Fenomenalne

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Fenomenalne

Post autor: Reflex »

Szacunek!!
To wszystko obok kobiety, zrobione ..... jej stopami.
Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Fenomenalne

Post autor: sprawiedliwy »

Tę Pania, gorąco przepraszam....Szacun dla niej. Nie wiem czy ona to produkuje, ale wątpliwości na jej korzyść. Rzecz jasna.
In dubio pro reo! Nie zmienia to nieziemskiego szacunku dla niej z faktu życia z takimi ułomnościami.

Sory, że tutaj... ale nie mam wyjścia...
Niestety, nie możny podjąć dyskusji, gdyż nazywa się ją krytykowaniem ( Alohalihalini ) albo ocenianiam (Pomorzak)...

Dyskusja na temat konkretny, czy o problemie brana jest osobiście... do siebie....
Niestety, z fałszywymi i kompletnie błędnymi twierdzeniami nie sposób dyskutować. Nie jestem ekspertem, jak i inni na tym forum,
aby dyskutować z mądrościami, jestem ignorantem jakim ja wy wszyscy, ale trochę tylko objaśnionym, no bo dziecko mamusi wytłumaczy, a dziecko to akurat ekspert. Dlatego denerwują mnie ignoranckie bzdury, nielogiczne, denerwują bo rozczarowanie mnie ogarnia, widząc jak inteligentni ludzie zachowują się dziwnie.... nie że inaczej. Znam i przyjaźnię się z osobami nie zaszczepionymi, ale oni co najmniej nie robią z siebie ........ nie napiszę bo znów się ktoś poczuje obrażony. Te nie szczepione osoby mają prawo się nie szczepić. Ich wola i wybór. Lecz conajmniej zachowują to dla siebie. Np. Taki tenisista. Sława. Mimo, że nie ma szczepienia, NIC kompletnie nic o tym nie mówi. NIE kompromituje się, co najmniej, Nie szczepi i basta!.... W poniedziałek sąd orzeknie czy wpuszczą go do Australii na Wielki Szlem... dla niego szalenie ważny, musi pobić rekord Federera i Nadala.
No właśnie .... Ego! . Ego jest ważniejsze!


Chcę tylko powiedzieć, że dyskutować z każdym o każdym temacie, na wszelkie tematy, to jest trenowana umiejętność. Widocznie nie posiadam jej. Nie potrafię... i jest mi z tego powodu źle.
Pozdrawiam i na razie znikam. Nie chcę być postrachem...

A teraz znikam, mam dużo pracy, a nawet b. dużo... "urodziła" się i będzie...idę robić to co oceniono jak dobre i pożyteczne, uznano za wartościowe...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Fenomenalne

Post autor: Reflex »

Wszystkie leżace po lewej stronie kalekiej kobiety (czapeczki, szaliki itp) sa zrobione na drutach nogani przez tą kobietę.
Natomiast jeśli chodzi o obrażenie sie pomorzaka i jego zachowanie na przeprosiny sprawiedliwgo... Szok!
Szkoda słów... to forum nie pożyje dlugo.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Fenomenalne

Post autor: alohilani »

Nie pozyje, jezeli bedzie sie oceniac osoby i ich postepowanie, a nie temat.

