Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: rekin oceanu »

piszczysz jak pies w budzie co jeszcze namalujesz.
Kto ma trochę rozsądku to nad tobą się zlituje.
Wyklej te dzieła swojej budy.
Bo jakże tyle warte co knot twojej burdy wyznania.
Tyle możesz.
Skomlisz że straciłeś w wszysko.
Za te świńskie wyzwisko.
Które świadczy o tobie.
Tyle możesz mi ubliżyć.
Tym jestem kim jesteś.
Po co mi się twoją ofiarą świnić.
Kiedy sam to czynisz.
Jeszcze maluj WC.
To potracisz powodzenia.
Tyle stracisz ile nerwów stracisz.
Po co ci to było.
No nie ty do Prawdy w ten nie trafisz z świńskim ryjem.
To też zwierzątko.
Jako mawiałeś.
Rekin maluj maluj.

A teraz idź po profity.
Kopyta od lucyfera i kwity.
Z motyką na słońce.
I warto ci było na łyżwach jeździć.
Niestety cyrkowcem nie jesteś po takich drogach się wzmagać.
Straszyć się przed wszystkimi w niełaskach.
I co namalujesz
to jest twoja zniewaga.
Gdy nie masz słowa rozsądku
Wszystkie połamałem.
Nie będziesz na tym forum kłamać.

Rekin smok.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pn maja 08, 2023 12:17 pm Obrazek
Teraz to ewidentnie odeszłeś w kosmos.
Napisałeś Haraki o sobie.
Ależ też napisałeś rzeczywistość sam w sobie.
Rekin ma receptę życia.
Czytają mnie miliony .
A ty biedaku wypisujesz bzdury

Szkoda mi cię.
Tacy się nie rodzą sami się sieją samosiejki.

Zapewne odeszłeś z siłą rakiety Putina spod swego gruntu.
Jako sam przyznałeś ze ci trzeba leku.
Zapewne znajdziesz przyjaciół.
Gratulacja
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Czytaja go milony ludzi"..... Hahahahahahaaaaa..... ja sie poddaje hahahah, hahahahahaa!!!
Czytalem tez na jego wypocinach, ze wydaje swoje dziela w Polsce i USA. Nie wspomial, ze w USA to trzyosobowe forum Polskie .
Stara szkapa po trzech klasach szkoly podstawowej, slynny analfabeta rekin. :lol:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Naprawde poświeciliście forum? szok... Może macie racje, naprawde? Nie wiem.
Pokak to brzmi dumnie, hahahahahahaaaaaa.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: wt maja 16, 2023 2:48 pm Naprawde poświeciliście forum? szok... Może macie racje, naprawde? Nie wiem.
Pokak to brzmi dumnie, hahahahahahaaaaaa.
Drogi Reflexie,
to forum wygląda dokładnie tak jakim je zrobiłeś przez wiele lat.
Zwalczałeś wszelkimi metodami, w sposób urągający nie tylko elementarnym zasadom kultury ale i normalnemu szacunkowi dla drugiego człowieka, wszystkich którzy odważyli się mieć odmienne zdanie od twojego. To co dla ciebie jest ostrą dyskusją w twoim rozumieniu, jest dla przeciętnego człowieką obraźliwym brutalnym personalnym atakiem.
Nic dziwnego, że pisać w takich warunkach nie ma sensu bo kto chce być obrzucany błotem.
Personalne ataki stały się dla ciebie normalnym sposobem reakcji na wszystko co nie odpowiada twojemu widzeniu świata.
Taką drogę wybrałeś i osiągnąłeś iż nikt nie polemizuje z tym co piszesz.
Zapewne znajdziesz całą gamę „dowodów” iż nie Ty a wszyscy inni są przyczyną takiego stanu rzeczy. Oczywiście będziesz miał rację i wytłumaczenie bo kto będzie chciał odebrać całe to wiaderko błota w przypadku odmiennego zdania.
To forum jest też zwierciadłem czasu, bo brutalizacja wypowiedzi jak i czarno-białe widzenie otaczającej rzeczywiastości stało się w ostatnich latach bardzo powszechne. Nie dziwi więc powstawanie nowych forów bazujących na ideach wzajemnego szacunku pomimo różnych poglądów. Takie podejście ma moim zdaniem przyszłość bo pozwala rozmawiać bez obaw. Nawet najbardziej karkołomne poglądy są wynikiem przemyśleń. Nawet nie dziwi powstawanie takich nurtów w tak zwanym drugim obiegu bo to co dostajemy z masmediów jest papką dla bezkrytycznego konsumenta.
Oczywiście każdy ma własny pogląd na sposób prowadzenia rozmowy i każdy ma wybór sposobu jej prowadzenia lub nie.
Ten rodzaj jaki jest praktykowany na tym forum jest niestety przeciwieństwem tego co jest dla mnie akceptowalne.
Tak ja to widzę i jest to moim prywatnym i zapewne dalekim od obiektywizmu zdaniem.
To jednak jest dla mnie wystarczające aby powstrzymać się od pisania tutaj i skierować swoją energię na rozmowy w innych grupach.

