Komentarze.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Komentarze.

Post autor: Reflex »

Wojna w Ukrainie trwa, Rosyjska "potęga militarna" przeżywa ciężką próbę, wojna trwa juz niesiace i nie widac końca. Nie walczy na froncie, ich altyleria popisuje się swoją odwagą na odleglość, niszczy miasta Ukrainskie, zabija cywilów w tym dzieci.. Setki a nawet tysiące rosyjskich "super" czolgów rozszarpane i zezlomowane.

Obrazek

Obrazek

A tu opinie czytalników w gazecie pl.

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Różnie bywa.

Post autor: Reflex »

Trochę mnie przygasilo. Z reguly nie reaguje na zaczepki i "terroryzm" czatowy :o , ale tym razem zabolalo.
Poza tym istniejący czas jest dla mnie ponuro przytlaczajacy, Historia i natrój jakm przygasila świat historia pandemi, gdzie nie tylko cierpiala fizycznie ludzkośc, ale rownież gospodarka światowa, co oczywiscie uderzylo w nasze niewinne dupska.
A teaz kiedy wszystko zaczęlo wracać do normy, oszalal Putin rozpoczął wojne z Ukrainą a sankcje oderzyly nie tylko w Rosje, ale tych, ktorzy te sankcje ustanowili. I w kolo, jak nie urok to sr***, nie ma końca.

Rosja zburzyla to co z takim trudem ustanowily narody po rozbiorze muru w Berlinie, Czyli wspolzycie i pokój na świecie. Okazalo się, ze Rosja to narod pierwotniaków a nie cywilizowany kraj. Wydaje mi się, że po tej wojnie Rosja wiele straci na świecie a jej miejsce mocarstwa gospodarczego i nie tylko, zajmą obok Ameryki i Unii Europejskiej, mocno i szybko rozwijajace sie Chiny.

Poza tym nic specjalnie nowego. Z prasy Amerykanskiej dowiedzialem się, że atronauci wystrzeleni w kosmos nie moga sie masturbować. Prożnia i brak przyciagania ziemskiego i coś tam jeszcze w tym przeszkadza. Ale naukowcy nad tym pracują.
Ja , nie lece w kosmos, więc, mogą mnie pocalować w ... gdzie sobię życzą.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Komentarze.

Post autor: godzilla »

jestem obecnie w Warszawie, na hotelu ktoś pod nazwą umieścił cztery gwiazdki... pod hotelem darmowy parking i ok. połowa aut ma rejestrację UA... to nie są sześcioletnie Dacie jak moja... to są porządne fury i codziennie do nich wsiadają oraz z nich wysiadają wypasione byki płci męskiej... a przecież podobno facetom nie wolno opuszczać ukrainy...? to skąd oni się tu biorą? czyżby zapłacili łapówy i ich ktoś wypuścił z tego miłującego demokrację kraju, gdzie partie opozycyjne są zakazane?🤔
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komentarze.

Post autor: Reflex »

I to wszystko? Myslalem że dasz jakieś dowody, bo narazie widzialeś auto, nic nie wiesz o wlaścicielu, ale bąki puszczasz na caly internet.

Dzisiaj auto nie jest żadnym klejnotem a na Ukrainie wielu ludzi uciekalo za granice wlasnym samochodem.
To tylko Polak rodzaju godzilli może mieć jakieś migawy. Jest w tej chwili bardzo żywa wspólpraca Polaków z Ukraincami. przjezdzaja uchodzcy, wielu
we wlasnych w samochodach i wielu przedstawicieli Ukrainskich urzędów. Jest wiele rzeczy do zorganizowania i uzgodnienia miedzy Ukraincami i Polakami.
Nasz godzilla czytal Potop Sienkiewicza i jak nie ma samochodzie kosy, to pewnie jakiś przemytnik, albo polityczny cwaniak. :mrgreen:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Komentarze.

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn sie 01, 2022 5:15 pm jestem obecnie w Warszawie, na hotelu ktoś pod nazwą umieścił cztery gwiazdki... pod hotelem darmowy parking i ok. połowa aut ma rejestrację UA... to nie są sześcioletnie Dacie jak moja... to są porządne fury i codziennie do nich wsiadają oraz z nich wysiadają wypasione byki płci męskiej... a przecież podobno facetom nie wolno opuszczać ukrainy...? to skąd oni się tu biorą? czyżby zapłacili łapówy i ich ktoś wypuścił z tego miłującego demokrację kraju, gdzie partie opozycyjne są zakazane?

Tak, 4 miliony uciekło, przewinęło się przez Polskę. Z tych 4 milionów niektórzy uciekali z tym co mają najcenniejsze...na ogół jak zwiewamy, wiedząc że to może być ostateczne, to zabieramy ze sąbą swoje "skarby"... nie zostawiamy ich najeźdzcy.
To po 1. po drugie, łapownictwo zawsze było... i tkzw. niezdolni do służby, tudzież ludzie niby to biznesu, polityki itp...
Jasne, że jeśli z 4 mln... znajdzie się kilka dobrych aut i "byczków"... A hotel? no cóż... wszystkie pełne ciesz się że do 5* nie musiałeś... :mrgreen: . o pomocy finansowej goszczącym uciekinierów dużo się chwalono w mediach, w rzeczywistości spadło to na budżety regionalne, miejskie, które pieniędzy nie mają.. rezultat, pieniędzy nie dostał...więc ludzie są zmęczeni pomaganiem ...Dumni Ukraincy także są zmęczeni. Sytuacja jest przykra. Kto nie doświadczył "na skórze" nie wie i nie rozumie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komentarze.

Post autor: Reflex »

Wojna zawsze jest straszliwym doświadczeniem. Ludzie tracą caly dorobek zycia, często z życiem.
Rosjanie barbarzyńsko za cel biora miasta zamieszkale przez niewinną ludzkość. Putin to zwykly
rosyjski bandyta. Sam siedzi jak tchórz w betonowym schronie w terenie poruszaja sie jego subotwory.
A godzilla śledzi Ukrainskie samochody w Polsce. Obsrany tchórz i wielbiciel Putina.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Komentarze.

Post autor: sprawiedliwy »

a ja czekam jakie wrażenia godzilla napisze z Polski....

Moje są tak przygnębiające, że wolę o nich nie pisać...

ale lata po znajomych świetna zabawa towarzyska....
Zapraszasz gości na 19:30,
włączasz Wiadomości TVP.
Stawiasz wódkę. Każdy z gości po pije 50 gr. za każde słowo "Tusk"- Tuskowi, itd...
Wygrywa ten kto dotrwa do
prognozy pogody
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Komentarze.

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: sob sie 06, 2022 8:08 am a ja czekam jakie wrażenia godzilla napisze z Polski....

Moje są tak przygnębiające, że wolę o nich nie pisać
moje są niestety podobne... nie wiem czy tam jeszcze kiedykolwiek pojadę samochodem... nic mi się tam już nie podoba... wszystkie miejscowości, kiedyś modne, kiedyś uzdrowiskowe... wszystko o kant dupy...
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Komentarze.

Post autor: godzilla »

i wiem że gdy się ucieka to się zabiera co się da... ukraińcami nie jestem zachwycony...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Komentarze.

Post autor: Reflex »

Czy trzeba być zachwycony? Po prostu warto byc czlowiekiem, nie popierac zbrodni.
ODPOWIEDZ