refluks człowieka niesprawiedliwego

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: Reflex »

Balwan!!!
Rekin, trzymaj sie z daleka od forum.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: pomorzak »

rekin oceanu pisze: śr sie 16, 2023 1:44 am sprawdź w komputerze

kurkumina jest w aptece wyciąg z kurkumy - lub kurkuma w rosole w zupie - robi to sama reakcja z tłuszczem i pieprzem czarnym.
Olej z ostropestu z wskazaniem na wzmocnienie na wątrobę.

Olej z siemienia lnianego. wskazania Budwing
Jemioła - działa jak chemioterapia. nie wskazana na niskie ciśnienie.
Bez względu nie wolno jeść biały cukier .
Powodzenia.
Pozdrawia rekin.
Ja się przyda.
Jak pomogłe.
Serdeczne dzięki Rekinie,
Kurkumę stosujemy już od jakiegoś czasu oboje a siemię lniane pije żona codziennie aby podreperować żołądek.

Odnośnie jemioły i ostropestu to poszukam. Ostropest to po niemiecku Mariendistel i mogę kupic i jest zalecany tak jak piszesz na wątrobę.
Jemioła to niemiecki Mistel i też dostępny i zalecany.

Raz jeszcze dzięki za poradę i serdeczne pozdrowienia.

pomorzak
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: Reflex »

Hahaha bardzo chytre przyznaje...... teraz bedziesz mial rekina blisko, powodzenia...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: pomorzak »

Po rozmowie z almagusem pomyślałem sobie, że on stoi na pozycji fizyki a ja raczej metafizyki i to w tym "wzbogaconym" filozoficznie znaczeniu.
Obecnie wpadł mi w oko taki oto tekst
Samo założenie, że rzeczywistość ma charakter czysto fizyczny, nie jest tezą fizyki, lecz metafizyki. W dyskusjach filozoficznych pogląd uznający, że szeroko rozumiana rzeczywistość ma charakter czysto fizyczny znany jest pod nazwą fizykalizmu. Redukcja tego, co rzeczywiste do tego, co fizykalne jest tezą równie metafizyczną, co teza głosząca błędność takiej redukcji.

Termin „metafizyka” często kojarzony jest z mistyką, duchowością lub nawet religijnością. Łączenie metafizyki (nazywanej przez Arystotelesa „filozofią pierwszą”) z podobnymi kwestiami nie jest wprawdzie naganne, ale i nie jest uzasadnione bardziej niż w przypadku kojarzenia tych ostatnich z epistemologią, etyką oraz pozostałymi dziedzinami filozofii. Tym niemniej utrwalanie się poglądu o szczególności takiego związku w przypadku metafizyki jest faktem. Jego konsekwencją jest pewne wypaczenie znaczenia terminu „metafizyka”, co prowadzi często do sceptycyzmu wobec zasadności uprawiania tej dyscypliny.....................

https://filozofiawpraktyce.pl/oswajanie-metafizyki/
Oczywiście nie chodzi mi o wartościowanie takiego czy innego podejścia a o różnorodność jaka istnieje.
almagus
Posty: 4581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: almagus »

Pomorzak napisał: Oczywiście nie chodzi mi o wartościowanie takiego czy innego podejścia a o różnorodność jaka istnieje.


Fizyka jest jedna w naszym wszechświecie.
Metafizyka to różnorodność.
I potrzeba jest wiary, która jest lepsza, daje żyć.

no i cieszy zdrowie żony, oby tak dalej!
- ze strzałką czasu
almagus
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: godzilla »

rekin podaje uczciwe rady jak bronić zdrowie przed truciznami bandytów walczących z ludzkością a ta menda będąca na usługach tychże go zwalcza...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: pomorzak »

Tęsknota za telepatią.
Pamiętam jak w szkole w czasie analizy jakiegoś wiersza padalo pytanie co autor miał na myśli lub co chciał powiedzieć.
Podobnie bylo i przy tekstach literackich.
Obecnie po wystapieniach w mediach sam zastanawiam się co właściwie ktoś chciał powiedzieć.
Mówił aby mówić czy aby powiedzieć.
Zazwyczaj muszę stwierdzić iż nasz sposób przekazywania myśli jest dość prymitywny bo poszczególne słowa dla każdego z nas maja lekko lub całkiem mocno inne znaczenie nie mówiąc juz o zabarwieniu emocjonalnym zaleznym od danego w konkretnym momencie stanu ducha.
Konsekwencją są niespodziewane reakcje emocjonalne czesto całkowicie sprzeczne z intencja autora.
Kiedyś myślałem że problemem jest niedostateczna znajomość czy też umiejętność posługiwania tym słownym warsztatem.
Obecnie jestem zdania o niemożliwości przekazania myśli i emocji w taki sposób aby był jednoznacznie i zgodnie z intencja autora odczytane.
Pozostaje jedynie jakaś średnia wartość która pozwala w przybliżeniu domyślać sie o co chodzi.
Z jednej strony nie jest to zbyt pocieszajace ale gdy zdamy sobie z tego sprawę to może mniej ochoczo bedziemy krytykować innych za własne (nie)zrozumienie przekazu.

Tak sobie myślę i raczej nie mam zbyt wielkiej nadziei na ...........................

