Czuje to przez skórę

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Czuje to przez skórę

Post autor: Reflex »

Jeszcze troche i czuje to przez skórę, że to forum zniknie. Przecież nikt nie będzie na niego lożyl swojej pracy i uwagi, jak czytelnicy maja forum za przeprszeniem tam, gdzie slońce nie dochodzi. Mowię o twórczyni forum Agnieszce, która sie dla egoistów poświęca od przeszlo dwudziestu lat.
Po prostu brakuje słów, wdzięczności za jej pracę i serce dla nas. Niestety egoisci maja to w d.pie.

Ja wiem. Pomorzak, Alohilami i godzila, czyli przegrani, którzy odnieśli klęske swoich kretyńskich idei, czują się skompromitowani, udając obrażonych. Nie tylko pieprzyli glupoty nie z tej ziemi. to jeszcze obrażali nie wierzących w ich bzdury. Tu muszę przyznać, że jedynie pomorzak glosząc swoje glupoty, robil to kultlularnie ale straszliwie natrętnie.

Czemu milczy sprawiedzliwy nie wiem. Jest to moje najwieksze rozaczarowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pisal....niestety.
W ogóle powinien pisać pomorzak, Alhilani, Malina. Cóż, to tylko moje mysli i moj żal, że to piekne forum zniknie powoli...
Niestety Polacy mają taką opinie na calym świecie. Jak czegoś swiadomie nie spieprzy, to się chociaż wypnie
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czuje to przez skórę

Post autor: Reflex »

Powinienem się spodziewać ciszy, jedziemy dalej. Czasy są wyjątkowo niesympatyczne.
Co się polepszy, to się zaraz spieprzy. Slowo które dzisiaj panuje.

A tu zdjecie, oceńcie sami.

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Czuje to przez skórę

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pn cze 27, 2022 9:01 pm Ja wiem. Pomorzak, Alohilami i godzila, czyli przegrani, którzy odnieśli klęske swoich kretyńskich idei, czują się skompromitowani, udając obrażonych. Nie tylko pieprzyli glupoty nie z tej ziemi. to jeszcze obrażali nie wierzących w ich bzdury.
czy ty kretynie czytasz co sam napisales?
wierzysz ze piszac takie idiotyzmy, ktokolwiek tutaj wroci aby normalnie Z TOBA dyskutowac?

jakie idee sa tymi wedlug ciebie "przegranymi", jakie glupoty nie z tej ziemi pisalismy?

wszystko sie sprawdza, wszystko... to ze jeszcze zyjesz to pewnie niedopatrzenie ale i ciebie sprzatna w odpowiednim czasie....
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czuje to przez skórę

Post autor: Reflex »

Hahaha, godzilla wszystko wygral, hahahahahaaaaaa....WSZYSTKO! :lol:
Kiedy ty wydoroślejesz wiekowy smarkaczu?

Obrazek
ODPOWIEDZ