Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

Thousands of Canadian truckers are on their way to Ottawa right now. They are going to attempt to shut everything down until the vaccine mandates are dropped.
https://twitter.com/Based__UK/status/14 ... handeln%2F
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: Reflex »

Boże, co za idiota. Znowu przywlokles plotkę z Twojej "prasy" :D
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

a w Brukseli 50 tysięcy ludzi protestowało... niemiecka telewizja pokazuje jak ludzie "polowali na policjantów"...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

nie durniu, to nie prasa, to twitter

przemysl to glupcze:

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: Reflex »

Ty komediancie, uczniu angielskiego od trzeciego roku życia. Nie widzialeś cudzyslowu na slowie prasa???
Twojego łajna, które Ty cytujesz i publikujesz na forum nie można przecież nazwać prasą.
To są śmieci ktore nie nadaja się nawet do wytarcia tylka. Ty nawet nie umiesz po polsku pisac
gdzie podstawową zasadą, jest zaczynać zdanie z duża litera; analfabeto. Więc skąd masz wiedziec
co w tym wypadku oznaczał cudzyslów. Nie wiem czy jestes bardziej smieszny czy żalosny...

There's no fucking window there, there's a bit of shit you asshole :mrgreen:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

no wlasnie... ty, tak szanowany przez yntelektualistow tego forum zawsze wykorzystasz kazda prywatna informacje aby komus przy3.14erdolic...
teraz czepiasz sie mojego wspomnienia sprzed ponad szescdziesieciu lat ze chodzilem do szkoly w wieku gdy wiekszosc dzieciakow chodzi do mlodszych rocznikow w przedszkolu...

nie, nie bylem zadnym cudownym dzieckiem... to byla fantazja mojego ojca abym sie uczyl... a ja widzialem tylko to co komunisci z niego zrobili... on kariery nie zrobil, wiec tak na szybko zrozumialem ze wyksztalcenie nic nie daje w tym systemie, i to olalem...

jezykow nie lubilem sie uczyc i im bardziej ojciec naciskal na ten angielski, tym bardziej go nienawidzilem bo kazda wolna chwile mi nim dupe zawracal... podczas gdy dzieciaki na podworku bawily sie na calego to ja musialem wkuwac durne angielskie zdania i gramatyke...

ale cos tam mi z tego pozostalo i gdy w Szwajcarii musialem walczyc o przetrwanie to sie okazalo ze moj durny angielski tam tkwil gdzies gleboko i moglem tu zrobic dyplomy, ktore mi pozwalaja za siedzenie na dupie i zarabianie pieniedzy bez wdychania wyziewow z palonego metalu i smarow, czy pylu ze szlifierek...

a co do tego czy moje wrzucane tutaj informacje sa prawdziwe czy nie - to skoncentruj sie na ich tresci a nie oceny moralnej zrodla, ktore je podaje...

ja na twoja wyborcza to raczej sr*** niz ja podziwiam, ale jesli poda wiarygodna informacje to gotow jestem ja udostepniac...

a czy dodales cudzyslow czy nie, to tego juz chyba nie udowodnimy, prawda?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: Reflex »

I co ty sie tak strasznie tlumaczysz biedactwo? Jak dlugo to forum istnieje nikt tutaj swojego życiorysu nie tworzyl.
Jednak żrą cię te kompleksy niższosci a dowodem na twoja "inteligencje" sa wieczne twoje k.rwy , awantury i bany
w internecie. Trzyletni studencie angielskiego :lol:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

moje tlumaczenia nie sa dla ciebie, a raczej dla innych, myslacych ludzi...
widza wtedy twoje chamstwo i zbydlecenie, chociaz starasz sie je podpierac "faktami" w stylu "a twoje chleby to cegly!", a ty "komediancie,uczniu angielskiego od trzeciego roku życia" i wiele wiele innych twoich "argumentow"...

to swiadczy jedynie o tobie, o twoim ograniczonym intelekcie, o twojej nizszosci cywilizacyjnej, o twoim chamstwie i zbydleceniu, jak powyzej wspomnialem...

teraz slizgasz sie po falach plandemii i wydaje ci sie ze nalezysz do elit swiatowych bo popierasz masowe mordowanie ludzi, ludobojstwo... nawet do tego pustego lba ci nie przychodzi ze moze byc inaczej niz to media przedstawiaja...

to jest smutne ze tacy ludzie istnieli i istnieja na tym swiecie, to przez was bylo przyzwolenie na mordowanie milionow ludzi w drugiej wojnie swiatowej, na mordowanie Polakow, Zydow i innych narodowosci... to przez was teraz morduja Zydow w Izraelu, Polakow w Polsce, Niemcow w Niemczech, Szwajcarow w Szwajcarii i innych zwyklych ludzi na tej planecie...

to ludobojstwo, ktore bedzie rozliczone, i miejmy nadzieje ze beda publiczne egzekucje najwiekszych zbrodniarzy, splynie po tobie jak woda po kaczce i bedziesz stal w tlumie widzow i wrzeszczal najglosniej "hang em higher!"... taka oslizgla menda z ciebie...
a narazie wrzeszczysz - "nieszczepiony, lapac go i do obozu z nim!"
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: Reflex »

Czy tu jest ktoś, kto poglaskalby godzille po główce?
Mnie go żal, ale ja sie go brzydzę........ :lol:
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tysiace truckerow z Kanady i USA jedzie na Ottawe...

Post autor: godzilla »

dzisiaj konczy mi sie ban na fejsie to juz teraz sie pozegnam a ty sobie dyskutuj ze swoim maluszkiem...
nikogo tutaj nie nawroce, bo wszyscy myslacy wiedza jaka zbrodnie teraz sie na swiecie realizuje, a ci co nie wiedza to lacha im na grob... ja probowalem...
Allach z wami durni covidianie....
ODPOWIEDZ