Baby gora

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10587
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Baby gora

Post autor: Reflex »

Ale mam frajde. Dwie kobiety plus ...bea (cicho!), plus z flanki XYZ, zdominowaly forum dynamicznie i merytorycznie i zrobilo sie jasniej i kolorowo.
Stare forumowe repy znalazly sie w glebokiej defensywie, nawet tak zawsze pewny siebie CK zamilkl z "otwatemy ustamy", a narkotyk marycha - marihuana i architektura - dyktatura przecwalowaly jak ongis husaria po nieprzyjaciolach ojczyzny, kladac pokotem zrutynizowanych nudziarzy. Z satysfakcja widze spowrotem w spodnicy XYZ. Moze przestanie pisac do mnie: "Reflex bo ci dop...le" - teraz jej nie wypada.

Panowie, ja was nie chce straszyc, ale juz niedlugo swiatem beda rzadzic kobiety.
W Polsce urlop maciezynski juz moze wziac mezczyna, zeby kobieta mogla utrzymac rodzine.
W Afrykanskich krajach coraz czesciej role wiodaca przejmuja z dobrym skutkiem kobiety.
W USA tylko czekac, kiedy kobiety zdominuja biznes i polityke. I dobrze. Na swiecie bedzie mniej wojen, a my nakarmiwszy dzieci bedziemy mogli spokojnie oddac sie naszym ulubionym hobby.

Zastanawiam sie co porabiaja Iza i Elv, ze nie wspomne o Blekitnej, Milenie Yoli i innych. Dziewczyny, jesli czytacie jeszcze to forum pozdrawiam was serdecznie. Poki co, wracam do moich hehe... hobby.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Baby gora

Post autor: wielokropek »

Refleks:

"Z satysfakcja widze spowrotem w spodnicy XYZ. Moze przestanie pisac do mnie: "Reflex bo ci dop...le" - teraz jej nie wypada"

Po pierwsze primo: co to takiego""spowrot"? I to jeszcze w spodnicy...?
Po drugie primo: nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek XYZ wypowiadal sie o dop...laniu Refleksowi.
Tenze teraz musi to udowodnic, inaczej tylko potwierdzi swoja szemrana reputacje...


wielokropek
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Baby gora

Post autor: whiskeyprint1 »

Panowie, ja was nie chce straszyc, ale juz niedlugo swiatem beda rzadzic kobiety.
------------------------------------------------------------------------

mam pecha - wlasnie dzisiaj chcialem zajac sie apokalipsa - refleks "pozarl" mi temat
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Baby gora

Post autor: alohilani »

OK, xyz pisala przez dlugi czas bezosobowo. Pisala rowniez wiele razy, ze niewazne czy to pisze rzep czy cep, wazne o czym pisze i w jaki sposob pisze.
Nigdy nie pisala, ze dopier...i, ale ze moze zdrowo opier....c, jesli byly jakies przytyki osobiste, a nie dyskusja na temat, a to duza roznica.
A tu jest xyz na zdjeciu, jakby sie kto pytal, zjecie robione na tle interesujacej scianki w Kalama Park w Kihei, Maui.

Aloha!
Załączniki
At Kalama Beach Park 1.jpg
At Kalama Beach Park 1.jpg (8.02 KiB) Przejrzano 9342 razy
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Baby gora

Post autor: godzilla »

xyz pisze:A tu jest xyz na zdjeciu, jakby sie kto pytal, zjecie robione na tle interesujacej scianki w Kalama Park w Kihei, Maui.

Aloha!
czyli jak zwykle reflex klamie... ja tu zadnej spodnicy nie widze...
:mrgreen:
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Baby gora

Post autor: alohilani »

To fakt, spodnic nie nosze, "ganiam" w spodniach (trzeba dlugie do pracy) lub w krotkich spodenkach, jakby sie ktos pytal, bo u nas ci caly czas cieplo;-)

Pozdrowienia:-)
Załączniki
Nie widac spodnicy
Nie widac spodnicy
Na facebook.jpg (2.26 KiB) Przejrzano 9333 razy
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Baby gora

Post autor: Bingoo »

..co ty pier..d..lisz reflex...jakie baby?
baby to sa wielkanocne oblane lukrem....mozna je przerznac i skonsumowac....

bea...gust masz cut mniut,,malina....jak malina...

ta xyz ....na wulgaryzmy tez ja stac....no i te cy...ganskie oczy.....czy te oczy moga klamac heba nie....
slabo opalona.....raczej z przyladka horn niz z hawajow.....albo 30+ 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu.....
Reflex
Posty: 10587
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Baby gora

Post autor: Reflex »

To fakt, spodnic nie nosze
Powrocila w spodnicy jest metafora oznaczajaca ze wrocila jako kobieta.
Niestety na tym forum sa strasznie nerwowi i ograniczeni ludzie.
Jednych boli glowa innych boli doopsko.
Pisze o takim jednym - wspolniku tych co ukradli ksiezyc.
O sobie mowi ze jest dyskutant.
Reflex
Posty: 10587
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Baby gora

Post autor: Reflex »

Whiskeyprint, sorry za wejscie w temat, ale ja go ledwie dotknalem.
Mozesz przeciez dodac rumiencow i rozwinac.

Skargi i wnioski zalatwione Bea byla pijana.
Jeszcze ktos? - bo ide do kosciola.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: Baby gora

Post autor: alohilani »

Oczywiscie, ze to byla metafora.

Odpowiedz byla zarobliwie do Godzilli:-)

Czy wszystko trzeba brac tak na serio chociaz nie ma :-) albo ;) ?

Stay 8-)

Bea, bardzo ladnie wygladasz. Naturalna uroda, bez "retuszu". Pozdrawiam. Tak trzymac!

Bea, a to ja z bliska.

Panie Bingoo, jest opalenizna, zlota.
Nadmierne opalanie jak wiadomo jest szkodliwe.
Szybko chca sie opalic tylko turysci, my zawsze mamy czas.
Oni przyjezdzaja w tym celu, nam sie nie spieszy. Zreszta nigdy nie opalam sie na brazowo.
Oni spedzaja na tym cale dnie, my pare godzin i to niekoniecznie w czasie, kiedy slonce swieci.
Odnosnie mojej rzekomej wulgarnosci, to moze zacytowalby pan cos ze swojego archiwum, bo ja takowej sobie nie przypominam. Zreszta to co pan tu od lat uszczypliwie i personalnie pisze biore z przymruzeniem oka ;) :lol:
Kiedys mnie to wkurzalo, dlatego pisalam bezosobowo, dzisiaj smieje sie z tego :) :lol:
Załączniki
Niedawno temu, na obrzezach Haleakala, w Kula
Niedawno temu, na obrzezach Haleakala, w Kula
Kula i ja.jpg (60.72 KiB) Przejrzano 9393 razy
At Kalama Beach Park
At Kalama Beach Park
In Kalama Beach Park.jpg (76.61 KiB) Przejrzano 9394 razy
ODPOWIEDZ