Poźegnania nadszedł czas

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Poźegnania nadszedł czas

Post autor: godzilla »

klown pisze: ...coś ze osiemnaście razy go zamieszczał. Ze dwa razy do roku. Widac, ze to jedyna poezja z jaką się zetknął.
no to trudno... ja tam sie wcale na poezji nie wyznaje, myslalem ze sie rzucicie calowac go po dupie a tu widze opozycja konstruktywna sie zebrala i krytykuje jakosc poezji J. Tuwima...
gdybym wiedzial to zamiescilbym jakis inny wierszyk na pozegnanie nicka Bingoo... mam jeszcze tego nicka w posiadaniu i moge cos zamiescic tylko doradzcie koledzy oblatani w poezji co was rajcuje...

jeszcze raz przypomne - nicka Bingoo zalozylem ja i udostepnilem go czasowo koledze z daleka... teraz kolega chcial sie pozegnac i ja w jego imieniu umiescilem ten wierszyk... jakby co to prosze z pretensjami do mnie jak w dym...

zreszta, jesli macie ochote to ten wierszyk mozecie wziac za zachete do calowania mnie w doope...

pozdrawiam serdecznie
godzilla
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: Poźegnania nadszedł czas

Post autor: Bingoo »

to czego sobie zyczycie kolesie?
moge wrzucic co sobie zazyczycie tylko powiedzcie co...
pozdrawiam najserdeczniej
andrzej z europy
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Poźegnania nadszedł czas

Post autor: marycha »

Taaaaaak???? andrzej z europy?
To my z xyz pazurami o Ciebie....
To wielokropek wlasna piers nadstawia na ciosy i potwierdza "pamietam"
To ja murem za Toba, robie proce i co?
Nadstawiamy swoja "klatke cyckowa", a ty andrzej z europy? Forum bez opozycji?
To ja myslalam, ze jestes silniejszy. No to surprised. :? :x :o :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Poźegnania nadszedł czas

Post autor: godzilla »

marycha pisze:Taaaaaak???? andrzej z europy?
To my z xyz pazurami o Ciebie....
To wielokropek wlasna piers nadstawia na ciosy i potwierdza "pamietam"
To ja murem za Toba, robie proce i co?
Nadstawiamy swoja "klatke cyckowa", a ty andrzej z europy? Forum bez opozycji?
To ja myslalam, ze jestes silniejszy. No to surprised. :? :x :o :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
andrzej z antypodow poprosil mnie o zmiane hasla dostepu bo nie chce tu juz pisac po zmasowanych atakach pewnych ludzi, ktorzy go oczerniaja i oskarzaja o ch...y wie co... w koncu ile mozna wytrzymac?

opozycja w systemach totalitarnych nikomu nie jest potrzebna i jest zwalczana totalnie... co widac w Polsce... chociaz tam jest niby demokracja...
ODPOWIEDZ