Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

Zaczęliśmy fajną rozmowę o strachu, lękach, życiu i śmierci i co ?
i havno!
zjechałeś na uświadamianiu i przeciąganiu swojej liny z teoriami pełnych kłamstw. Drażnisz się tak ze mną? tak pytam, bo na to wygląda.

Wiesz, kupowaliśmy miód w renomowanej pasiece, ludzie na poziomie intelektualiści, mgr.... robią miód na emeryturze.
Hoduję pszczoły naukowo i prawidłowo ekologicznie...
Aż tu pani dr. nie pamiętam czego, właścicielka pasieki wyjeżdża... " widzicie te białe wstęgi na niebie?, to całe nieszczęście. "
i zaczęła swoją teorię spiskową udowadnianą, popartą autorytetami....
Pani szalenie sympatyczna . Miód kupiliśmy ale już więcej tam nie zajrzeliśmy...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

Wziął zabawki i poszedł sobie....
wiaderko pełne ścieków nie nadaje się do robienia ciaplyty, przynajmniej nie dla mnie...

poszli sobie.... gdzie nie powiem , bo nie wiem. Zdrowiej. SKoro normalnie pogadać nie potrafią.
A ja też czasu na zabawianie publiki nie chcę tracić... showmen ze mnie zerowy....no i po co... grafomanią się popisywać.

Pozdrowka.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Szkoda. Ale nie reagowal na prośby i cieple rady. Fanatyzm byl silniejszy. Przecież mial "tysiące dowodów". :D
Mam nadzieję że odpocznie i wróci...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

Mam dla POmorzaka propozycję.

Robimy zakład

Ja stawiam, że za mRNA będzie Nobel....

Jeśli przystępujesz do zakładu omówimy warunki...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: godzilla »

no to miłej i rzeczowej dyskusji życzę... czy wy nie widzicie jak żałośni jesteście? mam tylko nadzieję że daliście się zaszczepić tymi prawdziwymi preparatami i to się niedługo skończy... nie życzę wam źle... mam tylko nadzieję że i na was szczepionka zadziała zgodnie z założeniami producenta... to do miłej nagłej....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: ndz lut 12, 2023 5:36 am no to miłej i rzeczowej dyskusji życzę... czy wy nie widzicie jak żałośni jesteście? mam tylko nadzieję że daliście się zaszczepić tymi prawdziwymi preparatami i to się niedługo skończy... nie życzę wam źle... mam tylko nadzieję że i na was szczepionka zadziała zgodnie z założeniami producenta... to do miłej nagłej....

Ależ tu jakiś Nostradamus się znalazł, Wernyhora, Pytia i bógwi? co ?jeszcze za jasnowidz przepowiadacz i wróżbita......z fusów, kart czy wstążek białych na niebie....
a wiesz, to niespodziewanka, że tak dobrze mi życzysz. Dzięki ogromne! nagła jest miła, bo pstryk i wszystko się wyłącza, bez cierpień własnych i tych z otoczenia.... Bardzo dziękuję....

znam 91 latkę po 5 dawkach szczepionki za dwa miesiące wstrzyknie 6. Ma się dobrze, odpowiednio do wieku, na nic nie narzeka. No może tylko na to , że ograniczyła wino do jednej lampki dziennie do obiadu, po którym ucina drzemkę.
No a ja życzę dobrego zakupu akcji producentów... bo po Noblu poszybują w górę...że nie będziesz wiedział co z pieniędzmi robić. .
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: Reflex »

Ja się tu nie wtrącam, ale... tak pogodnego, wręcz milego tekstu od godzilli nie widzialem ponad dwadzieścia lat.
Mam jednak pytanie:
- Czy ty godzilla nie widzisz że caly świat , każde panśtwo, 99% ludności przyjelo szczepionkę dobrowolnie???
I ja nie pisze tego przeciwko Tobie. To są fakty udowodnione. Jak sie to moglo stać wśród ziemskiej populacji, sklóconych od wieków narodów? NIKT się nie wylamal.
Przecież tu nie chodzi o pokonanie Ciebie czy kogokolwiek. To jest fakt bezdysusyjny.

Kazdy z nas, w ten czy inny spoób, wyrazil swoją opinię. Czy nie uwżasz, że to wystarczy? Nasza gadka nic nie zmieni. Poczekajmy, obserwujmy a na forum piszmy normalnie po ludzku, bez glupiej nienawiści, bez atakowania się za poglądy. Pytanie ... tylko czy Ty, albo pomorzak to potrafi?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: godzilla »

jeżeli ty uważasz że mój tekst był miły czy pogodny to twoja inteligencja jest na poziomie sztucznej inteligencji fuck-czekerów z fejsbuczka, którzy stwierdzili że polecenie nadstawiania dupy za slavu ukrainy jest zgodne z ich standardami... bo nawoływanie do wojny i walka ze stwierdzeniem że "to nie nasza wojna" to też ich standard... znaczy że fejsbuk walczy z Rosją...
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: rekin oceanu »

W tej sprawie tylko Godzilla w jednym.
ma racje.
A tak to go nie znam. I nie chcę się wypowiadać w ocenianiu.
A ty refleks jak tam patrzysz na robaczki.
Nie wiem dokładnie ale szynszyle podobno były w galaretkach.Tak do kolorystyki cewieni. wiśni itd.
Teraz dołączą Karaluchy i tam jakieś.koniki.
Oby nie .
Za przejściówka będzie limit mięsa.
A następnie krata zakaz
No to smacznego.
Trzymaj się ciepło.
Jak szczepiony.
Popisałeś.
Nie przymuszali ale że że reklama ostro no cóż wierzysz we wszystko.
Twoje ciało demokracja wolno wszystko.
Ja nie jestem królikiem myszą doświadczalną.
Twoja sprawa.
no cóż taki świat.? :lol:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tego nikt nie mógł przewidzieć ???

Post autor: sprawiedliwy »

pomorzak pisze: wt lut 07, 2023 6:50 am Droga pani sprawiedliwy,
te wszystkie wywody ktore pani zamiescila mozna sprowadzic do lapidarnego
ja mam racje a ty (pomorzak) nie
i ma pani do tego prawo bo jak oboje sie zgadzamy wszystko jest kwestia dokonanego wyboru

Moim wyborem jest wiec isc w slady tak wielu z tego forum.

Serdecznie pozdrawiam

tupnął nóżką, zabrał zabawki, łopatkę z wiaderkiem i sobie poszedł ...
Pozdrawiam też s.
ODPOWIEDZ