zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: sprawiedliwy »

Jak to dobrze Godzil że Ci tu znów mamy, bo nikt by nie wiedział kto odmraża sobie uszy- głupszy , jeden od drugiego...
a dzięki Tobie wszystko jasne!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: Reflex »

Dlaczego miliony Polaków wierzą antyszczepionkowcom a ja dodam i popierają PiS?
Bo Polska pod rzadami PiS-u obrodzila w godzillopodobnych i cofnela sie wstecz o kilka stuleci.
Durny naród, rozbierany wielokrotnie pod zaborami, wyjalowiony przez komunizm a teraz
kupiony za 500+ przez dążący do faszyzmu PiS.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: godzilla »

dlatego https://www.youtube.com/watch?v=yyzDCalkH2c&t=50s
bo globalne mendy mysla ze wymorduja siedem miliardow ludzi bez strat wlasnych... ze tak jak za hitlera wiekszosc bedzie im przytakiwac i wierzyc ze ich smierc nie dopadnie...
dopadnie i was kolaborujace ze zbrodniarzami qrwy... zbrodniarze nie zostawiaja swiadkow swoich zbrodni...

zapamietaj to reflexiku... a jak nie wierzysz to pogugluj...

ps
pozdrowienia dla Remigiusza
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: alohilani »

Na poczatku Godzilla podal namiar na oficjalna strone WHO na
https://www.who.int/news/item/12-07-202 ... lic-health
Zamiescil rowniez to jako oryginalny tekst, ktory mozna bardzo latwo przetlumaczyc na google.

I jak myslicie, dlaczego zamieszczenie tego na internecie jest niemozliwe, bo na czerwono jest informacja, ze zabronione.
Co tam takiego musi byc, ze jest zabronione choc oficjalne?

I tu juz inteligentnym i myslacym ludziom zapaliloby sie czerwone swiatelko!
Co tam takiego pisza, ze nie nalezy tego czytac, a raczej nalezy to ukryc, aby jak najmniejsza liczba czytajacych miala do tych oficjalnych informacji dostep?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: Reflex »

Dlaczego podajacy tekst na polskim forum nie moze sam przetlumaczyc tekstu, tylko wymaga, zeby kazdy sobie tlumaczyl?
Do cholery, dlaczego ja za każdym razem podajac teksty z angielskich stron, moge przetumaczyc i zawiesic po polsku a ktos inny nie może?
To jest POLSKI czat. Jesli go nie szanujesz spadaj w cholerę.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: sprawiedliwy »

Mnie to nie rusza bo i tak w angielskie linki nie klikam... powtarzam , w sprawie Covidu nie klikam w żadne linki. Nie przerzucajmy się linkami.

Mogę tu walnąć sto linków , że bzdury opowiadacie.
Ale po co.
SZkoda czasu. I wam też mówię , szkoda Waszego, linkami nikogo nie przekonasz ani aby się szczepił ani żeby się Nie szczepił...
Każdy jest odpowiedzialny za siebie, ale w tym przypadku też za innych. Nie szczepiąc się narażasz innych. Nawet tych zaszczepionych np. zagrożonych z dodatkowymi chorobami.

Wirus sobie mutuje i panoszy jak pies spuszczony ze smyczy....
CHorzy na wirusa niezaszczepieni powinni z własnej kieszeni płacić za szpital... bo chorują na własne życzenie i wymagają kosztownej pielęgnacji i terapii. To byłoby drożej niż raz na kwartał 600 euro.
Kieszeń jest najlepszym argumentem!
Dobra. róbta co chceta,
Cześć alohilani
masz też rację że przerzucanie się wyzwiskami , ciapletą i marasem, by nie powiedzieć łajnem... nie jest niestety konstruktywne dla tego forum, lecz takie zawody ringowe jakie sobie Reflex i Godzil urządzają podnoszą czytelność forum ciekawskich i co nieco zabijają nudę.!

