Pozdrawiam Hawaje...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: Reflex »

Hahaha...sorry. Zapomnialem, że piszę do czlowieka zagubionego..
No more comments. :D
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: wt lis 09, 2021 1:30 pm Hahaha...sorry. Zapomnialem, że piszę do czlowieka zagubionego..
No more comments. :D
Drogi Reflexie,
twoim problemem jest ze nie przytaczasz tego co ja napisalem a to co ci sie wydaje ze napisalem albo pomyslalem.
Dyskutujesz z tym co sam wymysliles udajac ze tworca byl ktos inny.
Nastepnie "udowadniasz" nieprawdziwosc tego co sam za kogos wymysliles i odnosicz kolejne zwyciestwo.

To moze byc nawet zabawne jak sie tak patrzy z boku.
Jesli potrzebujesz takiego dowartosciowania to mi nic do tego.

powodzenia
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: Reflex »

Przy okazji mialabym takie pytanie: Dlaczego nie widze tu peanow na czesc i dokonan nowego prezydenta, no nie calkiem takiego nowego, ale chyba juz z 10 miesiecy jest?
Czy nie ma zadnych, aby o tym pisac?
A czy w ogole wiadomo kto tak naprawde rzadzi Ameryka?
A tyle go.na wylewano na poprzedniego prezydenta, a o tym prawie nic?
Ze odkrecil na zle wszystko dobre, co uczynil Trump, byle to nie bylo Trump'a?
Nie pisalem, bo czekalem aż ktos na ten post odpisze. Niestety paradoksalnie na tym forum, stworzonym w Ameryce, pisze tylko nas dwoje mieszkających w USA, to jest Alohilani i ja.Stąd brak zainteresowania i odpowiedzi, moim zdaniem nieladnie.

Jest w Twoim poście kilka spraw, ja odpowiem na dwie, mianowicie na Twoja pochwalę Trumpa i wrecz nienawiśc do Bidena.Oczywiście
zamieszczam moją prywatna opinie i tylko ja za moje slowa odpowiadam.

Zaczne o Trumpie.

Moim zdaniem to byla straszna pomylka wyborców. Trump sliski biznesman, cwaniak otoczony adwokatami, facet majacy gdzieś idee tego kraju i totalny brak szacunku dla świata w tym naszej rodzimej Europy. Przyjaciel Putina i Pólnocno Koreańskiego Kim Un Juna.
W sądzie czeka go kilkanascie rozpraw, biznesowych, ktore byly zamrożone kiedy byl prezydentem.

To nie on rozkrecil biznes w Ameryce. Zrobil to Obama, ktory wyprowadzil USA z cieżkiego kryzysu i oddal Trumpowi Ameryke pedzaca do przodu.
Tak samo, nie Biden wyprowadzil wojska Amerykanskie z Afganistanu, umowe na ten temat z podpisal w Afganistanie tuż przed zakonczeniem swojej kadencji Trump, Biden jedynie to potwierdzil i tylko zrealizowal. Sceny z wywozu w Afganistanie zaskoczyly wszystkich. Nikt sie nie spodziewal tak szybkiego marszu Talibów na stolice Afganistaniu. W koncu USA byla tam 20 lat, ludzie sie wtopili w ten kraj i nagle armia sie poddala Talibom bez strrzalu.... musieli uciekać. To zaskoczylo wszystkich. jednak Biden sie z tym uporal
O Trumpie, jego setkach klamstw i oszustw moglbym pisac dlugo, ale to wystarczy.

Biden. Nie mam jeszcze zdania. Za obecna sytuacje jeszcze za wczesnie oskarżac. Ropocząl dzialania w najgorszym czasie, kiedy Ameryke ogarnela pandemia Coronavirusa, jego plany reastauracji Ameryki (budowa niszczejących mostow, rurociagi itp), ktora dalaby rozped w odbudowie torpeduja Republikanie. Coronavirus unieruchomila duze polacie biznesu.

