Wojna...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

https://nypost.com/2022/04/06/ukrainian ... n-soldier/
Video shows Ukrainian forces shooting dead a wounded Russian soldier
Obrazek

zbrodnie wojenne ukrainskich nazistow zaczynaja wylazic na wierzch...
widzialem ten film, jest ohydny...
ciekawa jest ta sytuacja ze wprowadzono globalna cenzure na prawdziwe zdarzenia z Ukrainy...
ja czegos takiego w ciagu 65 lat zycia nie widzialem...
czy to czegos LUDZIOM MYSLACYCH NIE MOWI?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

amerykanskie media donosza:
https://thenationalpulse.com/2022/04/06 ... n-ukraine/
The Washington Post Finally Admits The Role of the ‘Far Right’ Azov Battalion in Ukraine.
ANOTHER 'CONSPIRACY THEORY' BITES THE DUST.
Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

wiem, to twoj watek reflexiku...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

https://newspunch.com/ukrainian-soldier ... -not-nazis
Ukrainian Soldiers Begin Shooting Citizens Who Are Not Nazis
piszą że ukraińscy żołnierze mordują własnych obywateli nie będących nazistami...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wojna...

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

po niemiecku o tym jak najwięksi przyjaciele demokracji przygotowywali wojnę przeciw Rosji... wysyłając na ukrainę botox, którego kilkanaście nanogramów wystarczy aby zabić człowieka, jak zatruli rzekę dostarczajacej wodę mieszkańcom Donbasu i wiele innych ciekawostek, którymi nikt się nie chwali w głównym ścieku...

sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wojna...

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt kwie 08, 2022 5:05 pm
......
...
Godzil widzę, że masz ambicję być advocatus diaboli.....nawet pan Z. Z. by Ci to umożliwił, magra dorobisz na na zaocznych, gdyby nie fakt że to wygląda jak wygłupy, nieporadne, by nie powiedzieć bzdurne rzucanie się. Jak radzi Pomorzak mamy wolność Wyboru...
także w zaglądaniu tutaj, że o czytaniu nie wspomnę...
nierozumiem dlaczego tak starasz się za wszelką cenę obrzydzić to forum. Ode mnie masz wdzięczność gdyż nie tracę na czasu na pisanie tutaj....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna...

Post autor: godzilla »

cieszę się że nienawidzisz prawdy i gdy ją zobaczysz z daleka to ją omijasz i wybierasz zakłamanie, popierając zbrodnie ...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wojna...

Post autor: Reflex »

Narazie i wlaściwie niespodziewnie, rosyjska armia przegrywa wojnę na Ukrainie. Jednak mam obawę, że Rosja jest tym faktem bardzo podrażniona.
Ich regularna armia okazala sie slaba i pobita. Setki nowoczesnych czolgów porozwalane. To zasluga nowoczesnej broni dostarczonej z zachodu i upadle morale rosyjskich żolnierzy, jednocześnie despreacja sil Ukrainskich.

Nie zapominajmy jednak o rosyjskiej nowoczesnej rakietowej artylerii, która może być użyta z dużej odleglości. Potężna, bardzo niebezpieczna i destrukcyjna broń. W tej chwili Rosja robi przegrupowanie. Co bedzie ich nastepnym krokiem, można się tylko domyślać.
Ma się odbyć spotkanie między Rosją a Ukrainą, które może zostać zorganizowane na wyższym szczeblu w Turcji, na szczeblu szefów MSZ w ciągu tygodnia-dwóch.
- "Pracujemy nad tym. Rozmawiałem o tym wczoraj z ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem i szefem dyplomacji Ukrainy Dmytro Kułebą - powiedzial Çavuşoğlu."

Miejmy nadzieje. Moim zdaniem obie strony powinny pójśc na pewne ustępstwa. Inaczej to może się bardzo zle zakończyc. Nie tylko dla walczacych, ale także dla świata.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wojna...

Post autor: Reflex »

Narazie i wlaściwie niespodziewnie, rosyjska armia przegrywa wojnę na Ukrainie. Jednak mam obawę, że Rosja jest tym faktem bardzo podrażniona.
Ich regularna armia okazala sie slaba i pobita. Setki nowoczesnych czolgów porozwalane. To zasluga nowoczesnej broni dostarczonej z zachodu i upadle morale rosyjskich żolnierzy, jednocześnie despreacja sil Ukrainskich.

Nie zapominajmy jednak o rosyjskiej nowoczesnej rakietowej artylerii, która może być użyta z dużej odleglości. Potężna, bardzo niebezpieczna i destrukcyjna broń. W tej chwili Rosja robi przegrupowanie. Co bedzie ich nastepnym krokiem, można się tylko domyślać.
Ma się odbyć spotkanie między Rosją a Ukrainą, które może zostać zorganizowane w Turcji, na szczeblu szefów MSZ w ciągu tygodnia-dwóch.
- "Pracujemy nad tym. Rozmawiałem o tym wczoraj z ministrem spraw zagranicznych Rosji Siergiejem Ławrowem i szefem dyplomacji Ukrainy Dmytro Kułebą - powiedzial Çavuşoğlu."

Miejmy nadzieje. Moim zdaniem obie strony powinny pójśc na pewne ustępstwa. Inaczej to może się bardzo zle zakończyć. Nie tylko dla walczcych, ale także dla świata.
ODPOWIEDZ