pozdro... a POmorzak, wstawiłby fotkę, i wiedzielibyśmy że zdrów i cały.!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: Reflex »

masz też rację że przerzucanie się wyzwiskami , ciapletą i marasem, by nie powiedzieć łajnem... nie jest niestety konstruktywne dla tego forum, lecz takie zawody ringowe jakie sobie Reflex i Godzil urządzają podnoszą czytelność forum ciekawskich i co nieco zabijają nudę.!
Gdyby godzilla nie prowokowal, nie używalbym mocnych slów.
Przypomnialy mi sie momenty odkrycia tego forum ponad 20 lat temu. Nie pamietam dokladnie, ale kilka setek zarejestrowanych uczestników okolo setki nowych postów co dzień, wiele pokoi, tematów, ciekawych ludzi. Oczywiście byl moderator, jasne zasady używania tego miejsca.
Od razu wpadly w oko posty Galwasa, Roo, Maliny... Czytalem chciwie kapitalne dyskusje, podziwialem temperament, humor i inteligencje piszących.
I tak się zaczel moj "romans" a wlasciwie coś wiecej z tym miejscem, tu na obczyżnie polskie i rodzime miejsce. Poznalem tu cudownych ludzi, fantastyczne posty, piekna przygoda życia. Niestety czas robil swoje, ludzie powoli znikali, forum zamieralo... Nigdy nie zapomne Galwasa, Brodacza, Roo, Wielokropka, Maliny i wielu, wielu innych. Uważam, ze bylo to najlepsze polskie forum w inernecie przez wiele lat. A ja... konserwatysta, bylem tylko raz żonaty i mialem tylko jedno forum w sercu. :D I tak mi zostanie do końca.

PS.
Nie uwazam, ze klotnie podnosza czytelnośc forum, raczej odwrotnie. Gdyby to zależalo odemnie, wywalilbym godzille na zbity pysk. Ten czlowiek cale lata rozbijal to forum. To stworzenie w ogóle powinno życ w klatce nie na wolności.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: wt gru 07, 2021 7:57 am Gdyby godzilla nie prowokowal, nie używalbym mocnych slów.
Przypomnialy mi sie momenty odkrycia tego forum ponad 20 lat temu. Nie pamietam dokladnie, ale kilka setek zarejestrowanych uczestników okolo setki nowych postów co dzień, wiele pokoi, tematów, ciekawych ludzi. Oczywiście byl moderator, jasne zasady używania tego miejsca.
Od razu wpadly w oko posty Galwasa, Roo, Maliny... Czytalem chciwie kapitalne dyskusje, podziwialem temperament, humor i inteligencje piszących.
I tak się zaczel moj "romans" a wlasciwie coś wiecej z tym miejscem, tu na obczyżnie polskie i rodzime miejsce. Poznalem tu cudownych ludzi, fantastyczne posty, piekna przygoda życia. Niestety czas robil swoje, ludzie powoli znikali, forum zamieralo... Nigdy nie zapomne Galwasa, Brodacza, Roo, Wielokropka, Maliny i wielu, wielu innych. Uważam, ze bylo to najlepsze polskie forum w inernecie przez wiele lat. A ja... konserwatysta, bylem tylko raz żonaty i mialem tylko jedno forum w sercu. :D I tak mi zostanie do końca.

PS.
Nie uwazam, ze klotnie podnosza czytelnośc forum, raczej odwrotnie. Gdyby to zależalo odemnie, wywalilbym godzille na zbity pysk. Ten czlowiek cale lata rozbijal to forum. To stworzenie w ogóle powinno życ w klatce nie na wolności.

Wiem, że sporo osób umarło. Niestety, 20 lat to kawał czasu. Wiem o tych, którzy kiedyś pisali na forum wprost. RIP. cześć ich pamięci...

Wulgarność i brutalność zrobiła się powszechna. Nie wiem, modna i wygodna, łatwiej wyrazić wściekłość. Pod pretekstem sprowokowania można walić między oczy...nie tylko siekierą. No cóż....

Obaj z godzillą jesteście szybcy w tym...

Mimo to wszystko uważam, że jakby kto chciał to by pisał. Po prostu się nie chce.! nie chcą się wysilać tracić czas na zabawianie innych.
Tak. tak, zabawianie innych... bo do tego się sprowadza ta zabawa
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: Reflex »

Nie jestem taki szybki w awanturach, wydaje Ci się. NIGDY nie zaczalem tematu z awanturą, czy prekleństwem. Jak pisalem, wszedlem na to forum naiwny jak ciele. To godzile mnie tu nauczyli jak przeżyć ich agresje a że podobno jestem zdolny chlopak to "w ryja i pod żebro" przychodzi latwo. :mrgreen: .
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: zabawy z genetyka i zmiany genetyczne u ludzi...

Post autor: Reflex »

Obrazek
ODPOWIEDZ