Jednak ja nie stoje murem za Bidenem, Szanuje go prywarnie jako czlowieka. Jest w Polityce blisko 50 lat, lubiany i szanowany. Osiem lat wiceprezydent Obamy. Ale to moje prywane odczucie, nie znaczy ze Biden "musi" byc dobrym przydentem. Dla mnie przed wyborami stalo jedno marzenie. Kazdy!!! - tylko nie ponownie Trump.

Pogodzilbym sie, gdyby to byl Republikanin, ale polityk nie klamca biznesman.W koncu Ameryka miala w historii doskonalych republiknskich przydentów. Nie niszczyli glownych idei tego kraju.
Trump byl bliski moim zdaniem sprowadzenia nieszcześcia na ten świat. Wycofal się z Amerykanskich udzialow w Międzynarodowej Organizacji Środowiska. Wycofal sie ukladow zamrożenia zbrojeń z Rosja. NiGDY WICEJ TAKIEGO ZALKLAMANEGO POLITYKA na Prezydenta, gdziekolwiek nie tylko w Ameryce.

Rozumiem! - niepokój ludzi. Ceny wszystkiego rosną bardzo szybko, oczywiście kto winien? Prezydent? Czy sytuacja? Fakt, ze Prezydent odpowiada za sytuacje, ale tez czasy są bardzo trudne, wymagajace cierpliwosci. Zobaczymy.
smokkk
Posty: 4
Rejestracja: pt lis 12, 2021 8:45 am
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: smokkk »

Ja rozumiem popierać danego kandydata... ale takie usilne stanie murem za Bidenemm nie ma najmniejszego sensu.
Tak naprawdę prowadzi dość agresywną politykę międzynarodową a widzę tutaj sympatyków takich rozwiązań jest wiele... :roll:
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: alohilani »

Nie bede cytowac tego co powyzej, bo to dokladnie jest to co pisaly media glownego nurtu, media lewicowe (komunistyczne), ktore robily caly czas nagonke na Trump’a zanim jeszcze zostal prezydentem , przesladowaly przez cala kadencje i nawet teraz nie daja mu spokoju. Zastanawialam sie jakie ten chlop mial zdrowie, ze to wszystko udzwignal. Nawet Facebook i Twitter sie do tego zaangazowaly, aby cenzurowac prezydenta Ameryki, niebywaly tupet! A potem nawet usunieto konta! Tak bardzo chcialy uziemic i zniszczyc tego prezydenta poniewaz nie byl powiazany z waszyngtonska klika, ktora wlasciwie i teraz rzadzi Ameryka.
To ones wlasnie poprez media nie dala Trumpo’wi zyc, tak zaciekle przesladujac i osmieszajac, wykrecajac wszystko co powiedzial i zrobil.

A tu jest tylko jeden z przykladow tej nagonki.

https://youtu.be/zH0hmpT2zmo


Mozna byloby mnozyc takie i podobne.

I dzialania na podstawie takich i im podobnych klamstw.

Jednym slowem za jego niezaleznosc, za koncentrowanie sie na
Ameryce przede wszystkim, a nie na pomaganiu wszystkim wokolo.

Nie dziwie sie
‘ temu, ze ludzie wyznajacy to czym zywia ich media glownego nurtu beda sie odzegnywac od Trump’a, bo taki a nie inny wizerunek nadaly mu te media i oni ani mysla tego kwestionowac. To cos podobnego do obecnych wyznawcow “religii” zwiazanej z niezwykle smiertelnym wirusem.

Ze Obama zostawil Ameryke w dobrym stanie?
Ze kontynuowal to co rozpoczal juz Clinton wyprowadzajac produkcje z Ameryki?
Trump to powoli odwracal.
Zawarl pakt z wladzami Meksyku, aby zatrzymac eksodus migrantow ekonomicznych z Ameryki poludniowej i srodkowej.
I co mamy teraz? Wszystko odwrocone, jednym slowem zniszczone wszystko co dobre dla Ameryki zrobil Trump przez Bidena i jego lewicowa ekipe.
Tu jeszcze nalezaloby pochwalic pania vice persident, ktora bierze tak czynny i pozytywny udzial wypeniajac tak gorliwie swoja funkcje.

