Czy Ty wiesz?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Czy Ty wiesz?

Post autor: Reflex »

Czy wiesz? Że aby otrzymać 450 gramowy słoik miodu, potrzeba żeby 1152 pszczoły, przebyły 189,246 kilometra i odwiedzily;
4 i pół miliona kwiatów.
To jest 156 km przez każdą pszczołę.

Nawet nie chce myśleć, co czują pszczoly, kiedy czlowiek im cale dzielo wielkiej pracy ukradnie.


Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Czy Ty wiesz?

Post autor: sprawiedliwy »

wiem. wiem.... ale jadam tylko i wyłącznie miód gryczany.
Nie wiem dlaczego tylko ten mi smakuje, bo ma konkretny aromat i smak.

Coś wspólnego mam z pszczółką, bo pracuję biorąc z niej
przykład.
Dlatego nie mam czasu na zabawianie innych. Tzn. zabawię konkretem, gdy już zakończę pracę.

W każdym razie, żyję, przezimowaliśmy, jako tako, mam się jako tako dobrze, podróżuję i jako jedyny człowiek w pociągu noszę maskę, ku memu zdziwieniu na dworcu przy przesiadce pojawiły się dwie postacie staruchów w maskach, w tym jedną w lustrze :lol: zupełnie podobną do mnie.

Jeśli tylko forum przetrwa , to odezwę się z pewnością.

PS. ludzie chorują, chorują na ten covid... nie na inny. Niestety z różnymi skutkami i różną intensywnością... Nie wszyscy. Są też tacy którzy nie chorowali... wcale!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Czy Ty wiesz?

Post autor: Reflex »

Mily ten post sprawiedliwy.Wlaśnie marzylem, żeby od czasu do czasu olac polityke i napisać coś cieplego i serdecznego
Jeden dla drugiego.
Pracuj, ale nie za dużo, chyba że coś Cie opętalo (zdarza sie czasami).Jednak poolecam użyć polonii.net i rozladować wewnetrzne napięcia. Przecież tak wiele zależy od nas samych, dlaczego polacy (czytaj pomorzaki i godzille) są wyprani z ludzkich uczuć?
ODPOWIEDZ