Murem za Palikotem

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Murem za Palikotem

Post autor: whiskeyprint1 »

Naduzywa pan slowa nienawisc. Za wszelka cene chce mi wmowic, ze nienawidze, kogo? Palikota? Dobrze pan wie, ze to metafora co napisalam, i nic nie mowi o nienawisci.
Dla ciebie dobry katolik, to martwy katolik.
------------------------------------------------------------------------
niechze pani aprzestanie pisac "co popadnie" - aczkolwiek to wylacznie pani sprawa i nikt tego nie zabrania - nie polecam jej rowniez by pomyslala zanim napisze bo to nie ma sensu - nie ma metafory ktora nie "mowi " o tym jaka tresc zawiera - twierdzenie o "dobrym katoliku" mniej o katoliku mowi ale wszystko o pani - a ja nie jestem godzilla ktory strzela w kolana i to do niego pania upodabnia

czy bylby potrzebny pani car dany od boga?
amen
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:ja nie jestem godzilla ktory strzela w kolana i to do niego pania upodabnia
nigdy do nikogo nie strzelalem... moze mam na sumieniu wrobelka, ktorego ustrzelilem z procy ale to juz wszystko, przynajmniej jak na razie....

ten oszukanczy Niemiec wszystko czlowiekowi zarzuci aby tylko "zaistniec" i nie poddac sie uzasadnionej krytyce...

ot, niemiecki filozof...
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Bingoo »

Jaki z niego filozof? Jak z koziej dooopy saksofon,ot kłamca opłotkowy i tyle.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

znalezione w sieci:
1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz?



2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji.



3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju?



4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963?



5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?



6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane?



7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”?



8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?



9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?



10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota?



11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?



12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych.



13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota?



14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca?



15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę?



16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?
http://kontrowersje.net/tresc/wnosze_o_ ... a_palikota

reflex sobie stoi na palikotem... murem sobie stoi...
*ciekawe czy reflex tez by wydawal ludzi mordercom i bylby z tego dumny?

*to takie niezobowiazujace pytanko tylko....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Reflex »

Whiskeyprint, Ty nie pisz o/do godzilli, bo go potem caly dzien glowa boli i widzisz co sie dzieje. Pod kazdym postem slowo "filozof"! Cos jak chroniczna s*racz... tfu! -czkawka. Juz sie zaczyna udzielac w Australli.
Take stare a take dziecinne.
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: Bingoo »

Reflex pisze:Whiskeyprint, Ty nie pisz o/do godzilli, bo go potem caly dzien glowa boli i widzisz co sie dzieje. Pod kazdym postem slowo "filozof"! Cos jak chroniczna s*racz... tfu! -czkawka. Juz sie zaczyna udzielac w Australli.
Take stare a take dziecinne.
Nie wiedziałem że mieszkasz w Australii? Jaka tam jest teraz pogoda, u nas jest pioruńsko ciepło. W Australii też pewnie tropik. Najstarsi górale nie pamiętaja takich upałów.Owieczki same wełne zrucają z tej gorączki.
Na gorną czkawkę polecam kostkę cukru na która należy nalać 10 kropli 8-go cudu świata o nazwie Amol. Gdyby nie pomoglo na dolną sr***....czkawkę leć do apteki po węgielki.
I uważaj na łokcie.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Whiskeyprint, Ty nie pisz o/do godzilli
nareszcie cos madrego reflex napisal.... masz racje, debile nie powinni tu pisywac...
a notorycznym klamcom powinno sie dojscie do internetu w majestacie prawa odcinac...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Murem za Palikotem

Post autor: whiskeyprint1 »

Whiskeyprint, Ty nie pisz o/do godzilli
--------------------------------------------

ja do niego nie pisze - ale rzecz w tym - cokolwiek napisze i na jakikolwiek temat - sadzi ze on jest adresatem - ze chwale jego intelektualne wyzyny (jakoz tego drugiego) - to sa faceci ktorzy sa wrzodami na wlasnych zoladkach majac nieustanne bole sadza ze pocenie sie na forum lagodzi bol - kiedy sie tu podlacze - widze tylko niezliczona ilosc (boze - kto to zliczy - to zmasowany atak na forum - cos w rodzaju militarnej ofensywy) ich niewidzialnych kropli intelektualnego potu - jakze wdzieczny jestem administracji za ta opcje - juz dawno temu proponowalem administracji by otworzylo dla obu specjane intelektualnie exkluzywne forum wraz z bilblioteka i odpowiednimi slownikami - encyklopediami i podrecznikami do klas czwartych szkol elementarnych- wyzszych z uprawnieniami do masowej dzialalnosci - moze w ten sposob wniesliby jakas tworcza mysl do skostnialego zycia tego forum - my niczego ich nie nauczymy - jak twierdza - jestesmy dla nich za glupi - niewiele sie znam na usterkach mozgowych i dlatego nie jestem pewny czy bylby tego jakis skutek - byc moze administracja lepiej sie orientuje i dlatego mojej propozycji zalozenia intelektualnego forum dla obydwu nie wziela pod uwage

boze zostan carem
amen
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:Whiskeyprint, Ty nie pisz o/do godzilli
--------------------------------------------

ja do niego nie pisze - ale rzecz w tym - cokolwiek napisze i na jakikolwiek temat - sadzi ze on jest adresatem
glupi albo o droge pyta...

ot, "niemiecki filozof"
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Murem za Palikotem

Post autor: marycha »

Nie.
Czy bylby potrzebny panu bardzej psychiatra czy egzorcysta?
ODPOWIEDZ