Jako komunista Obama mial duzy wklad we wprowadzaniu marksistowskiej ideologii do systemu edukacji na kazdym poziomie. To wlasnie teraz owocuje w systemie edukacji szczegolnie na poziomie szkoly podstawowej i praniu mozgow dzieciom wbrew woli ich rodzicow, co owocuje’’ ich sprzeciwem i traktowaniem ich jako terrorystow wewnetrznych.

Przez Ameryke i przez caly swiat przewala sie rewolucja komunistyczna, wlasciwie to jest miedzynarodowka anarchistyczna, wprawdzie jest ona “pokojowa”, bo medialna i kulturowa, swiatopogladowa, ale tym bardziej niebezpieczna, choc krew sie nie leje strumieniami.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: Reflex »

I bardzo dobrze. Każdy ma swoje odczucia, marzenia i swoją opinię. Nie mamy wplywu na światową i lolalna politykę, czy gospodarkę. Opinia każdego z nas, to odbicie naszyh serc i naszych odczuć. I tak powinna wygladać dyskusja na forum. Szczera, otwarta i bez obrazy. Dzięki za odpowiedz i oby tak dalej na tym forum.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: godzilla »

alohilani pisze: wt lis 16, 2021 3:03 pmA tu jest tylko jeden z przykladow tej nagonki.

https://youtu.be/zH0hmpT2zmo

Mozna byloby mnozyc takie i podobne.

I dzialania na podstawie takich i im podobnych klamstw.

Przez Ameryke i przez caly swiat przewala sie rewolucja komunistyczna, wlasciwie to jest miedzynarodowka anarchistyczna, wprawdzie jest ona “pokojowa”, bo medialna i kulturowa, swiatopogladowa, ale tym bardziej niebezpieczna, choc krew sie nie leje strumieniami.
co z tego ze sa dowody, gdy cale swiatowe media glownego scieku beda ci pluc w twarz i twierdzic ze to deszcz pada?
a stada oglupialych ofiar beda sie szczepic i umierac masowo...
ostatno Durczok, 53 lata... latem wybral "ostatnia prosta" a teraz juz dobiegl do mety...
to nie byl moj ulubiony dziennikarz ale to pokazuje ze oni morduja swoich na rowni z innymi... im po prostu chodzi o liczbe a nie o jakosc...
wymorduja 95% i moze przestana na jakis czas...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Pozdrawiam Hawaje...

Post autor: Reflex »

Każdy prezydent robi cos dobrego i coś zlego, prawie nikt nie jest idealny. Rzecz tylko w tym czego jest wiecej. Trump spowodowal kryzys na granicy budując plot, który zdecydowanie sprowokowal i przyspieszyl migracje z poludnia Ameryki. Wszytko spadlo na jego nastepcę.
Produkcja poza granicami kraju (samochód) oplaca sie nie tylko producentom, ale przedewszystkim Amerykanom. Otrzymują towar znacznie tańszy niż produkowany na miejscu. Mozna by dyskutpwac godzinami. Ja nie bronie Bidena, ale na Boga ...wszystko tylko nie Trump. On niszczyl światowe bezpieczeństwo.

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Hawaje tam czyń takie czyrki .

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: czw lis 18, 2021 10:52 am Obrazek
RefleX czynisz przestępstwo Karne ale i naruszasz dyscyplinę forum.
Twój wpis pierwszy został wymazany przez moderatora.
Jak umiesz czytać w skargach.

Ostrzegam cię gdy to będziesz powtarzał.Ten czyn niegodny tego forum.
Możesz dostać Bana.
Ja się z tobą nie będę przekomarzał.
Ja takimi informacjami ratuję życie .
Nic innego nie piszę a potwierdzam odkrycia naukowe.
Tym jesteś do czego się dopuszczasz.
Nawet już psy na ciebie szczekają.
Gdzie twoi przyjaciele.Już od ciebie odchodzą.
Hipnoza twoja słowa stała się wydmuszką na wietrze.
Jak żmija posiekana na kawałki potrafiła ukąsić kucharza i umarł to było w prasie jako pokazali łeb w koszu.
Od początku niszczyłeś to forum Gadzie.
rekin
ODPOWIEDZ