Strona 1 z 1

Łóżko rehabilitacyjne.

: pt gru 27, 2024 9:33 am
autor: vanda
Witajcie,



piszę tutaj , ponieważ mam pytanko - czy ktoś z was może kojarzy firmę https://rent-med.pl/kategoria/lozka-reh ... e-warszawa ? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Tak pytam, ponieważ szukam łóżko rehabilitacyjne dla bliskiego. Czy warto zdecydować się na ich usługi?

Re: Łóżko rehabilitacyjne.

: pt gru 27, 2024 1:01 pm
autor: Reflex
Nietety nikt tutaj nie pisze z Polski. Ostatnio udzielają się "aż " trzy osoby,"az" z trzech krajów.
USA, Niemcy, Szwajcaria. Jest to więc forum międzynardowe z uczestnikami jednonarodowymi;
krórzy piszą tu okolo 20 lat. W najlepszych latach pisalo tu ok 200 osób dziennie.
Kiedy powstal facebook. zaczęli tam przechodzić, inni się postarzeli i poznikali definitywnie.
Twórczyni tego forum mieszka w NY A my ... witamy serdecznie nowe osoby, jednak.... łózek
nie sprzedajemy. :D

Re: Łóżko rehabilitacyjne.

: pn gru 30, 2024 8:03 am
autor: Reflex
Bylem, jeszcze troche jestem chory ... dlatego nie pisalem. Ale przeżywam razem z wami. Jeszcze jeden dzień i .... wskoczy nowy rok... Co napisać? Czego wam życzyć? Sami wiecie czego zyczą serdeczni ludzie, kocham was i to jest serdeczna prawda.
Szczęsliwego Nowego Roku!!!

Re: Łóżko rehabilitacyjne.

: pt sty 03, 2025 12:15 am
autor: rekin oceanu

Re: Łóżko rehabilitacyjne.

: pt sty 03, 2025 12:17 am
autor: rekin oceanu
https://www.youtube.com/watch?v=FaS1-W7NV6E
Może was ostudzi zamroczenie Człowieczeństwa.

Robaków zatrutych takie efekty. Smacznego