Tusku,musisz!

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Dlaczego niekomfortowa? Zawsze bylaś tu szanowana, teraz jesteś dodatkowo autorytetem.
Pisze "teraz" bo odkrylem Twoja pasję pózniej niż inni .
Poza tym ... kto z obecnych może byc Twoją konkurencja? I nie pisze o Twojej dzialalnosci publicystycznej.
Mam na mysli Twoj intelekt. Tego Ci nikt nie odbierze. :!:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tusku,musisz!

Post autor: sprawiedliwy »

Ja nie narzekam na nic.... piszę o moich odczuciach.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: sob gru 02, 2023 12:00 pm
Niestety sytuacja zrobiła się nierówna. Wprawdzie nic co napisałam do tej pory nie przynosi mi wstydu, nikomu nie wyrządzałam krzywdy, ani nie "opluwałam", tym niemniej TO WY piszecie anonimowo, gdy moja anonimowość się skończyła. To bardzo niekomfortowa dla mnie sytuacja. Niby wszystko mogłoby zostać po staremu, lecz tak nie jest...moja przyłbica jest otwarta, a wasze zamknięte.
Jakie są rozwiązania, ?
Nie bardzo rozumiem w czym problem. Alex pisal nie anonimowo, moja facjate i parametry mozna pozbierac bez problemu.
Masz problem ze Reflex cie wystawil do oficjalnego wgladu ?
Fakt ze o nim jakos niewiele ale jakie to ma znaczenia.
Czy pisanie pod pseudonimem jest bardziej prawdziwe jak pod wlasnym nazwiskiem ?
Nic sie nie martw bo teksty o twojej ksiazce rozplyna sie tak jak wiekszosc informacji na tym forum.
Mozesz dalej pisac jako sprawiedliwy i wielu nawet nie pomysli kim jestes.
Swoja droga ksywa sprawiedliwy jest dosc mocna i wymagajaca jak prawo i sprawiedliwosc.
Pisz jesli chcesz albo schowaj sie w mysiej dziurze bo ktos moze ciebie rozpoznac.
Zycie to nieustanne wybory i nie zawsze komfort.

Trzymaj sie
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Ja nie mam zadnej przylbicy. Szanuje mądrych i cieplych ludzi.Nigdy nie czulem sie ponizony, nawet jesli ktos wybil sie ponad przeci ętnosc.Nie pisze na pokaz, piszę co mnie opęta w danej chwili cieplo, z usmiechem.
Sprawiedliwy, olej dyskusje kto kim jest, patrz co napisal. ;)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Szanowna pani Sprawiedliwy. Jesteś osobą znaną dzięki czytelnikom, nie wierzyłaś chyba, że Twoje nazwisko autorskie nie trafi wcześniej, czy pózniej na czat. Dzużo wcześniej znal go godzilla.
Oczywiscie czuję szacunek dla Ciebie, podobnie jak dla ludzi, którzy coś w życiu osiagneli. Masz prawo być dumna z swoich zdolności
Nie rozumiem dlaczego wśród Polaków istnieje rodzaj zawiści. Co mnie zaszokowalo po przyjezdzie do Stanów, to szacunek Amerykanów do ludzi slawnych i bogatych i bogaczy do ludzi biednych. Tu nie ma zazdrosci, jest raczej szacunek biednych dla tych ktorzy sie dorobili a ogólnie człowieka do czlowieka. Szanujmy się, żyje się tylko raz
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tusku,musisz!

Post autor: sprawiedliwy »

Dzień dobry...
miejmy nadzieję, że dobry.

Sprawa jest bardziej skomplikowana niż by się wydawać mogło. Rzeczywiście godzill znał moje personalia, ale nie ode mnie, nie znamy się osobiście, uzyskał je w niecnych celach lub przy okazji takowych. Nie chce wracać i przypominać tamtych paskudnych sytuacji i okoliczności jakże obrzydliwych. <WPadłam tu na forum w obronie Orkiestry i Owsiaka. "nadziałam" się na godzilę, aby jednak mieć trochę spokoju i anonimowość (właśnie) schowałam się, bo czasem forum było zabawną inspiracją.

