Strona 1 z 1

Hmmm czy ja znowu cos nabroilem?

: pn kwie 28, 2025 3:58 pm
autor: Reflex
Szanowna sprawiedliwa ja czuje sie pokrzywdzony,
bo mnie olewasz taktujesz jak... nic do mnie nie
piszesz.I to moja sasiadka z Bielska-Bialej. Nie wiem
czy juz wrocilas do domu czy dalej siedzisz w Bielsku.
Zartuje, ale musialem sie "wyzalic". ;)
A teraz wazne pytanie! Czy my pracowalismy w ...
tym samym zakladzie? Smieje sie, ale czekam na
odpowiedz z zapartym tchem.