Tusku,musisz!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Czlowiek, to brzmi dumnie.

Post autor: Reflex »

Codziennie wchodze na wiadomosci w Polsce a potem na calym świecie. Rosja, Hamas i jeden Bóg wie kto jeszcze, mordują niewinnych ludzi ich dorobek, kobiety i dzieci. Co bedzie jutro, pojutrze, kto zacznie mordować innych.
Czlowiek, największe bydle na świecie. Nienawiść jest jak slodki narkotyk. Poniżyć, zdeptac, zamordować dziecko, jego matkę ojca.
Widzialem bydlaków z Hamasu, prowadzących brutalnie niewinne kobiety za wlosy do samochodu, jako "zdobycz" wojenną. Przydadzą sie jako zakladniczki a jeśli nie, zostaną brutalnie zabite. Bo to przecież tylko Izraelki. Czy to ich wina kim sa? Urodzily sie, skonczyly szkoly studia, chca żyć .Ale j.ebane Hamasiątko z karabinem w rece i nienawiścią w oczach ma to w dupie. Mordowanie to jego idea.
Slabo się czlowiekowi robi co sę dzieje na świecie. Jakiś Maksim Gorki napisal, czlowiek to brzmi dumnie.Tak, szczegolnie jego rodak Putin, jego armia mordująca ludzi w Gruzji w Ukrainie, grozi bronią nuklearną. Tfu!!!
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Vito »

No i chyba się udało. Ale łatwo nie będzie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Witaj Vito.
Mam nadzieję, że sie uda. Chociaż PiS z pomocą Dudy jeszcze sie pęta pod nogami,
mam nadzieję że Tusk poprowadzi Polskę w lepsze czasy.

Co u Ciebie Vito ? - dlugo Cię nie bylo.
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Vito »

Cześć Reflex. Dlatego napisałem , że łatwo nie będzie. Przynajmniej przez dwa lata do wyborów prezydenckich. Jeżeli wygra ktokolwiek z nie pisowskich kandydatów sprawy potoczą sie szybciej. Na dzisiaj faworytem zdaje się być Trzaskowski, ale to jeszcze dwa lata i wiele może sie zdarzyć. Pzred nami pierwsza wazna póba, pierwsze posiedzenie sejmu i wybór marszałka. Po tym głosowaniu będziemy wiedzieli na czym stoimy. Jestem umiarkowanie optymistyczne ale ...to przeciez Polska :D U mnie wszystko mniej więcej OK. Jak widzę wasza z Godzillą przyjaźń nadal trwa .
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Mam nadzieje. W sejmie koalicja ma wiekszość. Dzisiaj w gazetach są szczegóły umowy koalicyjnej.
Dla mnie najwazniejsze sa dwie sprawy. Pewność pozostania w Unii Europejskiej i zrezygnowania z
kretyńskich zakupów tysiąca czolgow i budowania militarnej Polski. To są przerażające koszty, które
na lata obciążylyby kraj. Bo to nie tylko koszty kupna broni, ale bardzo droga amunicja i utrzymanie
sprzętu. To są ciężkie milardy zlotych przez wiele lat. No i oczywiscie marzenie mocartwowego PiSu.

No i Godzila... Moj najserdeczniejszy wróg. Od lat choruje na ciężkie rozwolnienie, większośc zycia
spedza w sr*aczu a krótki czas poza ubikacja coś tam plodzi, ale mu nie wychodzi. :lol:
A ja go przecież lubie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: godzilla »

Vito pisze: pt lis 10, 2023 6:57 am Jak widzę wasza z Godzillą przyjaźń nadal trwa .
zle widzisz Witia...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tusku,musisz!

Post autor: sprawiedliwy »

Godzilla nie wie co to, sarkazm i ironia są obce...niestety..nie nauczył siębtego choć zdolna bestia..
ludzie "literalni" są o wiele ubożsi...

niestety trochę gonię i rzadko zaglądam.
Trzymajcie się zdrowo!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

To znaczy gdzie gonisz? Masz daleko do komputera?
A tu zawsze jest coś ciekawego. Na przyklad poniżej:
Na deklu informacja? Jesli nie trafisz, powycieraj...

No ....... mnie sie podoba. :D

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: sob lis 11, 2023 1:55 am Godzilla nie wie co to, sarkazm i ironia są obce...niestety..nie nauczył siębtego choć zdolna bestia..
zapomnialas o cynizmie...
znam te pojecia, chodzilem do szkol...
dlatego poza tym ze zapieprzalem w klasztorze i fabrykach moglem potem pracowac w biurach... w bankach i w szpitalu...
a to byl zart w kierunku Witii...
taka stara, znamy sie jak lyse konie a taka bez polotu...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

To czemu jestes taki glupi?
ODPOWIEDZ