Nasza autorka

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasza autorka

Post autor: Reflex »

Prawda! Idiotów na świecie nie brakuje a godzilla jest tego najlepszym przykladem. :mrgreen:
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Nasza autorka

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: sob wrz 30, 2023 10:12 am bo to ze ktos cos uwaza za wlasciwe, nie musi byc wlasciwe...
zaszczepiles sie i postapiles dla jednych wlasciwie, a dla drugich postapiles jak idiota lub czlowiek zaszczuty...
przyklady mozna by mnozyc tysiacami...

no to powiem, że wg mnie , jest to sprawą odpowiedzialności, za siebie samego i za innych.... wątpię by zaszczepić się czy nie, można było podpiąć pod moralność, no ale ja się nie znam, nie wiem.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasza autorka

Post autor: Reflex »

Po prostu najlepiej nie mądrować a pisac to w co się wierzy. Pisanie, że "postapiles jak idiota lub czlowiek zaszczuty"... jest idiotyczne.
Kto tu kogo szczul??? Nikogo nigdzie nie zmuszano do szczepienia, liczylo się jak zawsze na rozsądek i mądrosc czlowieka, ktora naturalnie wygrala.
Do dzisiaj ani pomorzaki, ani godzille nie przyznali sie do swojej glupoty i to jest najlepszy dowod na ich kretynizm i niestety uczciwość.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Nasza autorka

Post autor: sprawiedliwy »

WŁaśnie wpadła mi w łapy książka... ma sporo recenzji w Lubimyczytać.

autor. amerykański
ROBERT M.SAPOLSKY

Tytuł : ZACHOWUJ SIĘ.
jak BIOLOGIA wydobywa z na
to , co NAGORSZE i to, co NAJLEPSZE....

no to kto przeczyta niech coś powie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Nasza autorka

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr paź 04, 2023 2:18 am no to powiem, że wg mnie , jest to sprawą odpowiedzialności, za siebie samego i za innych.... wątpię by zaszczepić się czy nie, można było podpiąć pod moralność, no ale ja się nie znam, nie wiem.
jeśli ktoś wie że wszyscy wierzący w słowa kłamców robią coś co nie jest właściwe, to ich postępowania nie można nazwać "moralnym", nieprawdaż?
samobójcy mającego dzieci na utrzymaniu i chorą żonę też nie nazwiesz moralnym... myślacy ludzie zdążyli rozpracować zamysły zbrodniarzy i postąpili zgodnie ze swoim morale, nie pozwalając sobie wstrzyknąć trucizny... na ile nam to pomogło nie wiem gdyż wszyscy zachorowaliśmy na coś co bandyci zdefiniowali jako tę właśnie chorobę...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Nasza autorka

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: śr paź 04, 2023 5:43 pm
samobójcy
nie, samobójca a priori jest niewinny za zabójstwo samego siebie.... i samobójcy w tych kategoriach moralny nie wolno nam oceniać ani klasyfikować. To jest stan ducha i mózgu, za ktory nawet Kościół obecnie nie ocenia i nie potępia, uznając go za chorego człowieka...

Co do reszty to trzeba rozpatrzeć okoliczności. Szczepionka to tylko skorupka wirusa bez zawartości, która ma nauczyć organizm jak wirus żywy wygląda... No cóż....wirusów świat i bakterii świat, był jest będzie, przeżyje nas wszystkich. Dzięki nim zaistnieliśmy w ogóle. Życzę zdrowia i o chorobach nie chce mi się. Bo jak nie ma o czym gadać, to temat chorób zawsze tę lukę wypełni. Z jednej strony ludzie nieco stracili na kontaktach między sobą podczas panowania wirusa. ale z drugiej komunikowali z sobą, bo temat bieżący był. Teraz znów rozpaliły się emocje polityczne. Przed wyborami benzyna w Pl kosztuje ponieżej 6 złotych. a za 1 fr. 4,77. ciekawe czy po wyborach skoczy na 8-9 złotych. wyrówna do cen....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Nasza autorka

Post autor: Reflex »

JA patrzę na Polske i robi mi się slabo.PiS gotuje Polsce ciężki los. Za setki miliardów zlotych dlugu, Polska zbroi się niemożliwie.
To koszty kupna. Utrzymanie takiego wojennego wyposażenia, będzie kosztować kolejne setki miliardów.. Po co to komu nie wiem.
Wem natomiast, że zaplaci za to przecietny Polak.

Osobiscie, mieszkam poza Polska, mnie to nie grozi, ale to w końcu moja ojczyzna, ktora przez wieki przezyla tyle cirpień i okrucieństwa. Powinni rozpierdolić w proch, pieprzony PiS.

Czy potrafią, czy zechcą, nie wiem. Przeciez żyjemy w w zwiazku Europejskich Panstw, nic nam nie zagraża. Zagraża nam maly posrany czlowieczek Kaczynski.
Czy naprawde Polacy sa tak glupi, że dadzą sie poddac temu prymitywemu zasrańcowi?
ODPOWIEDZ