Wlasnorecznie kiszona kapucha...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: Reflex »

A tu jeszcze fota dla godzilli. W odróznieniu od niego: reflex nigdy nie klamie.
Godzilla klamie ZAWSZE.
Obrazek
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: alohilani »

Reflex pisze: pn gru 06, 2021 5:15 pm A ja podziwiam kolegę pomorzaka za wyrafinowany sposób zalewania forum z czworgiem uczestników (!) codziennie bzdurami bez pokrycia i do tego w wiekszości w obcym języku. To byla sadystyczna "elegancja" i kultura nic nie wmosząca na forum, natomiast niszcząca nastrój i estetykę tego miejsca.
Rozumialbym gdyby to bylo forum z wieloma ludzmi, gdyby sobie w swoim wątku (wątkach) prowadzili dyskusje. Ale jest mala "rodzina" i jej polowa (dwie osoby) nie byla zainteresowana jego wyrafinowaną, niemal codzienna do znudzenia zlosliwością. Paskudził forum pod nie swoimi postami, bez ladu i skladu. Ostatnio zmyślal i klamal. Sprawdzalem!!!

Szanowalem go przez kilkanaście lat, nie napisalem na niego złego slowa, bronilem go przed atakami. A On skrzętnie ukrywal swoja nienawiść do Kanclerz Merkel i do Niemców. Nie pochwalalem tego, ale milczalem. I w końcu okazalo sie że to nie tylko Niemcy, że to jego charakter, czyli wrodzona nienawiść i snucie spisków na świecie.
Nie wiem czy robiebie świnstwa z eleganckim spokojem, jest lepsze od robienia tego samego brutalnie. W końcu się zbuntowalem.

A ja nie zgadzam sie zupelnie z ta zlosliwa wg mnie charaktrystyka Pomorzaka. Poza tym forum polega na dyskusjach z zachowaniem internetowej etykiety, a nie na wystawianiu charakterystyk cudzego charakteru poprzez czesto wykrzywione wlasne spojrzenie moze nawet niecelowe ?

Tu nie pisze sie jedynie dla tych czterech uczestnikow, ktorzy biora udzial w dyskusjach, pisze sie dla czytajacych, a jest ich codziennie od okolo 70 do 100 srednio i w rozmych porach dnia. Moze ich byc nawet wiecej, nie musza to byc ci sami.
Egoizmem byloby zatem stwierdzenie, ze pisze sie jedynie dla czterech odob.
Byc moze sa oni zainteresowani tym co pisze i przytacza Pomorzak, ktory nie siedzi glowa w telewizorze z mediami glownego nurtu oplacanymi przez wielce bogatych sponsorow z dziedziny medycyny i wielkiej polityki scisle ze soba zwiazanych.
Nie kazdy czlowiek wierzy tym mediom.
Ma swoj rozum i inteligencje, i nigdy nie podaza za tym, co zapala czerwona lampke w jego glowie, kwestionuje wszystko dla samego siebie.
Jesli nie sa zainteresowani, to to wszystko zignoruja, ale trzeba im dac prawo wyboru. To forum nie ma cenzury i wypadaloby to uszanowac.

Odnosnie niemieckiej pani kanclerz i Niemiec, to kolega Pomorzak widzi i zna te sprawy od podszewki, a kolega forumowy reflex jedynie z mediow jak zreszta wszystko co dotyczy Niemiec. Pomorzak ma prawo cenic jakiegos polityka mniej lub wiecej, bo to kraj w ktorym zyje. Moze mu sie to czy owo nie podobac i nikt z nas nie ma prawa go za to krytykowac.

Niczego nie zmyslal i nie klamal, ale jesli reflex wie co innego to pewnie z jego zakletych mediow, co nie musi byc prawda tak samo jak te informacje o Niemczech.
Pani kanclerz zalala Niemcy ogromna fala islamskich imigrantow i Niemcy prawdopodobnie maja wiecej przestepstw i jakosc zycia sie zmienila. Zreszta sama przyznala potem, ze to byl blad.

Gdyby Pomorzak byl po tej samej stronie, zapatrzony w media glownego nurtu i potakiwal, dostawalby prawdopodobnie peany na swoja czesc, a nie obrazlwe charakterystyki swojego charakteru.

Jednym slowem to jest tylko moje spojrzenie na te sprawy.

Kolega Pomorzak jest ponad to i nie przywiazuje wiekszej wagi do tego co kto o nim pisze, zna swoja wartosc i wie na co i kogo na tym forum stac. On puszcza to mimo uszu, ale ja pisze, bo czytam to forum i mam swoje na ten temp spojrzenie i zdanie.

