jest nieźle... w Ameryce

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

jest nieźle... w Ameryce

Post autor: godzilla »

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: godzilla »

mozna powiedziec - jest zaje-biscie!
https://theeconomiccollapseblog.com/mad ... osts-soar/
“Mad Max” Conditions Are Coming: Desperation Is Rising As The Economy Rapidly Deteriorates And Food Costs Soar
September 3, 2023 by Michael
How far would you go to feed your family? Hopefully that is a question that you will not have to answer any time soon, but right now we are seeing millions upon millions of people become more desperate as economic conditions rapidly deteriorate and food costs soar. At this point, most Americans are just barely scraping by from month to month, and in poorer countries on the other side of the world there are people that are literally starving to death. As I have detailed previously, the UN has reported that 2.4 billion people did not have enough food to eat last year, and 900 million of them were facing severe food insecurity. Sadly, those numbers will inevitably be even higher for 2023. A global rice crisis has erupted, and the collapse of the Black Sea grain deal has greatly restricted the flow of agricultural goods from that part of the globe. Food costs are spiking all over the planet, and that is really bad news for all of us.

For those of us that live in the United States, the good news is that nobody is starving at this stage.
i tak dalej... reszta artykulu pod linkiem....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: godzilla »

najpierw podpalili Hawaje a teraz budują tam getta 15-to minutowe? dla szwagra pytam... https://www.facebook.com/reel/105012244 ... WDuG2&fs=e
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: godzilla »

Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: Reflex »

No widzisz...tak się godzilla mądrzyl że ja tu kogos dyskryminuje i nie daje pisać.
I co, nic! :D
Dupa zimna, Zalączyl trzy kretyńskie linki i milczy. A reszta? Jaka reszta hahahahaaaaaa...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: sprawiedliwy »

No, ale co tu pisać.!?
gdzie nie spojrzeć jest kiepso, źle, gorzej, beznadziejnie, słowem do D. dużej D.

o czym ? o tym jak grzyby rosną ?
ano rosną, nawet u mnie pod nosem. tzn. pod drzwiami. Nie tylko jakieś maślaki, ale i prawdziwki.

Dostałam ilustrowanego maila z Candy. nie różowo z tymi pożarami. Wszędzie gdzie głowę obrucić dramat.

Moj optymizma i radość znalazł granice.
Życie mija nam szybko, za szybko, nagle i niespodziewanie zaskakując nas zanikaniem...zniknięciem.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: Reflex »

Rozumiem ale... To miejsce od lat bylo magiczne, swojskie, czlowiek się tutaj czul u siebie i mam na mysli nie tylko siebie, ale grupę ludzi z ktorymi to forum od lat tworzylo rodzine dyskutantów i bliskich "pyskaczy". Myślę, że to forum pobilo rekord świata jeśli idzie o dlugość istnienia. Może się mylę, ale sentyment pozostanie na zawsze.

A Na świecie zrobilo sie ponuro. Wojna, drożyzna, pogodowe sensacje, tysiace ludzi w jedna noc traci życie. Rosja atakuje Ukraine, Północna Korea ma ogromny apetyt na nuklearne zaatakowanie drugiej polowy Korei i Stanów Zjednoczonych a Chiny podbić Tajwan. Ufff!
Daleko nam do dzikich zwierząt a podobno Czlowiek to brzmi dumnie, wrrrrrrrrrrrrr!!!
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: sprawiedliwy »

jest nowa książka
G.Kalinowskiego "NIEWIDZIALNA RĘKA"

poprawia humor i nastrój...a to już bardzo, bardzo dużo....nie męczy...w każdym razie...



Reflexie dodam pogrążoną w żałobie i rozpaczy Libię oraz Markko.

a Polska się zbroi i zadłuża...potwornie zadłuża...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: Reflex »

Mam nadzieję, że Kaczynski ze swoimi przydupasami przerżnie te wybory. A jesli nie...
Nie bede żalowal polskich prostaków. Jak sobie pościelą, tak sie wyśpią.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: jest nieźle... w Ameryce

Post autor: godzilla »

wygra bo ma poparcie globalistów... ostatnio nawet Holland mu zafundowała te 8% dodatkowych głosów... 4 tych co na niego zagłosują i 4 tych co zrezygnują z głosowania na czerwonych gdy zobaczą że wspierali tego gniota... nie każdy głosujacy na lewaków się sqrwił do końca... to takie moje zdanie... można się z nim oczywiście, nie zgadzać...
ODPOWIEDZ