Lewandowski w FC Barcelona

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Lewandowski w FC Barcelona

Post autor: Reflex »

Lewandowski, jeden z najlepszych napastnikow świata (jeśli nie najlepszy) sprzedany do FC Barcelona.
Będzie to ukoronowanie jego zawrotnej i pięknej kariery pilkarskiej. Najlepszy strzelec, inteligentny,
świetnie się prezentujący, kochajacy ojciec i mąz.
Reflex

"Wszyscy czolowi dziennikarze na całym świecie informują, że transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony jest już sfinalizowany, a oba kluby doszły do porozumienia. Bayern Monachium otrzyma łącznie 50 milionów euro za polskiego napastnika, na co składa się 45 milionów euro podstawy oraz pięć milionów euro w ramach bonusów. Christian Falk z "Bilda" informuje, że Barcelona łącznie wysłała trzy oferty Bayernowi: 40 mln euro podstawy plus 10 mln euro bonusów, 45 mln euro oraz 45 mln euro podstawy plus 5 mln euro bonusów. Mistrzowie Niemiec przystali na tę trzecią opcję.
Jak podaje Tomasz Włodarczyk z "Meczyków", Robert Lewandowski ma podpisać czteroletni kontrakt z nowym pracodawcą. Pierwotnie media informowały, że Polak zwiąże się z Barceloną umową do końca czerwca 2025 roku".
Gazeta

Powodzenia Robert!

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski w FC Barcelona

Post autor: Reflex »

Obrazek

I marzenie ciałem się stalo.

Kiedy Lewandowski pokazal się w Barcelonie, tylko na przywitanie z nim przyszlo kilkadziesiat tysiecy ludzi.Lewy przy wielkiej owacji zostal przedstawiony widownii. Hiszpanie przyjmowali go gorąco i radośnie. Lewandowski z usmiechem pokazal żonglerke z pilka pobijajac ja obiema nogami, kolanami, kilka sztuczek glówką, pilka caly czas byla w powietrzu, nie spadla ani razu na ziemie, a widownia podziekowala wielką owacją

Dzisiaj (niedziela),Barcelona grala na wyjezdzie z dobrą drużyną Rayo Vallecano. Kiedy mecz się rozpoczął , Barecelona już po po 45 sekundach prowadzila 1:0 a strzelcem był ...Lewandowski.(Pierwsze zdjecie na górze po lewej stronie).

W sumie Barcelona wygrala 4:1 a Lewy strzelil dwie bramki.
Byl to szczególny dzien w jego życiu. Obchodzil 36 urodziny i strzelil dwie bramy dla jednej z najlepszych drużyn śwata. Osobście życzę mu wszystkiego najlepszego, spelnienia marzeń. Jest sypatyczny, pracowity, kocha rodzinę i swoj kraj.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski w FC Barcelona

Post autor: Reflex »

Znamy już komplet 32 zespołów, które wezmą w najbliższej edycji Ligi Mistrzów.
UWAGA!!! -
FC Barcelona trafiła do grupy C, w której zagra z Bayernem Monachium, Interem Mediolan, oraz Viktorią Pilzno. Tym samym nie spełni się życzenie Roberta Lewandowskiego. Polak nie chciał grać przeciwko Bayernowi w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
- Nie chciałbym trafić na Bayern Monachium. Jest za wcześnie na to i byłoby to dla mnie dziwne uczucie. To moja prośba na losowanie. Jak by mnie przyjęli kibice na Allianz Arenie? Mam nadzieję, że pozytywnie, bo tylko takie mam wspomnienia z tym klubem. Ta przygoda zostanie na zawsze w moim sercu - mówił polski napastnik w rozmowie ze "Sport Bildem".

Wiem, glupie uczucie, strzelić bramkę zespolowi w którym uzyskal miano najlepszego strzelca na świecie. Bayern to doskonala, drużyna i strzelenie jej bramki, jak również nie strzelenie będzie dla Lewandowskiego niemile. Zobaczymy ... pilka jest okragla.
W ogóle nie mam żadnej pewności, bo Bayern wciąż gra dosknaly footbal, Barcelona nie jest jeszcze zupelnie zgrana, po zakupie nowych zawodników. Ten mecz będzie obserwowal caly świat pilkarski. Ja bardzo lubie Bayern, ale ... Lewandowski jest wążniejszy. :D
Jakkolwiek się ich mecze beda kończyć, i Barcelonie i Bayernowi życzę sukcesów
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski w FC Barcelona

Post autor: Reflex »

Lewandowski w Barcelonie dalej strzela bramy,jest czolową gwiazdą zespolu, czuje się jak ryba w wodzie. Hiszpanie szaleja na jego tle.
Jednak pojawily się "chmurki". Gdy przed stadionem wyszedl z samochodu i udzielał wywiadu, ukradzono zegarek, który kosztowal 70 tysiecy euro.
Po prostu zotawil go w aucie , ale nie zmknąl go po wyjściu. Cale szczęście policja stala niedaleko, zlapala zlodziei i oddala Lewemu zegarek.
Parę dni temi inny pilkarz Barecelony zostal napadniety w domu, zlodzieje zmusili go do otwacia sejfu i zabrali klejnoty i pieniadze.

Obrazek

Parę dni temu jadącc cabrioletem zatrzymal sie na czerwonych światlach, przechodnie go zauwazyli i od razu otoczyli samochód, Lewy poczul sie glupio, bo to nie niejsce na spotkania. Kiedy się wybral z żoną do miasta, zalożyl maseczke, czapeczke na glowie i szczęściem nikt go nie poznal.
Coż, poludniowcy, kochajacy footbal. W Niemczech bylo dużo spokojniej.

Osiemdziesiat tysięcy ludzi na stadionie.
Obrazek

Żona Lewandowskiego w barwach klubowych na meczu
Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Lewandowski w FC Barcelona

Post autor: Reflex »

Pisalem o nim kilka godzin wcześniej. Oto kolejny jego mecz i skonczyl sie przed chwila i ...
kolejne trzy strzelone przez niego gole.

Obrazek

Hiszpania oszalala. Tytuly w gazetach: Powiedzieć, że Robert Lewandowski ma kapitalne wejście do FC Barcelony, to jakby nie powiedzieć nic. Polak strzelił już osiem bramek w pięciu oficjalnych meczach i jest liderem klasyfikacji strzelców La Liga i Ligi Mistrzów. Przeciwko Viktorii Pilzno znów rozegrał wielki mecz. Kolejny w swojej karierze.
ODPOWIEDZ