Adieu Argentyna

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Adieu Argentyna

Post autor: pomorzak »

ObrazekObrazekObrazek

Kapitalny mecz.
Argentyna do domu.
klown
Posty: 63
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:43 pm

Re: Adieu Argentyna

Post autor: klown »

A gdy Podolski chciał grać w polskiej lidze, to PZPN "nie był tym graczem zainteresowany".
Z Klose-m było podobnie.
I dlatego dzisiaj bez nerwów oglądamy mecze.
(Jak to taka jedna jasnowłosa spytała: "A kiedy skończą się te mistrzostwa w Mundialu?")
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Adieu Argentyna

Post autor: Reflex »

Ha! Bylem tu dwie minuty po meczu, ale oddalem pierwszenstwo mieszkancom kraju druzyny, ktora zachwyca pilkarski swiat. Myslalem o Whiskeyprinncie - czy poczul wreszcie dume ze swojej dryzyny, czy nie rozczulil go kibic na trybunach stadionu dalekiej Aryki: Pani w czerwonym zakiecie i granatowych spodniach, ktora spontanicznie kibicowala swojej druzynie a na koniec meczu przyjmujac gratulacje od towarzyszacego jej czarnego przedstawiciela rzadu SA, (nie wiem czy to byl Prezydent SA) ucalowala go z radosci.
Druzyna Niemiec zachwyca kibicow pilki noznej elegancja, precyzja gry i i wrecz chirurgiczna skutecznoscia. Ludzkie, cieple i piekne.
Whiskeyprint mozesz nie wierzyc, ale jak powiesz jedno zle slowo to Cie ubije: )))

Zartuje!!! - ale mam powod do radosci - stawialem na Niemcow od poczatku mistrzostw. Wunderbar team.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Adieu Argentyna

Post autor: whiskeyprint1 »

Myslalem o Whiskeyprinncie - czy poczul wreszcie dume ze swojej dryzyny,
--------------------------------------------------------------------------------------

wiesz refleks - jest mi to w gruncie rzeczy obojetne
niesmak czuje tylko kiedy widze ta sepleniaca pania w czerwonym zakiecie i smutno mi ze musze ja ogladac - ale rekompensuje jej gebe mloda druzyna w ktorej nie ma "asow" - wszyscy czuja sie rowni - tworza zgrany zespol i nikt z tych chlopakow nie fantazjuje i nie mowi (jak wiekszosc fanatycznych z flagami w tylku kibicow) "bedziemy mistrzem" - ich marzeniem bylo dojscie do polfinalu -co swiadczy o realiznie i swiadomosci (jeszcze)braku pilkarskiej umiejetnosci technicznych - a sa to ludzie mlodzi - bodaj przecietna wieku wynosi 22 lata - i nie wszycy wywodza sie z wysoko stojacych w lidze klubow - jeden pracuje w druzynie ktora odpadla z pierwszej ligi a inny gral w trzeciej lidze - zatem nalezy podkreslic role trenera (byl on przez dlugie lata zaledwie asystentem innych polglowkow) ktory potrafil z wyczuciem zmontowac grupe stanowiaca jednosc - dlatego wyniki moga cieszyc (niekoniecznie mnie) - ale wazniejszy dla mnie jest fakt ze dano szanse mlodosci - i ostatnia uwaga - jestem pewny ze szczesciem dla tej druzyny slal sie fakt kontuzji i niemoznosci w niej udzialu "asa" ballcka - "specjalisci" zarzucali trenerowi ze powolal do kadry klose'go i podolskiego - bo obydwaj w lidze nie prezentowali sie dobrze - rzeczywistosc okazala sie zupelnie inna i jest to nie tylko intuicja trenera ale dobre rozeznanie i wlasciwa ocena ich umiejetnosci

ktos (bodaj clown) napisal ze dla poskiej kadry jeden i drugi "byli nieprzydatni" - rzecz w tym ze nie kazdy trener widzi potencjal zawodnika i nie wie jak ten potencjal wyzwolic - a nie jest to wylacznie kwestia sprawnego dzialania odnozy - ale przede wszystkim mozgu

boze chron cara - pilke - i frau melken (brakuje jej tylko jeszcze slomkowego kapelusza)
na wieki wiekow
amen
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Adieu Argentyna

Post autor: Reflex »

Przeczytalem troche "krzywa geba", bo piszesz herezje typu: "brak im pilkarskich umiejetnosci technicznych", ale niech Ci bedzie - nie kazdy musi byc wielbicielem pilki noznej.
Jednak argumenty typu ze pani Merkel sepleni ( Michnik sie jaka) pochodza od ludzi, ktorzy nie maja argumentow. Ja tam Pania Agnele lubie, madra i sympatyczna kobieta, ale ja na tym swiecie nie lubie tylko godzilli, wiec niech mi sympatia do Pani Merkel bedzie wybaczona.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Adieu Argentyna

