Murem za Palikotem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

Panie reflex, a kto z powodu mojej opinii o Palikocie poniosl straty fizyczne lub materialne, komu zaszkodzily? Zyje w kraju cywilizowanym, gdzie istnieje wolnosc wypowiedzi i w tym sie z panem zgadzam. Ja tylko mowie, niczego jeszcze nie zrobilam, nawet go nie oplulam. Chociaz przyznam sie, ze czasem mam ochote.
Mam ochote zapytac czy uwazasz, ze sluszne jest powiedzenie: "kto nie jest z nami, jest przeciwko nam" bo dla mnie od zawsze jest to manipulacja ludzmi. Pytam bo mam duze watpliwosci.marycha
Widzisz... Ja nigdzie nie podwazylem Twojego prawa do wypowiedzi, nie rzucalem w Ciebie kamolem, ani nawet poduszka z kaczym puchem - zadalem proste pytanie: co ten brzydki Palikot takiego zlego zrobil, a Ty... zrobilas unik i tym przegralas starcie walkowerem.

Ale to wszystko nic w prownaniu z tym co mi zrobilas na koniec. Napisalas do mnie przez Pan (jak moglas?) a potem zeby mnie dobic, moj nick z malej litery. Powiedz mi Maryniu, za co Ty mnie tak nienawidzisz...? :o

Nie uznaje pojecia "kto nie jest z nami, jest przeciwko nam". Nigdy nalezalem ani nie naleze do zadnego " z nami" ani "z wami".
Wyznam Ci w tajemnicy, ze moim zdaniem kobiety nie powinny dotykac dwoch rzeczy: polityki i grila. Przy jednym i drugim mozna sie poparzyc i obie naleza do prawdziwych mezczyzn.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

A prawda jak zwykle lezy posrodku i nie jest ani czarna ani biala...
Jeden z najwiekszych nonsensow jakie czytalem. Posrodku leza mniej lub bardziej smierdzace kompromisy, prawda jest zawsze prawda i nawet jesli jest przykra - zawsze jest biala, klamstwo jest czarne i nic posrodku.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Murem za Palikotem

Post autor: whiskeyprint1 »

tak-tak/ wszystko byloby prawda co ck napisal gdyby bylo prawda - choc mowia ze prawdy nie ma - chwilowo umowmy sie ze istnieje obok nieprawdy - pomijajac zaprzeczenie ktore zawsze! jest prawda niepodwazalna (dlaczego - w innym rozdziale)/

rzecz ma sie inaczej/
zlo jest dobrem dla tego kto zlo pielegnuje/ jest dla niego jak smakowita potrawa / jest lakomstwem glodnego ktoremu snia sie smakolyki/ jest kojacym spelnieniem pozadanego/

dobro jest zlem jak ocet w potrawie lakomego/ jest trucizna zachcianek/ jak skazone gorycza smakolyki ktore prowadza do szczesliwego obzarstwa - do samozadowolenia dla czyniacego zlo czyli dobro/

dobro jest zlem bo niszczy zlo ktore jest prawdziwym dobrem/ metamorfozy potraw zlych kucharzy w podlej restauracji ktore pachna landrynka z kiszonego ogorka - zlych kucharzy ktorzy czynia zlo czyli dobro w imie boga

carze uczyn dobro jesli bog tego nie moze
amen
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

nie zapominajmy jednak,ze tutaj wszyscy bez wyjatku sa dwulicowi
No kazdy rodzi sie z dwoma licami i dwoma poldupkami, kobieta z dwoma cyckami.
Czy dlatego mamy pisac ze kobiety dwucycowe?
A jesli idzie o metafore, to sie nie zgadzam. Kazdy ma swoje stale zboczenia i nic nie wsakazuje na to, zeby je chcial kiedykolwiek zmienic. Dla przykadu, godzila zostanie przy swoim pryszczatym licu od usranej smierci i nie pytajcie mnie co to jest usrana smierc bo nie wiem.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Murem za Palikotem