To tyle i aż tyle....teraz szkoda mi nerwów i szkoda wysiłków. zresztą, (a bez reszty tyż,) nie tylko ja się zestarzałam. Przemijanie dorwało nas wszystkich, czy tego chcemy czy nie.
łączę pozdrowienia
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Tusku,musisz!

Post autor: Reflex »

Jest mi przykro. Nie chcialem Ci sprawić klopotu ... Ale Ty przecież masz pelne prawo być z siebie dumna.
Jesteś przemiłą osobą, nikt Ci nie zaszkodzi. No i ja jestem od Ciebie starszy, czyli Ty jestes mlodsza.
Same plusy dla Ciebie.

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Tusku,musisz!

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: wt gru 05, 2023 2:34 amSprawa jest bardziej skomplikowana niż by się wydawać mogło. Rzeczywiście godzill znał moje personalia, ale nie ode mnie, nie znamy się osobiście, uzyskał je w niecnych celach lub przy okazji takowych. Nie chce wracać i przypominać tamtych paskudnych sytuacji i okoliczności jakże obrzydliwych. <WPadłam tu na forum w obronie Orkiestry i Owsiaka. "nadziałam" się na godzilę, aby jednak mieć trochę spokoju i anonimowość (właśnie) schowałam się, bo czasem forum było zabawną inspiracją.
sorry, ale chyba daleko posunieta skleroza nie pozwala ci pamietac po co tu wpadlas i dlaczego od samego poczatku mnie zaatakowalas... ja nie wiem juz jak wpadlem na twoje personalia, nikogo nie musialem specjalnie wypytywac bo Szwajcaria to mala wioska... wystarczylo zebrac do kupy informacje, ktore o sobie samej i twojej rodzinie czy znajomych pisalas i wyszlo co wyszlo.... a tu na forum istnieje jeszcze archiwum starych postow i mozna przeczytac co pisalas i przeciw komu...

zgadza sie... wpadlas tu aby sie do mnie przypieprzyc... tutaj jest poczatek twojej dzialalnosci na tym forum i zauwaz ze rozgryzlem cie juz po pierwszych kilku postach... po pierwszym juz w zasadzie, co ci pokazalem po drugim twoim wpisie, potem przez lata udawalas obrazona ze uwazam cie za kobiete....

https://talk.polonia.net/viewtopic.php?f=4&t=5132

co do owsiaka to swojego zdania nie zmienie... jest podlym czlowiekiem...

ps
napisałaś jeszcze że coś zrobiłem "w niecnych celach"... możesz rozwinąć temat? przytoczyć jakiś przyklad moich rzekomych "niecnych" działań na forum polacy.ch? zrobilem komuś jakieś świństwo? lubisz rzucać kalumnie... wiesz co? rzygać mi się chce gdy cię czytam... nic się nie zmieniłaś przez te kilkanaście lat i brak ci tych wojen, które tam prowadziłaś ze swoją kliką...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Tusku,musisz!

Post autor: sprawiedliwy »

godzil, i po co atakujesz i wywlekasz ? zawsze odwracasz kota ogonem. albo raczej tego dino.
Tobie wolno, innym nie wolno bronić, ani odpowiadać kontr argumentami. Zatem nie odpowiadam.
Wiem, chciałbyś bym udowadniała, że nie jestem Żyrafą uciekającą z Syberii...
Zestarzałam się, mam sklerozę.... i co tylko chcesz, rzygaj jak CI ulży...Szczęścia zdrowia życzę....
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re:DZIĘKUJĘ

Post autor: sprawiedliwy »

DZIĘKUJĘ !!!

tym co piszą i tym co czytają....
życzę fajnego czasu w zdrowiu i radości...

na długie zimowe wieczory mogę polecić wspaniałą "Spowiedz" Lwa Tołstoja...
ODPOWIEDZ