Tusku,musisz!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Dlaczego nie możemy życ przyjaznie i z szacunkiem? Ano nie możemy bo godzilla byl, jest i bedzie czatową mendą.
Przez kilkanascie lat, pluł, psul i robil wszystko, żeby zepsuć atmosferę na czacie.
Sprawiedliwy olej go, tu nikt nigdy go nie akceptowal i nie będzie go akceptowal. Szmata nie czlowiek.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: śr gru 06, 2023 4:49 am Dlaczego nie możemy życ przyjaznie i z szacunkiem? Ano nie możemy bo...
nie mozemy bo pani chrabinia z domu de nedza znowu mnie atakuje bez zadnego powodu...
pokazalem jej dowody na to ze mnie zaczela atakowac i od razu ja rozpoznalem, bo za malo inteligentna byla aby zmienic styl pisania i opanowac swoja niechec do mnie, gdy probowala tu zaistniec jako facet, to udaje glupa ze nie wie o co chodzi...
wie o co chodzi...

akurat ktos normalny uwierzy ze ni z gruchy ni z pietruchy zainteresowala sie jakims forum na zadupiu planety gdzie ktos cos o owsiaku napisal... tak calkiem przypadkowo bylem to ja...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tusku,musisz!

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: śr gru 06, 2023 5:42 pm niechec do mnie,
tak. niechęć do teści w postach publikowanych podpisanych godzilla.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: czw gru 07, 2023 4:28 pm tak. niechęć do teści w postach publikowanych podpisanych godzilla.
czyli tobie wolno bos blekitnej krwi?
a ja to mam w dupie... moj dziadek w prostej linii od Dzyngis Chana pochodzil... no, moze nie tak w calkiem w prostej...
ODPOWIEDZ