Rosyjska rakieta spadla w Polsce

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

Jak podaje prasa Polska i Amerykańska- Rosyjska rakieta spadla przy granicy po Polskiej stronie we wsi Przewodów. Zginęły dwie osoby.
Pisze o tym caly świat.
Polska sie jeszcze nie ustosunkowała. Amerykanie obiecali Polsce pomoc w sledztwie.
Jeżeli sześć godzin po zdarzeniu nie potrafimy komunikować społeczeństwu, co się wydarzyło, to chyba źle świadczy (...) o sposobie komunikacji osób odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo - powiedział w TOK FM gen. Mirosław Różański.
Informacje w tej sprawie skomentował w Polsacie News analityk branży wojskowej Jarosław Wolski. - To mógł być albo pocisk obrony przeciwlotniczej, albo rakieta manewrująca, które przypadkowo trafiły w terytorium Polski - mówił w "Debacie Dnia"
Czekamy na wyniki śledztwa. W Europie NATO posiada wiele Radarów nad granicami UE.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Wyjaśnienie:

Post autor: Reflex »

Jednak to nie Rosyjska rakieta, to byla przeciwlotnicza rakieta Ukraińska. Podobno zdarzaja sie takie incydenty, kiedy rakieta nie trafi w cel.
Więcej pod poniższym adresem;
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... BoxMMtImg2
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: godzilla »

masz g*** informacje...
bo to ani rosyjska ani ukrainska rakieta...
zelenski ma przedstawic dowody...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

Szanowny Blaznie. Żeleński od razu powiedzial że to jest rosyjska rakieta i mial pretensje, że Polska I USA, nie skonfrontowali z nim opinii.
To jedna sprawa.
- Czy ty prymitywie napisaleś w życiu jeden post bez wulgaryzmu i obrażania? Smród, kiła i mogila...żal mi cie prostaku.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

USA i Polska to kraje wspierajace Ukraine, ale mówią uczciwie co myślą.
Jednak w Polskich gazetach rozsypaly się artykuly z róznymi wersjami.
Z czegoś trzeba żyć. Niektóre artykuly są tak glupie, aż glowa boli.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: sprawiedliwy »

no niestety, głowa boli, bo przecież dla utrudnienia dodam, że rakieta mogła być rosyjska tzn produkcji rosyjskiej, porzucona, zdobyczna itd itp..., ale nie wystrzelona przez rosjan a nawet jak przez nich to celowana w Ukrainę...
ALe ludzie myśleć nie lubią, nie chce im się, idą na skróty i i husia, !!! właściwie to przez takie lenistwo umysłowe i zacietrzewieni głupie powstawały , powstały i będę wojny!!! nie tylko między państwowe, ale i międzyludzkie, przy stole.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

Najgorsi sa tacy ludzie, ktorzy wszystko i wszystkich nienawidzą, tu nie lubia Ukrainy i to im wystaczy, żeby występować przeciwko nim a nie pomyślą, ze tym samym trzymaja za Rosja, ktrej zresztą tez nie lubią.

Po prostu nie maja co napisać a tu sie bombarduje elektrownie oraz ośrodki dostarczajace wode pitną i to w okresie nadchodzącej zimy. Bandycka zimna zbrodnia na niewinnych ludziach. Ja nigdy nie przepadalem za Ukraincami, maja swoje grzechy, ale takie mordowanie - gdzie glównie straszliwie cierpi ich niewinny naród, matki, dzieci/ jest zimną zbrodnią Rosjan.
Tak że ktoś chce się zowu"objawić jako wtajmniczony, robi z siebie idiotę
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

kropeczki ....... zdarzyl sie techniczny........problem.... :D
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: sprawiedliwy »

Reflxie, niestety, nie mogę zabawiać stukaniem w klawiaturę,
głowa i myśli krążą gdzie indziej. Daleko...

ale przypomniała mi się pewna postać, która tu zaglądała i kiedyś dawno temu pisała.
Wojna sprzyja różnym skojarzeniom, jak i spadające rakiety i kłamstwa...

ale osobę pozdrawiam, tę, która przeczytawszy (dowiedziawszy się) o moim pochodzeniu, wypięła na mnie swoje 4 litery, mówiąc konkretnie dlaczego.
A zatem, żadne moje domysły...czarno na białym. No cóż... strata nie dla mnie... rakieta-spadła!
Piszę o tym dlatego, że ludzie krzyczą, o równości, o demokracji, dyskryminacji, o rasizmie, ostracyzmie, sekowaniu, dokuczaniu, a , a.......okazuję się, że to wszystko co wypowiadali okazuje się kłamstwem, raczej zakłamaniem, potwornym spłaszczeniem horyzontu światopoglądu...i nie widzą swojej kwadratowej głowy, bo lustro też przecież kłamie.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Rosyjska rakieta spadla w Polsce

Post autor: Reflex »

Sprawiedliwy
Napisalm post do Ciebie i......zlikwidowal mi sie. Napisze jezcze raz jutro errrrrrrrrrrr.

Obrazek
ODPOWIEDZ