Post autor: nikita »

Reflex pisze: No kazdy rodzi sie z dwoma licami i dwoma poldupkami, kobieta z dwoma cyckami.
Czy dlatego mamy pisac ze kobiety dwucycowe?
A jesli idzie o metafore, to sie nie zgadzam. Kazdy ma swoje stale zboczenia i nic nie wsakazuje na to, zeby je chcial kiedykolwiek zmienic. Dla przykadu, godzila zostanie przy swoim pryszczatym licu od usranej smierci i nie pytajcie mnie co to jest usrana smierc bo nie wiem.
...ja wiem - w zawodzie mialem niejedna okazje zobaczyc...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

nikita pisze:...ja wiem - w zawodzie mialem niejedna okazje zobaczyc...
i jeszcze masz czelnosc sie odzywac na tym forum, wsrod tych samych ludzi, wsrod ktorych pozwoliles sobie na takie chamskie wypowiedzi wzgledem Roo i jego wnuczki?

pewnie bedziesz tu do wlasnej zasranej smierci...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

Blogi polityków
Gosiewski żyje
Janusz Palikot - palikot.blog.onet.pl - 2010-07-17 08:00:00
Widziano go na peronie we Włoszczowej, jak zmagał się z Ruskimi, ale dał radę. Trzeba ekshumacji wszystkich zwłok, bo być może Rosjanie je porwali i dziś przetrzymują na granicach dawnego imperium. Tak, jesteśmy szaleni. Jesteśmy wariatami – to Nasze Życie.
Pani Gosiewska chciala by jeszcze zobaczyć ostatni raz ...

... penisa męża którego miał odpowiedniego i go kochała.Uważa że może do trumny włożyli nie tego wz tej masakry.Po penisie chciała by poznać zwłoki
poeta0@op.pl 2010-07-17 20:20
http://wiadomosci.onet.pl/blogi/palikot ... ,blog.html

oto ludzie, na ktorych trzeba glosowac... oni przeciez nikomu krzywdy nie zrobili... np. taki palikot... pelna kultura, ktora trzeba nasladowac niszczac przeciwnikow w kolejce do koryta...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: marycha »

No i niestety, przyznaje Ci racje. Ani w jednym ani w drugim mocna nie jestem.
Nie wiem jak Cie przeprosic, ze napisalam Twoj nick z malej litery Reflex.
Co do Palikota, to poddaje sie. Przemyslalam i zrozumialam. To niemilosierne. Nie bede murowac.
Ja mu po prustu przestawie usteczka na tyl glowy. Kamolami juz rzucac nie bede bo to nie przystoi dziewczynom. Ja zrobie sobie proce.
W koncu David zabil z procy olbrzyma, potem zostal krolem, a teraz spiewa sie Hymny Davida.
I moze prorocze sa Twoje slowa: "..Marycha Ty slawna bedziesz..." Dzieki Reflex.

P.s . Przepraszam, ze zrobie na zlosc Whp, bo Palikot ma te sama przypadlosc co frau Melken. Mnie to nie przeszkadza wrecz przeciwnie. Jak mu przestawie usteczka to moze juz nie seplenic. A przeciez to ma swoj urok ale Whp denerwuje. Przepraszam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

oto ludzie, na ktorych trzeba glosowac... oni przeciez nikomu krzywdy nie zrobili... np. taki palikot... pelna kultura, ktora trzeba nasladowac niszczac przeciwnikow w kolejce do koryta...
Godzilla, Ty jestes albo nieprzecietny duren, albo zwykly wieprz.
Kazdy kto przeczytal calosc rozumie ironie Palikota, a Ty wyrywajac dwa zdania z kontekkstu probujesz zaliczyc punkty. Co za obrzydlliwy typ.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

Marycha, ja z tym nickiem zartowalem. A z polityka dzieli ludzi, dlatego szkoda na nia zycia.
ODPOWIEDZ