Zyj i daj zyc innym, nie sporzadzaj cudzych zlosliwych charakterystyk, nie ponizaj pomimo tego, ze tu ponizanie uchodzi na sucho, a moze wlasnie dlatego.
Zalecenie dla kazdego, a szczegolnie dla tych ktorzy nie moga sie utrzymac w ryzach nie tyle internetowej co wlasnej etykietyi i wlasnej moralnosci wzgledem drugiego czlowieka.
Dla mnie takze.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: Reflex »

Boże to bylo cudne kazanie...
Gdybyś pisala do mnie po ludzku, może bym Ci również po po ludzku odpowiedzial.
Ale Ty jestes jak egzekutor, piszesz jak prokurator do przestępcy.
Nie interesuje mnie Twoja opinia i nie bedę tracil cennego czasu na waszą kretyńską chorobę.
Milego dnia życzę. ;)
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: śr gru 08, 2021 3:51 pm

Egoizmem byloby zatem stwierdzenie, ze pisze sie jedynie dla czterech odob.

Egoizmem??? ojojku.... ja nie widzę związku z egoizmem....widocznie mam inną inteligencją niż ta o której piszesz poniżej.

Byc moze sa oni zainteresowani tym co pisze i przytacza Pomorzak, ktory nie siedzi glowa w telewizorze z mediami glownego nurtu oplacanymi przez wielce bogatych sponsorow z dziedziny medycyny i wielkiej polityki scisle ze soba zwiazanych.
Nie kazdy czlowiek wierzy tym mediom W RZEYCZY SAMEJ... szczególnie że różne są media. Każdy o ile w ogóle wierzy, to w swoje...
Ma swoj rozum i inteligencje, i nigdy nie podaza za tym, co zapala czerwona lampke w jego glowie, kwestionuje wszystko dla samego siebie.właśnie.... inną inteligencję mamy... bo , niektórzy wierzą w teorie spiskowe a inni ufają nauce i naukowcom, młodym prężnym profesorom z mikrobiologii, B. molekularnej, wirusologii itd. itp....
Jesli nie sa zainteresowani, to to wszystko zignoruja, ale trzeba im dac prawo wyboru. tak mają wybór taki dzięki któremu wirusa nigdy nie pokonamy, bo nie szczepiąc się pozwalają mu na mutacje i szaleństwo z kosą w ręce! brawo! za wybór :mrgreen:

To forum nie ma cenzury i wypadaloby to uszanowac. Oczywiście...ja tam nikomu nie zabraniam wypisywać wszelkie bzdury świata, co nie znaczy że wszyscy będę obojętni na nie... nie wymagaj...

Odnosnie niemieckiej pani kanclerz i Niemiec, to kolega Pomorzak widzi i zna te sprawy od podszewki, a kolega forumowy reflex jedynie z mediow jak zreszta wszystko co dotyczy Niemiec. Pomorzak ma prawo cenic jakiegos polityka mniej lub wiecej, bo to kraj w ktorym zyje. Moze mu sie to czy owo nie podobac i nikt z nas nie ma prawa go za to krytykowac. No coś ty dopiero co napisałaś, że nie ma tu cenzury i każdy ma wybór. ! Owszem , nie być obojętnym... skoro krytyka pani Merkel mi się nie podoba, to będę krytykować te krytykę. Nie wolno ? nie mam prawa?

Niczego nie zmyslal i nie klamal, ale jesli reflex wie co innego to pewnie z jego zakletych mediow, co nie musi byc prawda tak samo jak te informacje o Niemczech.
Pani kanclerz zalala Niemcy ogromna fala islamskich imigrantow i Niemcy prawdopodobnie maja wiecej przestepstw i jakosc zycia sie zmienila. Zreszta sama przyznala potem, ze to byl blad. No wiesz... zaprzeczasz sama sobie. Humanistko i humanitarna osóbko...


Gdyby Pomorzak byl po tej samej stronie, zapatrzony w media glownego nurtu i potakiwal, dostawalby prawdopodobnie peany na swoja czesc, a nie obrazlwe charakterystyki swojego charakteru. gdyby, gdyby w piecu rosły grzyby a babcia miała wąsy.....czy my tu bajki piszemy... WŁaściwie , masz rację, czemu nie..... t

Jednym slowem to jest tylko moje spojrzenie na te sprawy. to jak widzę jesteś co nieco przeciwko wszystkiemu czego Twój rozum nie obejmuje