Pozdrawiam piszących na tym forum bo z nawyku często tu zaglądam.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Nie placz, nie placz. Mejsca jest sdość dla każdego. Kiedyś pisano tu po 200 postow dziennie i wszyscy sie zmiescili.
A kiedy tu zostalo troje ludzi, Tyś jednym tematem ( nie mowiac o tym, że strasznie nielogicznym) w nieskonczoność robil z forum prywatke pomorzaka o coronawirusie.

Ja zamiescilem tu dziesiatki, jesli setki rożnych tematow, każdy pod wlasnym tytulem. Jesli ktos tu nie mial dla uczestników szacunku, to miedzy innymi fanatyczny kolega pomorzak. Nie wspomne o tu o Szwjacartkim rozrabiace. Bezczelnie klamiesz pomorzaku. NIGDY nikomu nie robilem awantur. Ciebie czasami prosilem o o rozsadek, czy zmiane tematu ale "kulturalnie" miales to w d....nie odzywając sie i pisząc dalej swoje sążniste duperele o światowym spisku covidowym.
Świat przestal pisac, z ulic znikney maski a Ty ciągleś temat w nieskonczoność, przepisujac gazetki z dna smietnika. I gdzie masz ten spisek jaką z tego ktoś na swiecie mial korzyść? Jetes tchórzem żeby to dzisiaj przyznać.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

Pomorzaku i Reflexie,
Refkexie i Pomorzaku,

Obaj macie sporo racji, każdy z Was ma swoje argumenty. I dobrze.
Reflex ma formę wypowiedzi wprost, rugającą. ( opirdalając bez ogródek)

Pomorzak, uporczywy, konsekwentnie i uporczywie nadaje jak zacięta płyta swoje teorie spiskowe...
W sieci i poza nią też jest mnóstwo fałszywych informacji, sztuczny czat gada z dziećmi i dorosłymi.... no w ogóle masakra. jak ludzie łatwo dają sobą manipulować, bo są łatwowierni.

W dzisiejszych czasach nie należy wierzyć komukolwiek, nikomu dać się zmanipulować.

Mnie sieć wiele nauczyła. Nabyłam grubej skóry aby pomyjami i gnojem wylewanym na mnie się absolutnie nie przejmować. Czasem jednak się znudzę...po prostu nudzi mnie jakiś nachalny napastnik, prześladowca, plujący ogniem wścieklizny.
Tak więc nikt nie lubi sekowania i besztania, oraz nudzenie w kółko tym samym..
Myślę, że takie zachowanie psuje forum...

Forum spotkała normalna śmierć naturalna. Przeżyło się... anonimowe pisanie niczego dobrego nie dało i nie daje...szkodzi zdrowej dyskusji, bo.... nie potrafimy dyskutować anonimowo.
Dobra, Kończę by też nie popaść w nudziarstwo.
Pozdrawiam ciepło , bo zimno jak na biegunie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: godzilla »

Baśka masz rację, forum zdechło, i tylko jego współtwórca/grabarz tego nie chce przyjąć do wiadomości... komu ten trup forum jeszcze służy i do czego? chyba tylko aby w zeznaniach podatkowych co roku wpisywać setki dolarów po stronie straty w prowadzeniu działalności... dlatego Darek to ciągnie... a jest to zwykłe oszustwo podatkowe i kiedyś ktoś na to zwróci uwagę, a wtedy właściciele portalu polonia.net bekną przed komisarzem podatkowym...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Tak używam ostatnio czaem formy "zniecierpliwienia" bo jak sama wiesz,nachalne argumenty, bez cienia logiki zaszly za glęboko pod skórę.
Normalnie i przez cale lata na normalne posty odpowiadalem spokojnie..Jak wiesz na Twoje posty zawsze odpowiadam po ludzku
Pomorzaka, szanowalem cale lata kiedy pisal jak czlowiek. Odkryl sie bardzo pózno, natarczywie i jak wiesz w koncu czlowiek stracil cierpliwść. Proponowalem mu grzcznie inne formy propagowania swoich bajek, niestey nawet nie odpowiedzial.

Mnie absolutnie nie drazni istnienie tego czata, wręcz odwrotnie, zawsze pisze na nim z przyjemnoscią, juz ponad 20 lat.
Można sie przyzwyczaić jak do czegos bliskiego. Godzilla brzęczy jakby mu ktoś kazal na silę czytac to forum. Jak czegoś nie lubie, to tam nie zagladam i już, a nie brzecze jak stara baba.
ODPOWIEDZ