Corona Virus z USA

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Corona Virus z USA

Post autor: Reflex »

"Tej zimy wszyscy zostaną zaszczepieni, wyzdrowieni lub umrą"

To rzeczywiscie bylo niemądre i przesadzone...
Zwracam honor pomorzaku i przepraaszam.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

zaszczepiony, ozdrowiony (wyleczony) albo martwy.... no tak czwartego wyjścia nie ma....
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

a od3.14erdolić się od zwyczajnie zdrowych, niezarażonych albo takich, którzy niezauważenie zwalczyli wirusa i nie ma tego na serwerach globalnych zbrodniarzy to tak zwyczajnie nie możecie?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: czw lis 25, 2021 5:51 pm a od3.14erdolić się od zwyczajnie zdrowych, niezarażonych albo takich, którzy niezauważenie zwalczyli wirusa i nie ma tego na serwerach globalnych zbrodniarzy to tak zwyczajnie nie możecie?
o! to jednak jesteś zaszczepiony przebytym wirusem,,,,masz antyciała. To możesz sobie krzyczeć! gratuluję.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pt lis 26, 2021 2:54 am o! to jednak jesteś zaszczepiony przebytym wirusem,,,,masz antyciała. To możesz sobie krzyczeć! gratuluję.
nic takiego nie twierdzilem... byc moze i chorowalem ale tez byc moze sie wyleczylem domowymi sposobami... raz zrobilismy sobie test na przeciwciala i po poinformowaniu pracownicy laboratorium ze "nie chorowalismy" to i wynik jakos tak dziwnie wyszedl negatywny i zadnych przeciwcial nie wykazalo...
nie ma czego gratulowac...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

ja też czekam na wynik. tydzień przed trzecią dawką pobrano mi krew do badań...
bardzo jestem ciekawa wyników. Z tym że pobór krwi i szczepienie jakoś nie są ze sobą powiązane.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

a ja sobie robie dwa testy pcr tygodniowo pracujac w szpitalu... na szczescie nie wpychaja mi nic do nosa, gardla czy odbytu...
ja pluje na to... a wlasciwie do probowki...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Corona Virus z USA

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt lis 26, 2021 5:52 am a ja sobie robie dwa testy pcr tygodniowo pracujac w szpitalu... na szczescie nie wpychaja mi nic do nosa, gardla czy odbytu...
ja pluje na to... a wlasciwie do probowki...
a jaki jest scenariusz jak wyjdzie pozytywny?
tak pytam, bo znam dwa wyniki omyłkowe... nie potwierdziły się.
Szczerze mówiąc dwa w tyg. to mało jeśli pracujesz w szpitalu i masz kontakt z personelem lub pacjentami...
WIadomości dziesiejsze są dość ponure...
dziwi mnie też optymizm Pomorzaka, bo przecież podają, że tam już brak miejsc, gdzie nie gdzie ...no ale skoro tyle niezaszczepionych....to co się dziwić.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Corona Virus z USA

Post autor: godzilla »

dwa razy w tygodniu to wystarczajaco...
u nas w szpitalu oblozenie stacji intensywnej terapii pacjentami "covidowymi" to 10-12%, wiec nie jest az tak tragicznie, nieprawdaz?

a co do nowego fake-wirusa to tu masz troche info:
https://uncutnews.ch/die-neue-covid-var ... te-zu-tun/
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Corona Virus z USA

Post autor: Reflex »

Jeszcze jedno g.wno z "ulicznych" publikacji, zamieszczone przez godzille.

Oto frgment:

Płomienie „strachu wobec COVIDa” są ponownie podsycane, gdy globaliści z wielkiej farmy realizują swój nowy plan zwiększenia zysków i sprawowania jeszcze większej tyrańskiej kontroli nad populacjami, używając swoich korporacyjnych mediów i marionetkowych polityków do rozprzestrzeniania fałszywej „pandemii COVID”.

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu, że w Afryce odkryto „nowy wariant”, wielka farma obiecała światu, że chce uratować wszystkich nowymi lekami i nowymi szczepionkami, aby zwalczyć ten „śmiertelnie nowy wariant”.

Jacy to są ludzie, którzy wciąż oglądają ten hollywoodzki program i rzeczywiście wierzą, że to prawda?
Dla tych, którzy nie czczą systemu medycznego jako swojego zbawiciela, bardzo łatwo jest teraz przejrzeć propagandę i szum, który jest nadawany przez całą dobę na całym świecie, aby zainicjować Wielki Reset i Nowy Porządek Świata.

Wszystkie warianty są oszustwami, tak jak SARS-CoV-2 jest oszustwem

W lipcu tego roku, kiedy globaliści wypuścili „wariant delta”, opublikowaliśmy wywiad z dr. Davidem Martinem, z którym rozmawiał adwokat Reiner Fuellmich.
David Martin wystąpił w dokumencie „Plandemic” z 2020 roku, w którym ujawnił, że istnieją patenty stanowe na koronawirusy Sars od 1999 roku i że nie ma nic „nowego” w Sars-CoV-2.
Jeśli nie widziałeś jeszcze tego dokumentu, zdecydowanie powinieneś go obejrzeć, aby zrozumieć, jak doszło do tego rozwoju i że był w fazie planowania od wielu lat.
....................................................................

Na wiecej szkoda miejca. Godzilla się podniera "uliczna gadzinowką", która się nie nadaje nawet do miana papieru toaletowego.
ODPOWIEDZ