lubi kiełbasę i pojedzie po nią aż na koniec świata , że do Niemca to nawet nie wspomnę, a drugi woli kapustę z grzybami. Najlepiej z polskiej wsi i lasów.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr gru 01, 2021 4:07 am Np. Ty się męczysz z wnukami! Ani to Twoja zasługa ani wina.

Natomiast, jeden lubi kiełbasę i pojedzie po nią aż na koniec świata , że do Niemca to nawet nie wspomnę, a drugi woli kapustę z grzybami. Najlepiej z polskiej wsi i lasów.
mam jednego wnuka i wiecej nie oczekuje, wiec sie nie mecze jak mnie raz na dwa tygodnie czy tam czesciej odwiedzi...

a kielbase potrafie zrobic sam i to nie gorsza niz taka ze sklepu, tak nabijana we flak jak i wedline typu poledwica sopocka, na lososiowo czy tez poledwiczka wedzona oraz baleron czy szynka... nie robie duzo bo nie ma komu tego jesc... ograniczam sie do 2 razy na rok i to tez niewiele.... w sklepie czasem kupie...
kapuste tez sobie czasem ukisze, tak ze 3-4 kg w garnku kamiennym... to samo z ogorkami w sezonie...
grzyby z Polski tez mam a o statnio odkrylem polskie boczniaki w niemieckim Kauflandzie... smazone na masle z roznymi dodatkami bardzo mi smakuja...

jakies pytania?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: śr gru 01, 2021 8:13 am
jakies pytania?
coś mi się przypomina, że chyba kiedyś cierpiałeś na podagrę, ale może coś się mi pomieszało.

Jak robisz takie fajne wyroby mięsne, to może coś kupię? ale też nie dużo, bo właściwie nie powinniśmy jeść mięsa z powodów miłości do zwierzątek, które w hodowlach cierpią, oraz ekologicznych, bo te hodowle są bardzo nieekologiczne.

Pozostaje sąsiad bauer. Ale tej sztuki wędliniarskiej nie posiedliśmy. Nie bez przyczyny szwajcarska granica zezwala tylko na 1 kg na głowę...

ogórki też robię w sezonnie, Z kapustą, za dużo roboty. ;)
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: czw gru 02, 2021 9:41 am coś mi się przypomina, że chyba kiedyś cierpiałeś na podagrę, ale może coś się mi pomieszało.

Jak robisz takie fajne wyroby mięsne, to może coś kupię?
dalej cierpie ale rzadziej mnie atakuje bo codziennie truje sie tabletka...
a co do sprzedazy to po pierwsze za malo robie, po drugie to nawet gdybym robil wiecej to za daleko mieszkasz mila... a po trzecie to... faktycznie teraz malo mozna importowac porzadnego miesa z Niemiec a szwajcarskie dobre zaczyna sie od 50-60 CHF za kilogram, wiec jak dla mnie odpada...

a zwierzatka faktycznie cierpia... staram sie o tym nie myslec...

ps
co do kapusty to nie jest az tak duzo tej roboty tylko trza miec duza miche... no i porzadna szatkownice, ze o beczce debowej czy garnku kamiennym nie wspomne... bo potem to juz z gorki...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: czw gru 02, 2021 10:13 am
a zwierzatka faktycznie cierpia... staram sie o tym nie myslec...

Ooops!!! ja też staram się nie myśleć, że ktoś może kwestionować epidemię i słuszność nowej szczepionki. Aleświat już tak ma, że wszystko co nowe jest wrogiem... starego...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

nie musisz sie niczemu dziwic... The Lancet to sprawdzony w boju portal, cos jak Biblia, tylko ze dla medykow i naukowcow... jesli nie znasz angielskiego to popros reflexa... on tez nie zna ale bedzie wam razniej...

