Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: Reflex »

Obrazek

Kliknij na link ponizej. Pokaże się piewsze zdjecie.
Po obejrzeniu fotki, klikaj na każdym kolejnym zdjeciu na bialą strzałkę, po prawej stronie zdjęcia, tuż przed opisem.


https://www.msn.com/en-us/news/world/vo ... ue#image=1
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: godzilla »

analfabeto, nawet nie potrafisz napisać poprawnie nazwiska swojego idola, który będzie "walczył" do ostatniego Ukraińca... https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wo%C5%8 ... C5%82enski


zełenski...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: Reflex »

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: godzilla »

co nie zmienia faktu że czlowiek-orkiestra o nicku reflex jest ostatnim durniem...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: sprawiedliwy »

Może jeszcze ktoś da znak, że żyje ?

tyle złych/dobrych rzeczy dzieje się na świecie....

a w PL, to leci takie pranie mózgów, jakiego w całej historii tego kraju jeszcze nie było... judzenie i opluwanie, szczucie i pomawianie, Niesamowite wciskanie bzdur i kłamstw..., sprzeczności, nielogiczności...o tym co na świecie nie mówi się w ogóle, bo po co. Polska to pępek świata, uzbrojona po zęby, zwarta i gotowa na wojnę obronną. A wróg nr 1 na literę T kichnął 10 lat temu, pierdnął 15 lat temu i dzięki niemu tyleż lat był tani gaz...


a Ukraina ? póki co zboże płynie ....a to dobry znak. światełko w tunelu.


nie zglądam, bo zjada mi to moje myśli które są zajęte czymś innym. SZkoda, że nie mogę podesłać Wam mojego aksamitnego :mrgreen: głosu.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: Reflex »

Się nie przejmuj. Ale Ukrainie nic dobrego nie wróżę. Z jednej strony mam olbrzymi szacunek za ich postawe i opór. Z drugiej strony wiem, że tej wojny nie wygraja. Konsekwencje są tragiczne dla tego narodu. Miasta w ruinie, giną ludzie. Miliony z Ukrainy uciekly i już nie wrócą.
Niewiele lepsze są dla narodu Rosyjskiego. Sankcje są zabójcze i niedlugo Rosja cofnie sie się w rozwoju do wiieków poprzednich. I nie idzie o pieniadze a o technologie z których Rosja korzystalaa które zostaly zablokowane.

Napastliwe wojny nigdy nie przynoszą korzyści a cierpi glownie niewinny naród. Putin ma jeszcze duże poparcie u siebie w kraju, ale to się zmieni. Kiedy zaczyna sie bieda i ograniczenia, ludzie zaczynaja się buntowac. Juz w wielu miastach w Rosji zaczynaja sie protesty, policja jest bezwzgledna.
Zal mi jednego i drugiego Narodu. Sytuacje tworza politycy nie naród a z reguly za swoje zbrodnie nie placą. Zobaczymy jak się to skonczy w tej nikomu niepotrzebnej wojnie. Ci którzy ja wywolali, powinni drogo za to zaplacić.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: Reflex »

Hm... Caly dzien myślę i nic nie wymyślilęm. Swiat tak spakudnial, że się nic nie chce. Go tego obrzygany godzila.
Gorzej byc nie moglo.
Spokojny? Czy możesz cos powiedzieć swoim aksamitnym glosem?
Ja odpowiem męskim basem jak mi chrypka przejdzie. Jeśli w ogóle przejdzie. :D
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Żeleński - Ukraina - 46 zdjeć

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: śr sie 03, 2022 3:12 pm Hm...
Ja odpowiem męskim basem jak mi chrypka przejdzie. .....

przez mikrofon radiowy głos wychodzi pięknie, nawet zachrypnięty....wprawdzie chrypki nie mam ale i tak jakoś dobrze brzmię...
:lol:
ODPOWIEDZ