Izrael pokazal swoje zadlo, zabijal mezczyzn, kobiety i dzieci. Od teraz nie istnieje dla mnie.
Ja wiem, ze kazdy chce zyc, ale do tego nie jest potrzebne przesadne okrucienstwo, nie strzela sie
do dzieci i matek z czolgow. Jestem przerazony..
Izrael
Halo, Halo...
Za duzo milczycie, bede musial wam podniesc "ceny" uzywania forum.
Wiem, ze czasu macie dosc, ze macie wiele do powiedzenia a milczycie.
Pani sprawiedliwa, pan pomorzak, pan godzilla....byle grzecznie.
Wiem, ze czasu macie dosc, ze macie wiele do powiedzenia a milczycie.
Pani sprawiedliwa, pan pomorzak, pan godzilla....byle grzecznie.
-
sprawiedliwy
- Posty: 3257
- Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
- Lokalizacja: stary kontynent
Re: Izrael
Przyznam się, ze nie wiem co powiedzieć, bo fakty , wydarzenia mówią za siebie....
wymądrzanie się , nic nie pomoże.
Jak widać oburzenie i protesty nie działają na żadna ze stron konfliktu. Obie strony są uparte, obie czuja się pokrzywdzone i uważają, ze maja racje.
Skomplikowana sprawa, bo dwóch się bije a trzeci cierpi, umiera z głodu. Dzieci żal, bo co one winne....
nie wiem co zrobić.
wymądrzanie się , nic nie pomoże.
Jak widać oburzenie i protesty nie działają na żadna ze stron konfliktu. Obie strony są uparte, obie czuja się pokrzywdzone i uważają, ze maja racje.
Skomplikowana sprawa, bo dwóch się bije a trzeci cierpi, umiera z głodu. Dzieci żal, bo co one winne....
nie wiem co zrobić.
Re: Izrael
jestes po prostu antysemita reflex... przyjmij to do wiadomosci i zyj z tym...
Re: Izrael
Jak ktos strzela do matki i dziecka jest bandyta.
Jak ktos jak godzila podrzuca swiadomie nieprawde,
jest, byl i bedzie zalosnym gnojem!
Nic nowego...
Jak ktos jak godzila podrzuca swiadomie nieprawde,
jest, byl i bedzie zalosnym gnojem!
Nic nowego...