Kolega Pomorzak jest ponad to i nie przywiazuje wiekszej wagi do tego co kto o nim pisze, zna swoja wartosc i wie na co i kogo na tym forum stac. On puszcza to mimo uszu, ale ja pisze, bo czytam to forum i mam swoje na ten temp spojrzenie i zdanie.
I bardzo dobrze. Tak powinno być. Przecież to wirtualne spotkania. OBrywa się za to jakim się postać jawi i jak się przedstawia.
Zyj i daj zyc innym, nie sporzadzaj cudzych zlosliwych charakterystyk, nie ponizaj pomimo tego, ze tu ponizanie uchodzi na sucho, a moze wlasnie dlatego.A tu pełna ZGODA! to doskonała zasada, którą nie wytając palcem pewien człowiek z tego forum po 20 latach zrozumiał
Zalecenie dla kazdego, a szczegolnie dla tych ktorzy nie moga sie utrzymac w ryzach nie tyle internetowej co wlasnej etykietyi i wlasnej moralnosci wzgledem drugiego czlowieka. WOW.... ZAlECENIA przeczytane.... bez podziękowań będzie....używając Twojej mentalności zapytam a jakie masz prawo wydawać nam zalecenia... ?
Dla mnie takze.
Pozdrawiam. U mnie ponad pół metra śniegu, może lubisz troche podeślę!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: Reflex »

Dyskusja emocjonalna. Nic w niej zlego jesli jest skierowana na temat a nie na dyskutanta. Dyskusja nie powinna tworzyć wrogów a raczej odwrotnie, powinna zbliżać ludzi. Nie wiem dlaczego ale my Polacy jestesmy bohatersko szlachetni (hehe), wolimy umrzeć na stojąco, niż coś wygrać na klęcząco.
W "morde i nożem", nie bedzie nam nikt w gembę plul a po śmierci pomnik.
Może nieco w tym przesady, ale zawsze byłiśmy gotowi postawić kosy na sztorc, im wiecej nas umiera w walce, tym bardziej czujemy sie wzniosli.
Ja wam powiem tylko jeden raz.. Nie ma tu nikogo, kogo bym swój sposob nie lubil. I tak zostanie na zawsze. :P
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: alohilani »

Byl tu post w odpowiedzi sprawiedliwemu czy sprawiedliwej jak im tam, ale go usunelam.
Wlasnie w jej stylu, nawet z kolorami,

Doszlam do wniosku, ze sprawiedliwy pomimo tak wielkiej swojej inteligencji o jakiej pisze zupelnie nie rozumie tego co na tym forum sie pisze.

Nie odroznia zalecenia od polecenia, nie rozumie czym rozni sie krytyka czyjegos zdania na temat jakiegos polityka od krytyki osoby, ktora nie ceni tego polityka.

Odpisywanie jest dla mnie strata czasu.

Radze zapoznac sie z definicja inteligencji. Inteligencja nie jest nabyta (profesor), ale wrodzona (moze to byc zwykly rolnik).

Inteligencja pracujaca to byla tylko nazwa ludzi z wyzszym wyksztalceniem. Nie kazdy z nich byl inteligentny,

Wlasciwe rozumienie tego co ktos inny pisze takze do inteligencji nalezy.

E tam, szkoda czasu dla was. Nie jestescie jego warci.

Wkrotce bedziecie pisac sami do siebie, bo i Godzilla moze nie chciec tu przychodzic.

I tak to forum nie umrze, ale po prostu zdechnie.

Jeszcze raz, szkoda dla was czasu.

Cisza na forum najbardziej was zaboli.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: Reflex »

Hahahahahahaaa....hahahahahaha.....hahahahaha....Ale jaja, jak powiedzialby moj przyjaciel Jacek.
Duzo slow, żadnych konkretnych faktów.NIC!!! Doopa zimna.
I bezczelnie to napisalem, nie czytając calości. Jest zalośnie denna.
I nie pisze sie takich tematów w wątku o kiszonej kapuscie. :mrgreen:
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: alohilani »

Oj tam, oj tam...

A ktoby sie liczyl z opinia kogos takiego jak reflex?

Musialby na mozg upasc!
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: czw gru 09, 2021 11:58 pm Oj tam, oj tam...


tja. oj tam oj tam.

a Ty się wściekłaś bo masz odpowiedz wg. Twojej mentalności. Twojego sposobu myślenia i pisania do nas, więc walisz jak cepem po inteligencji. Wybacz moja Droga... Już wszystko wiem. WIem i tyle.
Wesoło miiiiiii ....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wlasnorecznie kiszona kapucha...

Post autor: sprawiedliwy »

A kapustę przepraszam.


U mnie dziś kapusniak z marchewką . słodkimi kartoflami .... mniam... pychotka oczywiście z suszonym grzybem. Nie jednym. i śliwką...
ODPOWIEDZ