Pani Sprawiedliwy i kolega forumowy (ma sie rozumiec;) Reflex oceniaja (li) bardzo czesto nie temat i dyskusje na ten temat, ale dawali charakterystyke uczestnika poprzez jego stosunek do tematu. W tym wypadku, chodzi o kolege Pomorzaka. Za co on ma przeprosic Pania Sprawiedliwy? Dlaczego zaraz szok? Przeciez nie obrazil, nie nazwal czarownica, glupia, niedouczona, itp., bo to co mysli nie zgadza sie z jego pogladami.
To co, wypadaloby "naparzac" sie, a potem przepraszac i znowu to samo?
Kazde napisane tu zdanie obrazuje energie uczestnika, ktora emanuje na jego otoczenie.
Gdy energia nie jest pozytywna, a konfrontacyjna i niezdrowa dla kogos, ten ktos sie od niej odsuwa nie dlagego, ze ktos sie obrazil, ale dlatego, ze chce sie od tego odsunac, zdystansowac. Tak ja to widze na moim przykladzie, tak tez tak robie, na nikogo sie nie obrazam, ale milcze i w ten sposob sie dystansuje od tego wszystkiego. W realnym zyciu czesto opadaja rece, jezleli chce sie cos napisac, ale woli sie milczec, poniewaz za duzo trzeba byloby pisac i juz sie nie chce powtarzac tego, czlowiek i tak za duzo o tym mysli i rece mu opadaja, chce sie zdystansowac. Latwiej byloby zadzwonic i porozmawiac, ale nie zawsze i wszedzie jest to mozliwe. Chodzi tu oczywiscie o prywatny kontakt.
Musze powiedziec, ze bardzo podoba mi sie "wymiekanie na starosc", jak sam to nazwal, kolegi Reflexa. To moze przyniesc tu tylko pozytek.
A teraz naskarze na Pania Sprawiedliwy, poniewaz napisala w watku nie na temat. :lol: Zartuje.

No i ja tez napisalam nie na temat... lol
Zatem prosze o wybaczenie, jesli mozna.

.......

A teraz na temat.
Oczywiscie, piekne sa te dziela kobiety bez rak.
Tacy ludzie potrafia sobie nogami wszystko zrobic, nawet makijaz.
Ciekawe czy nie mozna bylo jej pomoc, aby zrobic jej sztuczne rece. Nie wiadomo, czy taka sie urodzila, czy miala wypadae, chyba to pierwsze.
Ludzie, ktorym brakuje jakiejs konczyny bardzo czesto maja niezwykly dar do wykorzystania tego do wlasnego rozwoju.

Widzialam iedys mloda kobiete bez nog na dwoch metalowych protezach, ktora chodzila tak normalnie jak czlowiek z nogami. Niesamowite.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Fenomenalne

Post autor: sprawiedliwy »

alohilani pisze: ndz sty 09, 2022 10:03 am Nie pozyje, jezeli bedzie sie oceniac odoby i ich postepowanie, a nie temat.

Pani Sprawiedliwy i kolega forumowy ( ma sie rozumiec;) Reflex oceniaja (li) bardzo czesto nie temat i dyskusje na ten temat, ale dawali charakterystyke uczestnika poprzez jego stosunek do tematu. W tym wypadku, chodzi o kolege Pomorzaka. Za co on ma przeprosic Pania Sprawiedliwy? Dlaczego zaraz szok? Przeciez obrazil, nie nazwal czarownica, glupia, niedouczona, itp., bo to co mysli nie zgadza sie z jego pogladami.
Cd bede pisac z komputera. Telefon chrzani, nnie lubie jednym palcem.

sorrry aloha... ale absolutnie twierdzę, że poplątałaś wszystko, przekręciłaś, zakręciłaś i przemieniłaś i nie zrozumiałaś kompletnie!!!. A nawet wprost odwrotnie. Aż mi skóra cierpnie jak czytam.... Nie będę tłumaczyć, każdy czyta co che czytać , widzi co chce widzieć i rozumie po swojemu... To tyle, i aż tyle... Powodzenia!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Fenomenalne

Post autor: Reflex »

Dla Alohilani...

Kobiero, jak piszesz, trzymaj sie faktow a nie pisz bzdur bez sensu.
To wlaśnie sprawiedliwy uderzyl sie w piersi i przeprosil pomorzaka.
Niestety pomorzak, ten Twoj cudowny i wywazony czlowiek prymitywnie
olal przeprosiny sprawiedliwego.
Rowniez to ja pisalem ( w innym miejscu) zeby się trzymac teamatu
a nie piszącego.
Jednak tym razem nie chodzi dyskusje tylko zachowanie pomorzaka.
Dostal wiele cieplych slów i pokazal ze ma je w d.pie.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Fenomenalne

Post autor: alohilani »

I znowu Pani Sprawiedliwy ocenila.
Ze ktos nie zrozumial, itd., ze az cierpnie.
A fe, wiele razy w przeszlosci to robilas i nadal robisz. To chyba nalog.
Nie przynosisz tu zatem dobrej energii.
Aha, Aloha zawsze sie pisze z duzej litery.