Post autor: whiskeyprint1 »

refleks - ty nie wiesz - ty nie mozesz tego wiedziec jaka jest to osoba - uczennica kohla (mein kleines mädchen) - wybuchowa - kategoryczna i arogancka - na zwenatrz wytresowana jak byla dzialaczka fdj ( org. mlodz. w ddr - freie deutsch jugend - wolna mlodziez niemiecka - taka socjalistyczna hitlerjugend) - niezbyt madra a inteligentna w rodzaju "bauerschlau" bo umiejetnie otoczyla sie miernotami politycznymi ktore jej - z obawy przed nia i zlamana kariera - sie boja - bo coz tacy faceci zrobia kiedy ich wyrzuci kiedy sa to na ogol kiepscy prawnicy z zawodu ktorych jedyna mozliwoscia zyciowa bylo zrobienie kariery politycznej - taka i nie inna jest prawda - powiadam - niestety - i bolesna - narod dwukrotnie ja wybral - a jest to dowod na jego glupote - polacy dzis okazali sie roztropniejsi

boze chron cara
amen
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

do czego sluzy pilka nozna

Post autor: whiskeyprint1 »

do czego sluzy pilka nozna?

odpowiedz bez komentarza za pomoca konkretnego przykladu bananowj republiki niemiec (dojczlanda)

w czasie poprzednich mistrzostw przed szescioma laty - dokladnie przed bananowym polfinalem przeprowadzono "wielka reforme sluzby zdrowia" ktora polegala na podniesieniu skladek ubezpieczeniowych

podczas tych mistrzostw swiata w pilce noznej!! - dokladnie przed bananowam polfinalem zostala przeprowadzona kolejna "wielka reforma sluzby zdrowia" - w formie kolejnego podniesienia skladek ubezpieczeniowych

przed czterema laty pryszczaty kolarz - wodz liberalow - bedac wowczas w opozycji krzyczal o niesprawiedliwosci i wykorzystywaniu odpowiedniego momentu (jakim jest pilka) - dzis ten sam pryszczaty kolarz - przywodca-wodz partii liberalow uzywa argumentu "koniecznosci" - zreszta wzmiankowalem juz na temat celu wynalezienia pilki noznej poprzednio

pisalem o fanatychnych kibicach z choragiewkami w dupie - o motlochu wychodzacym na ulice - i tak w mojej ubogiej wsi po meczu z argentyna prawie wszystkie ulice zablokowane zostalem slepym fanatyzmem polpijanego motlochu (pod okiem policji) - nie mozna bylo wydostac sie z tej wsi

dlaczego ten sam polpijany motloch nie wyjdzie na ulice z przyczyny "wielkiej reformy sluzby zdrowia" lecz z przyczyny idiotycznego widowiska - dlaczego nie posluzy sie przykladem np. francuzow ktorzy widowiska tego typu maja w dupie - ale z powodu podobnych "wielkich reform" wychodzi (miliony w paryzu) na ulice - co w rezultacie odnosi skutek!

zawsze juz mialem poedejrzenie o istnieniu narodowo-wrodzonej glupoty wielkiego narodu niemieckiego - szczegolnie po doswiadczeniach trzeciej wielkiej i najwiekszej rzeszy niemieckiej(tak przy okazji tylko klaniam sie w tym miejscu brodaczowi) - ale ostatnie wydarzenia wlasnie tego dowodza - bo jakze jest mozliwe ze jakas osobniczka stosujaca taktyke dederowskiej "fdj" jest w stanie w swoistej - dederowskiej formie ponizac narod?

duchu swiety - zrob z tym wreszcie porzadek
bracia - wspomozcie - modlcie sie za ten biedny kraj
amen

whp
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Adieu Argentyna

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Wunderbar team.

wenn schon, dann "wunderbares Team" glabie....

i tez cie nie lubie...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Adieu Argentyna

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:refleks - ty nie wiesz - ty nie mozesz tego wiedziec jaka jest to osoba - uczennica kohla (mein kleines mädchen) - wybuchowa - kategoryczna i arogancka - na zwenatrz wytresowana jak byla dzialaczka fdj ( org. mlodz. w ddr - freie deutsch jugend - wolna mlodziez niemiecka - taka socjalistyczna hitlerjugend) - niezbyt madra a inteligentna w rodzaju "bauerschlau" bo umiejetnie otoczyla sie miernotami politycznymi ktore jej - z obawy przed nia i zlamana kariera - sie boja

i ten czlowiek uwaza ze musi sie wtracac i oceniac Polakow, nazywac ich "faszystami" itp...
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: do czego sluzy pilka nozna

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:zawsze juz mialem poedejrzenie o istnieniu narodowo-wrodzonej glupoty wielkiego narodu niemieckiego - szczegolnie po doswiadczeniach trzeciej wielkiej i najwiekszej rzeszy niemieckiej(tak przy okazji tylko klaniam sie w tym miejscu brodaczowi) - ale ostatnie wydarzenia wlasnie tego dowodza - bo jakze jest mozliwe ze jakas osobniczka stosujaca taktyke dederowskiej "fdj" jest w stanie w swoistej - dederowskiej formie ponizac narod?

duchu swiety - zrob z tym wreszcie porzadek
bracia - wspomozcie - modlcie sie za ten biedny kraj
amen

whp
...kanclerze, kanclerki i inne pryszczate przychodza i odchodza, a Wielki Narod Niemiecki trwa. :idea: Niech zyja Swiete Niemcy :!: ...
ODPOWIEDZ