I co dalej?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

I co dalej?

Post autor: Reflex »

UE w 2012 roku otrzymało wyróżnienie ze strony komitetu Noblowskiego aby wyróżnić jej wkład w działania na rzecz demokracji, praw człowieka, pokoju i pojednania prowadzone od ponad 60 lat.
Byl to to ogromny zaszczyt jaki mógł dotknąć Unie Europejską. Jest to ukoronowanie działań jakie podejmowały coraz to nowe kraje europejskie, aby zaprowadzić pokój, dobrobyt, położyć kres wojnom oraz temu co dzieli, żeby cały kontynent zjednoczył się.

Nagroda ta nie jest nagrodą tylko i wyłącznie dla instytucji stojącej na czele UE, lecz również dla 500 milionów obywateli UE. Przewodniczący powiedzieli, że ta nagroda będzie motywacją do tworzenia coraz to lepszej wspólnoty Unijnej, oraz pozwoli jeszcze lepiej realizować zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa i pokoju w krajach sąsiadujących jak i na całym świecie.

10 lat pięknego rozwoju Unii i nadzieja na przyszlość Europy i świata. UE zapewniła ponad pół wieku pokoju, stabilności i dobrobytu, pomogła podnieść poziom życia i wprowadziła wspólną walutę europejską: Euro. Obecnie ponad 340 mln obywateli Unii w 19 państwach używa euro jako swojej waluty, korzystając z zalet, jakie euro ze sobą niesie.

I nagle! Pojawila się pandemia coronyvirusa. Zaczęly sie w Europie zmiany klimatyczne i wybuchla wojna na Ukrainie. Protest Swiata i potężne sankcje nałożone na Rosję. Niestety sankcje to kij, ktory ma dwa końce: maja swoją cene również dla państw, ktore te sankcje nalożyly. Benzyna osiągnęla szczyty cen, nie spotykanyh od kilkudziesieciu lat. Pojawila się inflacja, ceny żywności poszybowaly w górę. A nad nami pojawilo się pytanie ...CO DALEJ?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: I co dalej, z nami?

Post autor: Reflex »

A co dalej z nami? Sprawiedliwy szuka okularów. Pomorzak pod pierzyną wstydu. Rekin dostal zadyszki a godzilla utopił się we wlasnym g..nie
Malinka wstydliwie za kurtyną. I tak wygląda Polskie Forum. Co ja mam wam powiedzieć? Że trumfuje? NIE!!! Nie szlo o wygrane, szlo o prawdę.
Nie jestem niczyim wrogiem, nie trumfuje. Ja od początku wiedzialem, gdzie jest prawda i to wszystko.
Nie uwierzycie, ale kocham was wszystkich....niewazne kto sie mylil, kto mial racje. To jest forum....Jesteśmy tylko ludzmi.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: I co dalej?

Post autor: sprawiedliwy »

A ViKa ? Konkretna rzeczowa, aż do bólu.

Wiemy ze sporo osób po prostu nie żyje. Nie tylko wirtualnie lecz realnie.kazdy z nas budzi się rano zachwycony śpiewem ptaków, bo każdy z nas nie zna dnia ani godziny kiedy się nie obudzi. Mlody i stary, mamy głowy zaprzątnięte troskami własnymi. Odfrunęły gdzieś ochota na przepychanki , wymyślaniu , sobie i prowadzeniu dyskusji w celu zabawiania siebie i ewentualnych czytelników.
Wojna dzieje się, śledzą ja ludzie niczym serial brazylijski, nieznających sobie sprawy, ze glod z powodu suszy i klęski urodzaju dosięgnie Europę a głód z powodu wojny Afryke itd.
To jedynie zapowiedź dramatów.
Żyć się nie chce.... a Suwałki ? Przypomina historia inny konflikt o korytarz... ale kto by z historii wyciągał pouczające wnioski? Politycy wszyscy łza jak z nut, płota bzdury jakby na jakimś konkursie. Nie oglądam żadnych wiadomości, bo można zachorować ze strachu....
Kończę już i życzę fajnego lata....
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: I co dalej?

Post autor: Reflex »

Fajnie. Pare slow prosto z serca i o to chodzi. Nie wymienilem Viki, Ona jest ponad nami. Wymienilem przykladowo tych najbardziej aktywnych.
Mam nadzieję, że u Viki jest wszystko OK i nie tylko u Viki u każdego z nas.
Ja nie lubie pisać o sobie, ale moja wygrana jest bezcenna. Chorowalem, pojawil sie nowotwór.
Ale po kilku miesiacach wyrzeczeń i dyscypliny, wrócilem zdrowy. Wyszczuplalem, jestem jeszcze przystojniejszy, haha.. :mrgreen:
ODPOWIEDZ