https://www.thelancet.com/journals/lane ... t?s=08#%20
High COVID-19 vaccination rates were expected to reduce transmission of SARS-CoV-2 in populations by reducing the number of possible sources for transmission and thereby to reduce the burden of COVID-19 disease. Recent data, however, indicate that the epidemiological relevance of COVID-19 vaccinated individuals is increasing. In the UK it was described that secondary attack rates among household contacts exposed to fully vaccinated index cases was similar to household contacts exposed to unvaccinated index cases (25% for vaccinated vs 23% for unvaccinated). 12 of 31 infections in fully vaccinated household contacts (39%) arose from fully vaccinated epidemiologically linked index cases. Peak viral load did not differ by vaccination status or variant type [[1]
]. In Germany, the rate of symptomatic COVID-19 cases among the fully vaccinated (“breakthrough infections”) is reported weekly since 21. July 2021 and was 16.9% at that time among patients of 60 years and older [[2]
]. This proportion is increasing week by week and was 58.9% on 27. October 2021 (Figure 1) providing clear evidence of the increasing relevance of the fully vaccinated as a possible source of transmission. A similar situation was described for the UK. Between week 39 and 42, a total of 100.160 COVID-19 cases were reported among citizens of 60 years or older. 89.821 occurred among the fully vaccinated (89.7%), 3.395 among the unvaccinated (3.4%) [[3]
]. One week before, the COVID-19 case rate per 100.000 was higher among the subgroup of the vaccinated compared to the subgroup of the unvaccinated in all age groups of 30 years or more. In Israel a nosocomial outbreak was reported involving 16 healthcare workers, 23 exposed patients and two family members. The source was a fully vaccinated COVID-19 patient. The vaccination rate was 96.2% among all exposed individuals (151 healthcare workers and 97 patients). Fourteen fully vaccinated patients became severely ill or died, the two unvaccinated patients developed mild disease [[4]
]. The US Centres for Disease Control and Prevention (CDC) identifies four of the top five counties with the highest percentage of fully vaccinated population (99.9–84.3%) as “high” transmission counties [[5]
]. Many decisionmakers assume that the vaccinated can be excluded as a source of transmission. It appears to be grossly negligent to ignore the vaccinated population as a possible and relevant source of transmission when deciding about public health control measures.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

a tu masz naukowy dowod na to ze amantadyna moze leczyc te modna ostatnio chorobe...

doktora Bodnara globalni bandyci chca karac wiezieniem za to ze uleczyl juz tysiace ludzi tym lekarstwem, od 45 lat w uzyciu przeciw grypie A oraz chorobie Parkinsona, a tymczasem naukowcy z cywilizowanych krajow to badaja i dochodza to aj waj, giewalt, do "zaskakujacych" wnioskow...

https://www.nature.com/articles/s42003-021-02866-9
Amantadine has potential for the treatment of COVID-19 because it inhibits known and novel ion channels encoded by SARS-CoV-2

Trine Lisberg Toft-Bertelsen, Mads Gravers Jeppesen, Eva Tzortzini, Kai Xue, Karin Giller, Stefan Becker, Amer Mujezinovic, Bo Hjorth Bentzen, Loren B. Andreas, Antonios Kolocouris, Thomas Nitschke Kledal & Mette Marie Rosenkilde

Communications Biology volume 4, Article number: 1347 (2021)
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

a tu poczytaj sobie jeszcze co Oni robia...

https://rense.com/general96/toxic-01.pdf
Pfizer Systematic Deployment in USA

By Craig Paardekooper

If the separate companies were deploying high toxicity batches systematically, then the
patterns of deployment could be confused and clouded by mixing data for all of the
companies.
-
So, instead of combining all of the VAERS data for Moderna, and for Pfizer, I decided to
separate them out.
-
Here is the complete output for Pfizer only - showing adverse reactions for each
sequential batch.
-
Pfizer deployed about 9500 batches to the USA.
-
In the first cluster, we have 12 highly toxic batches all appearing in close temporal
proximity - and all within a defined range of 2000 to 3000 x base toxicity.
-
In the second cluster, we have 3 highly toxic batches appearing in close temporal
proximity, and within the range of 2000-2500 x base toxicity.
-
In the third cluster, we have 27 highly toxic batches all appearing in close temporal
proximity - and all within the defined range of 1000-2000 x base toxicity.
-
In the fourth cluster we have 21 highly toxic batches all appearing in close temporal
proximity - all within the defined range of 100-1500 x base toxicity.
-
If the production of toxic batches was an accident, we would expect their temporal
appearance to be random and more scattered. The production of large numbers of toxic
batches in close temporal proximity to one another shows that such "accidents" are
repeated dozens of times, sequentially !
-
In addition to this, these clusters of toxic batches are separated by clear periods of
harmless batches - then the sudden appearance of another cluster.
-
The toxic batches are also clustered into a narrow range of toxicity, rather than having a
random spread of toxicity - which is odd if these batches were accidents.
-
Finally, the toxicity of these clusters decreases in steps, linearly over time - again, not
what we would expect from the accidental production of toxic batches.
-
These batches may be Hot Lots by design.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Trzecia szczepionka.

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pt gru 03, 2021 4:37 am Ooops!!! ja też staram się nie myśleć, że ktoś może kwestionować epidemię i słuszność nowej szczepionki. Aleświat już tak ma, że wszystko co nowe jest wrogiem... starego...
a czasem tez stare jest wrogiem aktualnego i probuje dokonczyc to co im nie do konca wyszlo przy pomocy malarza z wasikiem....?
ODPOWIEDZ