Jeopardy

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Jeopardy

Post autor: Reflex »

Jeopardy to popularny Amerykanski 35-letni teleturniej w którym ,pokaz obejmuje konkurs quizowy, w którym uczestnicy otrzymują wskazówki dotyczące wiedzy ogólnej w formie odpowiedzi i muszą formułować swoje odpowiedzi w formie pytań.
Nie jest to turniej dla przeciętnego uczestnika telewizyjnego. Wymaga ogromnej wiedzy o świecie, biorą w nim udzial ludzie z wyższym wyktalceniem, profesorowie, naukowcy i filozofowie i nadzwyczajne talenty.

Obrazek

Konkurs zawiera tematy o calym świecie, nauce historii ect. Miedzy innymi pojawiają sie pytania o sprawach Polski. Ogladam ten program od lat codziennie. Jest fascynujący. Super ciekawi ludzie.
Dzisiaj chce pokazać fenomenlną 23-letnia uczestniczkę nauczycielkę z Kanady Matee Roach W tej chwili niepokonaną od ponad dwudziestu gier wygrala, juz ponad pół miliona dolarów.

Obrazek

Co ciekawe, gre prowadzi mlody Amerykanin Ken Jennings, który objął prowadzenie Jeopardów po śmierci Alexandra Trebeka, uprzednio wygrywając najwiekszą sume w Jeopardach: dwa milony siedemset tysięcy dolarow.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jeopardy

Post autor: Reflex »

Ja to chyba przynoszę pecha. Moja i nie tylko moja ulubiona uczestniczka, dzisiaj przegrala i odpadla z konkurencji w Jeopardach..
Nie pomoglo, że ugrala wiecej pieniędzy, po prostu postawila w finale sume o ....jednego dolara za malo a miala z czego .. i przegrala.
Sama po ogloszeniu wyniku śmiala się najglośniej, serdecznie pogratulowala wygranej konkurentce.
Fantastyczna istota - mam nadzieję że w przyszlości jeszcze się pokaże. Wygrala w cuglach ponad pól miliona dolarów.

Obrazek

Tu jest aktualne dzisiejsze zdjecie telefonem z telewizora.
Obrazek
ODPOWIEDZ