Polska polityczna miotła

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Zawsze popieralem Tuska. Zanany polski polityk nie tylko w Polsce ale także w Europie.
Wrocil po ośmiu latach pracy dla Unii Europeskiej , jako jej szef.
Zanim zacząl tam pracowac, byl premierem Polski. Byl to dla Kraju ciezki okres
transformacji z komunizmu zacofanego ekonomicznie na normalnie egzystujacy kraj.

Po ośmiu latach i cieżkiej pracy Polska zaczela się piąc w góre i zamieniając to bordello
ekonomiczne i polityczne w normalny kraj. Lata rzadzenia Tuska byly latami sukcesu.

\Kiedy Tuska wciagnela praca w UE rzady w kraju objąl PiS i jego szef Kaczyński.
Nie powiem, ze Kaczor byl glupi, ale to byl cwaniak, próbujący wyrwać kraj z z Unii
i zrobić z niego prywatny i wierny sobie ideał.
Wroga ideea wobec UE, marzenia osiagnięcia przewagi nad resztą Europy, zamowienia
ogromnej ilosci czolgow .

Nic gorszego nie moglo nas czekać. Kazdy kraj ktory zyskiwal przewage na sasiadami
zaczynal miec ochote pokazac to w realu. Wciągnąc kraj w awantury, grozby i nieszczęscia.
Cale szczescie pojawil sie we wlaściwym momencie nasz polityk Tusk.
Troche mnie zaskoczyl agresją, ale wierze ze wie co robi. Że wlaściwie odczytuje sytuacje.
Czyści atmosfere. To jest uczciwy czlowiek, przywrócil nas do UE, do lepszego zycia w blisko
trzydziestu panstw Europejskich idacych do lepszej i bezpiecznej przyszlosci.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Patrze na to co sie w Polsce dzieje i przecieram oczy. PiS przegral glosowanie Tusk po raz drugo zostszl premierem.
Czy PiS usiadl spokojnie na tylkach, po osmiu latach rzadzenia? O nie!!! Zaczela sie niespotykana w Polsce awantura Pisowska.
Kaczyski, Macierewicz, Mazowiecki,,, obrazeni udajacy partriotow, awanturujaz sie w w nocy i w dzien. Syf, kila i mogila.
Czego
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Patrze na to co sie w Polsce dzieje i przecieram oczy. PiS przegral wybory i stracil panowanie Tusk po ośmiu latach zostal ponownie premierem.
Czy PiS usiadl spokojnie na tylkach, po osmiu latach rzadzenia? O nie!!! Zaczela sie niespotykana w Polsce awantura Pisowska.
Kaczyski, Macierewicz, Mazowiecki,,, obrazeni udajacy partriotow, awanturujac sie w w nocy i w dzien. Syf, kila i mogila
Granda jak przed reastauracja. Kaczynski glośno wrzeszczy, że Tusk jest niemcem, Bezczelnie krzyczy, że Polska zostaje poddama
Niemcom. Caly świat patrzy na Polski burdel a ja czerwienie sie ze wstydu.
Dlaczego tego malego gnoja nie wsadza do ciupy.? Oszukiwali, podsluchiwali, placili miliony za milczenie. Skurrwysyny!!! Dlaczego
jeszcze nikt nie siedzi? Nie wiem , czekam dalej, wierze że niedlugo sąd sie tymi Pisowskimii sukinsynami zajmie.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Czy wy już zrezygnowaliście z pisania na forum? Czy odejscie pomorzaka bylo aż wstrząsajace???
Sprawiedliwy, godzilla, ja was wzywam do "oboowiązku", czy powinności wobec forum i jego
czytelników..
Pozdrawiam was wszsytkich ( obojętnie ile was jest?)
Pisać, bo ja nie strasze sle ale...... jak nikt nie chce, to ja zacznę. :mrgreen:
almagus
Posty: 4581
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: almagus »

Ja się wywiązuję, jestem w tym szlachetny!
amen
astralmagus
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: godzilla »

ja mam to w dupie... nie będę się wypowiadał za Pomorzaka ale...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Pomorzak grubo przesadzil a ja przesadzilem z nim i stalo się...
Trochę sie czuje winien a co czuje pomorzak nie wiem.
Może jeszcze wróci...Ja go lubilem.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: sprawiedliwy »

Na temat czołgów szwajcarskich to na pewno najlepiej opowiedział by tutaj Sławny znawca militariów szwajcarskich. Ja jako baba mogę wszystko pomieszać i pokręcić więc po co gdyż ta historia jest bardzo śmieszne i tragiczne jednocześnie.
Nie chce mi się pisać bo straciłam kilku starych znajomych i przyjaciół którzy jakby odkryli mnie na nowo, jakbym była winna spadkobierczynia fortun wypracowanych przez tłamszone biedne . „Chlopki” Chamstwo”Służące” i tym podobna literaturę dość tendencyjna i modna.
Życzę powodzenia i zdrowia
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

Ty się nie bój że pokrecisz, tylko pisz.Wszystkie Twoje tlumaczenia są babskim tlumaczeniem.
Zartuję.... Lubie kiedy piszesz, w ogole nie wiem za co, ale Cię lubię i już :lol:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Polska polityczna miotła

Post autor: Reflex »

A teraz poważnie. Piszcie! Każdy ma coś pod skórą. A na świecie dzieje się wiele rzeczy. Począwszy na Putinie a skonczywszy na Godzilli.
Ja nie wierze że Szwajcarzy budują czolgi, ale wierze że to co mają, jest swiatowej jakości. W ogole siedzę i zassanawiam się kto stworzyl Putinów, Łukaszenki i podobnych "mężow stanu". Nie tylko chcą mordowac sąsiadów, morduja przecież tysiące swoich ludzi.
A Godzilla sie starzeje. Ja też ....
ODPOWIEDZ