Corona Virus z USA

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

From December 21st, Kenya will prohibit the unvaccinated from entering bars, restaurants, and public transport in an attempt to drive up vaccination rates to avoid a winter surge in cases. However, only 10% of the population have been vaccinated, with the Government setting a target of vaccinating only 20% by the end of December when the restrictions come into force. BBC
https://dailysceptic.org/2021/11/22/ken ... ng-jabbed/

te skorumpowane swinie nie cofna sie przed zadnym idiotyzmem.... i tak na calej planecie...

a u nas w szpitalu dzis mamy 12.5% chorych na "covid" na intensywnej terapii...
umiera jedna osoba na ok. 4 dni... i to taka z chorobami wspolistniejacymi...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

https://www.haaretz.com/israel-news/exp ... 1.10410409
Experts: Vaccine Immunity Waning, Signs Israel Facing Fifth COVID Wave

The expert cabinet advising the Israel's government said that the children's vaccination drive would not be enough by itself to halt the spread of COVID

The expert health panel advising Israel's government believes that another COVID wave is on the horizon in light of waning vaccine effectiveness, and that the children's vaccination drive would not be enough by itself to halt the pandemic.

This comes amid the launch of Israel's vaccine drive for children aged five to 11 on Tuesday, and an accelerating infection rate, ending a ten-week standstill of coronavirus' spread in the country.
piata fala a tu szczepionki w dupe sobie mozna wstrzyknac... bo nie dzialaja... a moze dzialaja i to bardo dobrze? bo one sa stworzone do zabijania a nie leczenia?
moze chociaz tym razem nie bedzie na Polakow....?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

szczepcie sie dziatki, szczepcie...

jako te pieski na ulicy... dupami...

a tu publikacja naukowa "zachecajaca" do szczepien... no, moze nie calkiem...
Arteriosclerosis, Thrombosis, Vascular Biology
Session Title: Damps, Infection and Cardiovascular Metabolism
Abstract 10712: Mrna COVID Vaccines Dramatically Increase Endothelial Inflammatory Markers and ACS Risk as Measured by the PULS Cardiac Test: a Warning
Steven R Gundry
Originally published8 Nov 2021Circulation. 2021;144:A10712
https://www.ahajournals.org/doi/abs/10. ... pl_1.10712
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

dobry wujek jesteś godzil i bardzo dbasz o nasze zdrowie ostrzegając przed szczepieniem.
Powiesz mi może, jak to kiedyś ludzie szczepili się na zakażne choroby, bez agitacji, bez przymusu albo z, nie protestowali,
a przeżyli, żyli długo i szczę śliwy w zdrowiu... każdy "siusiałśliweczki", że nie cierpi. Nie było takiego szybkiego obiegu fakenewssów, i buntów. Nie zastanawiał się co to za szczepionka, jaka metoda, no i nie miał dostępu do statystyk, szczególnie tych procentowych. wypaczających prawdę.

Godzil powtarzam
chyba mnie z kimś pomieszałeś.... na żadnym raucie polonii nigdy w życiu w Szwajcarii, SŁowo honoru...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

kiedys ludzi szczepili szczepionkami a nie substancjami atakujacy genom ludzki...
chcesz to sie szczep, przeciez mi to nie przeszkadza, a nawet sie ciesze ze bedzie wincy miejsca jak co do czego przyjdzie...

nie przyszlo ci do glowy dlaczego ONI sie tak spiesza z tym maksymalnym wyszczepieniem jak najwiekszej liczby ludzi, chociaz liczby chorych w stacjach intensywnej terapii wcale nie potwierdzaja jakiegos strasznego pogromu?

no to sie zastanow, tak chociaz teoretycznie - a co, jesli ci sceptycy maja jednak racje?
wiele rzeczy sie sprawdza i z teorii staje sie faktem...
wrzucilem gdzies tam chronologie wydarzen zwiazanych z ta akcja depopulacji planety... przeczytaj i zastanow sie na zimno - kto tu jest 3.14erdolniety a kto mysli trzezwo...

wrzucam linka jeszcze raz i jesli nie zauwazysz zagrozenia tos durna baba...
to lekarz, z ktorego porad czasem korzystam... kardiolog...
zrobili mu najazd na chate i zadzialali jak KGB robila z wrogami systemu socjalistycznego... znajdziesz info o nim w guglu...

https://www.dieostschweiz.ch/artikel/de ... se-xXNlnzk
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

[T]here is something “mysterious” going on in Africa that is puzzling scientists, said Wafaa El-Sadr, chair of global health at Columbia University. “Africa doesn’t have the vaccines and the resources to fight COVID-19 that they have in Europe and the U.S., but somehow they seem to be doing better,” she said….

Fewer than 6% of people in Africa are vaccinated. For months, the WHO has described Africa as “one of the least affected regions in the world” in its weekly pandemic reports.
https://mises.org/wire/low-vaccination- ... ope-and-us

ps
to zadne misterium... nie zdazyli zatruc ludnosci Afryki to i mniej tam ludzie choruja...
inna wersja to to ze wirusa stworzyli do wyniszczenia rasy bialej i jej podobnych genetycznie...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

przecież to że coraz mniej ludzi ląduje na intensywnej, to właśnie dlatego że są szczepieni , a jeśli się już zarazili to przechodzą zdecydowanie lżej chorują i z lekkimi skutkami. Chorują głównie niezaszczepieni...i ciężko przechodzą chorobę, mają też potężne powikłania i pocovidove skutki...
No nic. urosną nam, szczepionym 3 razy, rogi, ogony i umrzemy wcześniej na cuś....
Wiesz co? ja się cieszę. Nie chcę żyć do 100 lat... wegetować, obciążając rodzinę i cały świat... nie chcę dożyć demencjii ani innych cierpień. Tak więc mnie szczepionka pasuje.....choć to brutalnie brzmi...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: czw lis 25, 2021 12:00 pm
Wiesz co? ja się cieszę. Nie chcę żyć do 100 lat... wegetować, obciążając rodzinę i cały świat... nie chcę dożyć demencjii ani innych cierpień. Tak więc mnie szczepionka pasuje.....choć to brutalnie brzmi...
To mozna zrozumiec ale czemu ta cala swiatowa akcja aby zmusic innych do tego samego.
To jest dla mnie zagadka zwlaszcza ze nasz minister zdrowia obiecal ( zagrozil ? ) ze kto sie nie "zaszczepi" ten nie przezyje zimy.

Z punktu widzenia Planety, jaki zaprezentowalas w innym poscie, ratowanie ludzi za pomoca takiej akcji "szczepien" poglebi problem przeludnienia.
Przyznam ze jest to dla mnie nielogiczne aby namawiac do dzialan powiekszajacych przeludnienie i jednoczesnie widziec w przeludnieniu cos zlego.

Tak wiec czy masowe wymieranie niezaszepionych tym cudownym specyfikiem nie jest bardziej godne pochwaly.
Tak wiec z wyboru staje w tym szeregu i zamiast pomocy w wytrwaniu jestem szykanowany i zniechecany.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Corona Virus z USA

Post autor: Reflex »

pomorzak napisal:
"to jest dla mnie zagadka zwlaszcza ze nasz minister zdrowia obiecal ( zagrozil ? ) ze kto sie nie "zaszczepi" ten nie przezyje zimy."
Bezczelnie kłamiesz!
Udodnij że napisaleś dokladnie jak powiedzial minister. Inaczej, jesteś wyjatkowym oszustem...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: pomorzak »

Obrazek
ODPOWIEDZ