Donald Trump

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Donald Trump

Post autor: Reflex »

Trump, byly prezydent dyktator, przyjaciel Prezydenta Korei Pólnocnej, Idol PiSu. Kiedy prezydent Biden zostal wybrany na to stanowisko, Polski rzad PiS-u zlożyl mu gratulacje prawie ostatni na świecie czekajac na posunięcia Trumpa
Jak Biden pokazal że ma jaja i plecial na Ukraine , falszywcy Duda i PiS wlezli mu "radośnie: w tylek.

Dzisiaj Trump staje przed sądem za swoje przekręty, klamstwa, miedzy innymi sex za który zaplacił 130 tysiecy kochance za milczenie.
Za ustawienie napasci rasistow i jego zwolenników na Kongres USA, gdzie niektórzy stracili życie. Oskarzeń jest ponad 30,czarna lista Trumpa jest dluga, jednak nie wiadomo jak się rozprawa zakończy.
Jest to pierwszy w USA proces bylego Prezydenta przed sądem.Ciekawostka: w USA można kandydować na prezydenta siedząc w wiezieniu. Smiejcie się?
Ameryka to wyjątkowy kraj na świecie.Mam dla niej uczucie w glebi serca ale czasem kręce glową...Kiedyś napisze bardziej szczeółowo.

Rozprawa się zaczęłą, ide oglądać

Obrazek
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Donald Trump

Post autor: Reflex »

I dopiero teraz dowaiaduję się jakie jest oskarzenie. To nie jego polityka, tylko 34 oszustwa we wlasnym biznesie.
Trump nie przyznaje się do winy a oskarżenie jest grozniejsze jak za politykę. Jego zwolennicy stracili szanse poparcia a
On sam nie ma szans. Tak mi się wydaje. Jego samolot czeka pasie na lotnisku. Czy się doczeka? Zobaczymy.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Donald Trump

Post autor: Reflex »

Nie wiem jak się to zakończy. Powinien dostac od sądu w doope i wycofać się z zycia politycznego.
Są wciąż ludzie, ktorzy go popieraja. To ta warstwa która się obudzila przy Trumpie. Mają w doopie demokrację, świat, inne kraje, są egoistami. Trzeba ich raz na zawse oprzytomnieć To jest Ameryka nie Tumpowy egoistyczny trup.
ODPOWIEDZ