Chaos emocjonalny.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Chaos emocjonalny.

Post autor: Reflex »

Przeżywamy zly czas. Pierwsze dopadła nas kolejna historyczna pandemia (Coronavirus), która kosztowala nas wiele nieoczekiwanych przezyć i sytuacji. Wiele miesięcy surowych przepisów, jak przebywanie w domach w miejscach publicznych maski. W mojej rodzinie dwie osoby nieoczekiwanie zmarly na Cowid, Jedna w Polsce, druga w USA. W obu wypadkach mężczyzni.

Kiedy po szczepieniach sytuacja zaczela sie poprawiać i czekalo się na poprawę sytuacji, Rosjanie napadli na Ukraine. Ja myślalem że za mojego zycia wojny nie zobaczę niestety szalony Putin przywolal upiory wojenne, mordowanie niewinnych ludzi, niszczenie ich domów i egzystencji. I co ja mam na to powiedzieć? Żadne slowa tu nic nie pomogą. Czlowiek to brzmi curwa dumnie.

Pisze to rozczarowany po raz ktoryś. Co ten czlowiek jest wart? Ten ruski skurwiel, mięso armatnie?
Niby czuję dume , że jestem czlowiekiem, ale na samą mysl co czlowiek potrafi, chce mi się rzygać.
Do tego zle się dzieje w dziedzinie klimatycznej. Czlowiek zamiast zadbać o swoj byt, chciwie konsumuje pożytki z rujnowania naszego bezpieczeństwa. A ktoś tu pieprzy o swiatowym spisku. Doslownie, aż sie nie chce żyć.
ODPOWIEDZ