Tęsknię za telepatią.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: Reflex »

A ja tęsknię za...to znaczy barek mam pusty. Więc trzeba go uzupelnić.
Wybieram sie do alkoholowego po nastepna butelke, oczywisce pieszo, spacerkiem, sklep z wytworną
mikstura "szczęscia" ok 80 metrow od domu.
Filozofie mam juz w doopie w moim wieku docienia sie wygode i ludzka radość.
Chociaż zlo wciąz sie nam do doopy zakrada,, ale ja go radośnie lekceważę.
Przeraża troche sytuacja na świecie; wojny, morderstwa, chęć przypierdolenia slabszym.
Wasza filozofia jest ok, ale mnie juz nie bawi, ja mam same wakacje...Nie ma sensu się spierać o wartosci,
o filozofię, o prawde. Liczy sie sloneczko, przyjażń, i dobra lampka szlachetnego trunku.
To sie nazywa życie bezztroskie i nie mam zamiaru tego zmienić. Chyba.... że mnie jakiś godzilla wkurwi. :mrgreen:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: pomorzak »

UFOm albo nie ufom.
Czytam sobie co tam w amerykańskim kongrasie o tych UFO opowiadali i nawet to ciekawe.
Podobno od dawna już podglądają te obiekty co nie tylko na niebie ale i pod wodą dokazują.
Dla dobra ludzkości jednak o tym nie informują co by się społeczeństwa nie płoszyły.
Bo jak tu spokojnie spać z wiedzą, że istnieją jakieś bardziej rozwinięte istoty na naszym globie.
Jesteśmy bezbronni, bo nasza technika daleko w tyle i ani ich pozabijać ani dogonić.
Masakra, bo nie wiadomo czy oni wpadają do nas tak czasami czy też mają tu swoje bazy czy może
są tu dłużej niż my.
Wielu powie, że to wszystko bzdury bo nie ma dowodów naukowych istnienia tak inteligentnej rasy jaką podobno my jesteśmy. Ponoć są jakieś opowieści, relacje, wykopaliska ale oficjalna nauka nie potwierdza.
Ja to nawet się nie dziwię bo co by się stało gdyby potwierdziła.
Dokładnie to prawie wszysko czym nas karmiono można by o kant itd.
Myślę, że o inteligencji kierowców UFO może świadczyć fakt obserwowania nas niczym szczury w laboratorium, bez specjalnego kolegowania się. My robimy to samo a może i więcej z gatunkami istot które uważamy za mniej rozwinięte.
UFOm iż nie traktują nas tak jak my zwierzęta.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: refluks człowieka niesprawiedliwego

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze: śr sie 30, 2023 12:19 pm Czytam sobie co tam w amerykańskim kongrasie o tych UFO opowiadali i nawet to ciekawe.
To tylko fantastyka i kopyta lucyfera.
Czy on jest naprawdę - tak jest.
I świetnie się posługuje okultyzmem i hipnozy i kłamstwem spirytyzmu.
Jego kierunkiem jest świat bierny.
Jakim się posługuje Reflexs.
Sprytnie i przebiegle zna się w tej materii umiejąc podobieństwa prawd przerobić w iluzję kłamstw.
Niestety iluzjonista nie zmieni rzeczywistości.
A jego dziedziną jest kłamstwo najlepiej się czują tu populiści.
A narody lubią bajki słuchać i bogactwo pisane na wodzie.
Gdyż takie marzenia ich uszczęśliwiają.
Fajnie tak ostał okłamany świat i jeszcze wielu w to wierzy.
Jeszcze podpisują swoją śmierć. Na papierze na swoją odpowiedzialność.
Umierasz.?
Diabeł to potrafi
Tak zostali zwiedzeni nasi pierwsi rodzice
Adam i Ewa.


O tym mówi Mesjasz.
To upadły anioł demon. Jako dostał dopust nas przesiać.
Za twardy kark i niedowiarstwa.

Fakty są faktami.

My jako Narody dostaliśmy Naturę człowieka a w nim sumienie.
I drogę do Niego drogę do niego by się odnaleźć.
Życie polega na zwycięstwie czasu.przeżywalności go 10 prawie wieków.
A my jednego nie możemy przeżyć.
To mówi stary testament proroctw.
Jako człowiek który zgrzeszy w nowym świecie jako 100 letni człowiek to jak by umarło dziecko.
Świat się diametralnie zmieni.
o 180 stopni.
Jako każdy z nas inaczej będzie miał inne spojrzenie na świat.I zrozumie że każda jednostka człowieka ciała człowieczego.
Odpowiada za całe ciało.
Jako mała bakteria może zniszczyć całe ciało.

Jeśli chodzi o nową cywilizację to nie na nasz umysł.
Począwszy od grawitacji itd.

Jęśli chodzi o kulty - jeśli są to jest nieograniczona wiedza
Na różnych przestrzeniach i ciał.
Nie ma nawet liczb porównać.

Przecież nasze życia jest produktem kamienia.
Poprzez wodę glony bakterię rośliny.
Na tej zasadzie powstają źródła by ożywiać nasze ciała.
A kamienie są naszymi minerałami.
A temu daje życie słońce.

A inne słońce życia ma się stać zdrową współpracą w jednej naturze..
W Naturze Stwórcy.

Czy refeks zna tą wiedzę.
A to wszystko jest jeszcze w powijakach to rzeczywistości.
To określił nam Eliasz jacy jesteśmy malidcy.

A taki mason mówi i paple o UFO
Jaka mała bajka o naiwności.
Dzisiejsze rakiety kosmos jest niczym przed rzeczywistością.
A słabością Narodów.

Ten mały gat refleks chciał walczyć ze mną mały padalec.
Tytan iskra.
ODPOWIEDZ