Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: Reflex »

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powiedział we wtorek w wywiadzie dla czeskiej telewizji, że negocjacje z prezydentem Rosji Władimirem Putinem są niemożliwe, dopóki Moskwa będzie strzelać rakietami w Ukrainę.

„Nie masz czasu na tę dyplomację, bo kłamią".
To nie dyplomacja. Kłamią, wiesz, chcą znaleźć „dyplomatyczne kierunki”, aby zatrzymać wojnę.
Nie prawda.
Wczoraj powiedzieli: „jesteśmy gotowi, Ukraina nie jest gotowa. A dzisiaj zaatakowali nas pięćdziesiąt czterema rakietami. Więc? Są szaleni” – powiedział Zełenskij.

Putin rozpoczął swoją niesprowokowaną i nielegalną „specjalną operację wojskową” 24 lutego. Ale inwazja przekształciła się w grzęzawisko dla Rosji, której siły były słabo wyposażone i nieprzygotowane do walki z Ukraińcami, którym Stany Zjednoczone i Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego udzieliły materialnego wsparcia.
To z prasy Amerykańskiej.

Obrazek

Rzeczywistość jest przerazajaca. Nie pamietam wojny jak ta na Ukrainie. Rosjanie przegrywają, tracą setki czolgów, ktore często opuszczaja w panice.Wiec przeszli ma bandycki system, czyli bombardowanie z bezpiecznych pozycji, rakietami dalekiego zasięgu miast i ludności cywilnej.
Niszczenie elektrowni i systemów wody pitnej. Giną tysiace ludzi cywilnych, kobiety i dzieci. A Ci ktorzy jeszcze żyja jak np w Mariupolu sa skazani na glód, brak prądu i wody. To nawet nie jest wojna, to jest ciężka, niczym nie uzasadniona, bandycka napastliwa zbrodnia.

Ktoś może powiedzieć co z tym pisaniem pomożesz. To prawda :NIC. I to jesze bardziej poglębia moje samopoczucie. Kiedy patrzę na fotki Putina, rodzi sie przerażone pytanie. To jego decycje, jego burzenie sąsiedniego kraju i mordowanie niewinnej ludności, ale również swojej.CZY ON NIC NIE CZUJE???
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: godzilla »

bandytyzmem jest to co robi wasza "lewica"...
https://www.cnbc.com/2022/11/11/sam-ban ... uptcy.html
ukry lokowali miliardy z pomocy w ftx aby wspierać lewusów w ameryce... teraz to jebło...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: sprawiedliwy »

Godzilla taki pusty post, ani to dowód na tezę, ani argument do rozmowy...
Leniwy jesteś, już nawet po zakupy do sąsiada się nie opłaca jechać.

ja to nie mam czasu, zajmuję głowę innymi rzeczami i niestety nie mogę się włączyć tutaj, ale też za bardzo nie ma do czego...

zrzędzić, narzekać, bzdurzyć, to nie sztuka....

wiem , wiem, Owsiaka już też nie muszę bronić, bo jakoś go nie ugryzłeś.
No dobra, już nie zaczepiam Mości Godzilli....

a jeszcze
godzilla pisze: czw lis 17, 2022 6:49 am
przy okazji w Hotel Schwan już był?
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: godzilla »

o co chodzi z hotelem?
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pt gru 02, 2022 7:04 am o co chodzi z hotelem?
spóznione andrzejowe... Nie wiesz jaki hotel szwajcarski jest teraz najsławniejszy w polonijnym ("Gródku") tzn.grajdołku ?
fakt, połknęłam na końcu "en" .
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: Malina »

Matka zmarłego członka SBU błaga na kolanach ukraińską SBU i przedstawiciela ukraińskiego kościoła schizmatyckiego, aby nie napadali na ich rodzimy kościół z Patriarchatu Moskiewskiego do soboty, aby ich syn mógł zostać pochowany w cerkwi kanonicznej .
https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thum ... name=small
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: pn gru 05, 2022 5:40 am spóznione andrzejowe... Nie wiesz jaki hotel szwajcarski jest teraz najsławniejszy w polonijnym ("Gródku") tzn.grajdołku ?
fakt, połknęłam na końcu "en" .
dziekuje... z polonia szwajcarska nie mam absolutnie zadnych kontaktow od lat...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wojna a w rzeczywistości bandytyzm

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: pn gru 12, 2022 4:47 pm dziekuje... z polonia szwajcarska nie mam absolutnie zadnych kontaktow od lat...
a ja nigdy, nawet od lat.
Przyszedł mi do głowy pomysł, ewentualnie podarować temu muzeum jakieś pamiątki, ale chyba do głupi pomysł.
ODPOWIEDZ