Translator

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: sob paź 28, 2023 4:34 pm Pomorzaku. Nie jestem żadnym kalibrem ...
Nie bardzo wiem co to oznacza ale kim nie jesteś to mam już lekkie wyobrażenie.
Tak więc jesteś taki jaki jesteś i tak faktycznie to tylko i wyłącznie twój problem.
Mi nie przeszkadzasz bo jestem zdania że każdy ma jakiś powód istnienia.
Gdy po raz "setny" odpisujesz na moje posty tekstem że ich nawet nie czytasz, to mam pewne wątpliwości.
Taka jednak twoja uroda i też mnie to już nie dziwi.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Translator

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: sob paź 28, 2023 6:12 pm To znaczy, uważasz że powinien przyjąć kolejne dawki tego specyfiku to uchroni sie przed czymś gorszym niż ten jego rak.
Nie jestem pewien czy to jego przekona.

Nie. nieeeeee. jeśli takie jest Twoje wnioskowanie i rozumienie tekstu, to ja się wycofuję....
Chyba w ogóle powinnam przestać pisać skoro tak mnie czytelnik odczytuje...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Translator

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: sob paź 28, 2023 8:49 am
W czasach tej plandemii z dumą przyjął wszystkie trzy wszczepionki ...........[

Zaczął snuć domysły czy to nie te wszczepki odpaliły tego turboraka.
Gdy pytałem czy da sobie wszczepić kolejną dawke bo jest w grupie ryzyka to zaprzeczył.
Myślisz Reflexie że powinienem go przeprosić za moje sceptyczne podejście i pochwalić te wszczepy ?
[/quote]

Test mu powiedział że miał tą najstraszniejszą chorobę .
Był chory bezobiawowo :shock:
[/quote]quote=pomorzak post_id=94162 time=1698504108 user_id=71]
sprawiedliwy pisze: sob paź 28, 2023 4:25 pm statystyki to od 65 roku roku populacja 65 latków się zmniejsz co każde 5 lat najpierw o 10, potem o 15 , o 25% , po 75 zmniejsza się o połowę. Niestety żyjemy ja entliczek pentliczek na tego bęc....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Nie, tam nie bylo nic do przepraszania. Ja po prostu dziwilem sie Tobie, bo Twoja teoria nie wynikala z Twojej wiedzy, tylko umyslowego kalectwa. Tylko nie mysl że ja Cie lekcewazę. Ja po prostu widze Twoja poważną chorobę i bardzo Ci wspólczuje.
Uważąm,że ogolnie, jesteś porządnym czlowiekiem, tylko ta mania spiskow w które cale zycie wierzysz jest Twoją chorobą.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Translator

Post autor: sprawiedliwy »

Mamy dziś do czynienia z zyskującym na znaczeniu systemem plemiennym. Wierzymy komuś znajomemu, rodzinie, a nie ekspertom – mówi prof. Dariusz Jemielniak, badacz dezinformacji i wiceprezes Polskiej Akademii Nauk.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Nie jestem pewien. Polak lubi wiedzieć sam najlepiej,
nawet jak nic nie wie. Ambitny
A nawet jak wie, że nie wie, mogą go w d.pocalować :lol:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

„Mamy dziś do czynienia z zyskującym na znaczeniu systemem plemiennym. Wierzymy komuś znajomemu, rodzinie, a nie ekspertom – mówi prof. Dariusz Jemielniak, badacz dezinformacji i wiceprezes Polskiej Akademii Nauk. „
Przyznam, że ten tekst jest symptomatyczny.
Po odczytaniu kto jest autorem tego twierdzanie wypada przyjąć je jako prawdę absolutną chyba że ktoś posiada więcej tytułow naukowych to może polemizować.
Każdy inny człowiek musi uznać swoją niższość i jeno chwalić tak głęboką myśl, chyba że chce się narazić na szereg epitetów odnośnie wlasnej inteligencji i kompetencji wyrażania własnych opini.
Ekspert to ktoś kto wie lepiej i już tylko z tego powodu góruje nad każdym. Wyrażenie watpliwości w prawdy głoszone przez eksperta jest aktem herezji i jako taki piętnowany.
Wszystko to jest zgodne z religijnym podejściem do wszystkiego co jest sprzedawane pod płaszczykiem naukowości. Dowodem na takie podejście jest kreowanie jednego słusznego poglądu. Wszelkie wątpliwości są bezpardonowo zwalczane jako szkodliwe i głupie. Tego mamy obecnie pod dostatkiem we wszelkich mediach kreujączch społeczną świadomość.
Moim zdaniem, człowieka bez tytułów naukowych co już na wstępie dyskwalifikuje mnie w kręgach wyznawców jedynie słusznego poglądu, dywagacje tak zwanych ekspertów czy utytuowanych naukowców są ich poglądem na takie czy inne sprawy.
Co do ekspertów to mam pogląd, że są oni zbyt często elementem celowej dezinformacji i zdrowe podejście znajomych czy rodziny może być bardzo pomocne.
Zbyt wielu ludzi z tytułami naukowymi okazuje się sprzedajnymi …...............

Dzisiaj Wszystkich Świetych a jutro Zaduszki.
Warto pamiętać o tak wielu wspaniałych ludziach którzy byli ekspertami życia choć nigdy sami tak siebie nie nazywali i nikt tak o nich nie myślał.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Translator

Post autor: Reflex »

Hmm. No popatrz jak naukowcy bezczelnie lekceważą, forumowego,ale wiele mądrzejszego nie naukowca, ale myśliciela pomorzaka.
Waczysz urażony jak l lew i coraz wiecej przegrywasz. Mam watpliwości czy w ogole rozumieesz co piszesz.
To co zamieścileś jest slabym odbiciem Twojej urażonej osobowości. To nie jest polemika to jest twierdzenie.To raz,
Dwa, to są dowody Twojej srmotnie przegranej batalli na temat Corony virusa. Totalna klęska, żadnego przepraszam.
Przecież jesteś fenomenem i geniuszem w tym samy czasie. prawda?

Zeby byla jasność. Masz pelne prawo pisac co Ci sie podoba! Ale na milośc Boską, nie udawaj że wiesz lepiej jak ONI, że oni coś powinni wobec Ciebie..
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Translator

Post autor: pomorzak »

Drogi Reflexie,
niestety to jest rodzaj "konwersacji" jaki stosujesz na tym forum od lat.
Czy może dziwić że nikt z tutaj piszących nie chce mieć z toba nic wspólnego.
Sam sobie robisz krzywdę.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Translator

Post autor: alohilani »

pomorzak pisze: czw lis 02, 2023 10:23 am Drogi Reflexie,
niestety to jest rodzaj "konwersacji" jaki stosujesz na tym forum od lat.
Czy może dziwić że nikt z tutaj piszących nie chce mieć z toba nic wspólnego.
Sam sobie robisz krzywdę.
ODPOWIEDZ