Zatem racje moze miec koleg Reflex, ze to forum dlugo juz nie pociagnie.
I nie bedzie to z winy Reflexa, ale z winy Pani Sprawiedliwy, ktora wymysla
i bije piane z tego co wymysli, a potem ja az ciary przechodza, bo to ktos inny kreci i nie rozumie.
A kolega Reflex jej zawtoruje.
To byla moja ocena. A co, Pani wolno, to mnie takze.

Dlatego tez postanowilam usunac fragment o Omikron'ie tutaj.
Zeby znowu czegos nie pokrecono i nie wcisnieto niemal sila tutaj,
a potem napisano, ze ktos nie zrozumial.
:lol:
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Fenomenalne

Post autor: Reflex »

Piszesz kobieto obrazliwe nie prawdziwe rzeczy, z jeśli oskarzana odpowie grzecznie,Ty napiszesz ironicznie, "znowu ocenila"'
Skoncz do cholery te kretynsskie zaczepki i awantury. Pisz ale nie wywoluj awantur. I miej trochce szacunku dla kogoś, kto Ci nic nigdy nie zrobil.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Fenomenalne

Post autor: alohilani »

Reflex pisze: ndz sty 09, 2022 10:41 am Dla Alohilani...

Kobiero, jak piszesz, trzymaj sie faktow a nie pisz bzdur bez sensu.
To wlaśnie sprawiedliwy uderzyl sie w piersi i przeprosil pomorzaka.
Niestety pomorzak, ten Twoj cudowny i wywazony czlowiek prymitywnie
olal przeprosiny sprawiedliwego.
Rowniez to ja pisalem ( w innym miejscu) zeby się trzymac teamatu
a nie piszącego.
Jednak tym razem nie chodzi dyskusje tylko zachowanie pomorzaka.
Dostal wiele cieplych slów i pokazal ze ma je w d.pie.
I Tobie kolego forumowy tez juz demencja wdala sie i nie potrafisz wlasciwie zrozumiec?
No i co z tego, ze dostal wiele cieplych slow?
Dostal raz, a ile razy byl obrazany?
On sie zachowuje tak jak uwaza to za stosowne i Pani Sprawiedliwy takze.
Nie zachowuje sie tak, jakby ktos sobie tego zyczyl.

No to jak, dyskryminujesz mnie odnosnie dyskusji nie na temat, a dajesz zielone swiatlo Pani Sprawiedliwy?
Toz to jawna dyskryminacja!

O, cos wydaje mi sie, ze to wymiekanie z wiekiem to tylko pozory.

Wiecie co? Najlepiej bedzie jak bedziecie obydwoje dyskutowali miedzy soba, wtedy nie bedzie zadnych niedomowien.
I tak wlasnie forum moze dlugo nie pociagnac.

Ja juz dawno przyslowiowa lage na to forum polozylam.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Fenomenalne

Post autor: alohilani »

Reflex pisze: ndz sty 09, 2022 11:01 am Nie jestem Twoim kolega, odwal sie awanturnico. Twoj falsz skonczyl nasza znajomość.
No no, szydlo wyszlo z wora.
No prosze, co za kultura!
Z buta sloma wychodzi i pasek od bonzurki sie rozwiazal.
Aj, co za obciach. :o

Szkoda dla was nawet minuty czyjegokolwiek czasu.
Ludzie maja racje, ze tylko czytaja, a nie pisza.
I oby tak zawsze bylo.
Napisza co mysla, to oskarza ich o awantury.
A bawcie wy sie sami, pieniacze.
ODPOWIEDZ