nu pagadi - tylko z kim i gdzie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Vika
Posty: 262
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

nu pagadi - tylko z kim i gdzie

Post autor: Vika »

Czy coś jest jeszcze w stanie mnie zdziwić?
Po dzisiejszym dniu chyba nic.

Istnieje grupa ludzi, którzy uparli się ratować świat w przebraniach postaci mitycznych (bajkowych, komiksowych itp.), ze względu na ich siły nadprzyrodzone, czy "cóś". Rzadko pytają czy świat tego chce. Przeważnie sprawiają policji więcej kłopotów niż pożytku.

Czytałam kiedyś, że w USA musiano ratować wiszącego na fasadzie Batmana (czy Spider-Mana, nie pamiętam), który zbytnio uwierzył, że nim faktycznie jest. Na kilka godzin zaabsorbował swoją osobą oddział policji, straży pożarnej i lekarzy z urazówki, którym chciała pomóc Super Woman (partnerka na patrolu), ale policja ją przegoniła.

Dzisiaj miałam przyjemność odprawiać takiego pasażera. Uparł się, że lot odbędzie jako wilk. W przeciwnym razie nie będzie mógł uratować samolotu w razie ataku terrorystów. Opierał się przed kontrolą dosyć uparcie (można powiedzieć, że pazurami), więc federalsi dali mu wybór, albo kontrola, albo podróż w klatce w luku bagażowym, w towarzystwie psów i kotów. Ja bym nie dyskutowała tylko dzwoniła do selekcjonera z kółka łowieckiego. W końcu fachowiec.

Po długich pertraktacjach z królem lasu udało się mu zajrzeć do pyska. Dalej to już problem kapitana samolotu i innych pasażerów. Część była z dziećmi, co budziło niepokój tych ostatnich, manifestowany częstokroć bardzo dramatycznie. Zapewne to wina bajek braci Grimm, w których z niezrozumiałych powodów wilk nie jest postacią przesadnie pozytywną. W każdym razie wiele entuzjazmu obecność wilka nie uczyniła, szczególnie u starszych pań.

Może jutro poleci Chewbacca, albo Darth Vader. Kto wie? A im qrwa Winnetou przeszkadza.
Gdybym to ja miała taki kaprys, zdecydowałabym się na Darth Vadera, zawsze można uzasadnić, że to na głowie jest urządzeniem medycznym, gdyż mam astmę.
A na koniec bym dała taki tekst
- Mr. Policeman, I am your mother :)) ...Hrrrr.....

PS: Wilki ze względu na niską pozycję w hierarchii postaci bajkowych, latają klasą ekonomiczną.
Daję głowę, że Darth Vader lata business class.
Załączniki
wlk.jpg
wlk.jpg (41.94 KiB) Przejrzano 1373 razy
ODPOWIEDZ