kara /whp/

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: kara /whp/

Post autor: marycha »


Szanowny panie, mam nadzieje, ze nie bedzie mi mial pan za zle, ze dzisiaj z cala rodzina odmowie za pana ROZANIEC. Mimo odchylen rozancowych.
A to w zwiazku z panska odpowiedzialnoscia za wydarzenia i rzeczy kompromitujace Polske i ze musi sie pan tak wstydzic.
Mnie uczono, ze wstydzic to sie trzeba wylacznie za siebie.
Nadmienil pan o swojej pozycji wsrod polonii /nie wiem jaka jest/ i szeregu Niemcow znajomych, ktorym mowi pan o Polsce rzeczy nie bedace wersja oficjalno-folderowa.
Chcialam zapytac z pewna niesmialoscia, czy nie zechcialby pan uchylic rabka tajemnicy, co mowi pan o Polsce, Polakach naszym i innym. Mam nadzieje nauczyc sie czegos od pana i postepowac podobnie.
Nie bedzie mi przeszkadzalo jesli przekroczy to format A-4.
Bede bardzo zobowiazana.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: kara /whp/

Post autor: marycha »

Godzil, przestan przeszkadzac w osiaganiu nieustajacych orgazmow niektorym uczestnikom forum. To najlepsza okazja dla galwasow, pajacow, whp-ow itp. zeby chociaz w wyobrazni lac w morde, tluc, skopac, ukrzyzowac. Przeciez ten krzyz sie marnuje, galwas ukrzyzowalby pierwsza z brzegu babe rozancowa. Niech co niektorzy szczytuja raz za razem. Nie przeszkadzaj.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: kara /whp/

Post autor: godzilla »

marycha pisze:Godzil, przestan przeszkadzac w osiaganiu nieustajacych orgazmow niektorym uczestnikom forum. To najlepsza okazja dla galwasow, pajacow, whp-ow itp. zeby chociaz w wyobrazni lac w morde, tluc, skopac, ukrzyzowac. Przeciez ten krzyz sie marnuje, galwas ukrzyzowalby pierwsza z brzegu babe rozancowa. Niech co niektorzy szczytuja raz za razem. Nie przeszkadzaj.
no faktycznie... niech sobie szczytuja, tylko niech im zmarnowane nasienie oczu nie zaslepia nienawiscia do Polakow....
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: kara /whp/

Post autor: whiskeyprint1 »

Chcialam zapytac z pewna niesmialoscia, czy nie zechcialby pan uchylic rabka tajemnicy, co mowi pan o Polsce, Polakach naszym i innym.
----------------------------------------------------------------------------------------
szanowna czytelniczko
z pewnoscia nie mowie tego co prezentuja wszelkiego typu godzille i pani
ja znam polske jako nowoczesny kraj ktorego odchylenia koscielno sredniowieczne trzeba wyjasniac i usprawiedliwiac historyczna tradycją klerykalną zaistniala za przyczyna zacofanego polskiego kosciola katolickiego i wladza przenajswietszej panny maryji krolowej polski jak rowniez jej syna obranego na krolewskiego wladce tego kraju (poniewaz tego rodzaju katolicyzmu w europie juz od dawna nie ma - wymaga to wyjasnienia i usprawiedliwienia poslannictwem- ofiara i cierpieniem nadwislanskiego kraju)

cytat godzilly o demokracji uzyty w pani innym zapisie dowodzi ze ten osobnik do dzis nie wie o co chodzi i nigdy tego nie pojmie sadzac ze demokracja jest ustrojem w ktorym wolno wszystko - nie! to jest anarchia i szantaz! ktorego dowodem sa trzy przytoczone przez mnie fakty - dziwi o tyle ze zaistniale pod wplywem partii majacej w szyldzie "prawo" - zatem bylaby musiala byc zwolenniczka porzadku a nie awantur rozsadzajacych polskie panstwo ktore sama uprawia

gdyby polska byla praworzadnym i demokratycznym panstwem (a nie jakas nowa wersja anarchii) wowczas nie byloby mozliwe by prezes jakiesjs partyjki o watlej liczebnosci notorycznie nazywal premiera polskiego rzadu "winnym zbrodni smolenskiej" - bo "winny zbrodni" jest zbrodniarzem!! - a jesli premier zbrodni nie dokonal - wowczas prezes anarchistycznej partyjki musialby w praworzadnym i demoratycznym kraju stanac przed sadem - i w normalnym kraju (ktorym polska w aktualnej sytuacji nie jest) zostalby zasadzony na dwa lata wiezienia bez zawieszenia wyroku - a te rozancowe baby ktore uniemozliwily realizycje rzadowej decyzji - w normalnym kraju zostalyby zasadzone (za opor przeciwko wladzy i naruszanie porzadku publicznego) karami pienieznymi i zeby je zrealizowac musialyby w lombardzie zastawic rozance

w jakim to kraju byloby mozliwe by na obrady sadu najwyzszego (nie musze czytelniczce tlumaczyc co to jest - czy tez istnieje potrzeba?) wtargneli awanturnicy podszczuci przez anarchistyczna partyjke i wygonili (wygonili-bo innego okreslenia nie ma) zespol sedziowski zza stolu sedziowskiego - to sa incydenty podpadajace pod prawo - ale w normalnym demokratycznym kraju ktorym aktualna-dzisiejsza polska (jak wyzewj) nie jest - mozna jeszcze drastyczniej powiedziec - polska stala sie krajem w ktorym panuje rezym - rezym koscielny

demokracja nie jest systemem w ktorym wolno wszystko! ale byl to zawsze juz - od wiekow - przywilej swietego kosciola katolickiego

mam wrazenie i nadzieje ze tego co napisalem pani nie zrozumie czego jej serdecznie zycze! i prosze pania by raz na zawsze przestala pisac pod moim adresem - jesli sie powtorzy - zechce pania uczynic obecna-niewidzialna
capito?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: kara /whp/

Post autor: whiskeyprint1 »

jesli polska jest panstwem o ustroju demokracji parlamentarnej co uporczywie chce dowiesc osobnik - wowczas miejsce opozycji jest w parlamencie - czego w zadnym przypadku zauwazyc sie nie da (procz sejmowych pyskowek na tematy personalne - czego opozycja nazwac nie mozna)

jesli zas miejscem opozycji jest nie parlament ale ulica - a opozycje stanowi agresywny- militarystycznie nastawiony (torebki i rozance) motloch - wowczas nie mozna wogole mowic o demokracji - i tym bardziej ze ow motloch szantauje rzad i utrudnia normalna prace rzadu i tym bardziej ze pod presja tego motlochu rzad czyni ustepstwa - zatem - kto rzadzi w polsce i jaki tam jest ustroj?

klania sie rewolucja pazdzienikowa z drobna roznica - zamiast lenina z gwiazda - jezus z krzyzem

gdzie jest car?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: kara /whp/

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:jesli zas miejscem opozycji jest nie parlament ale ulica - a opozycje stanowi agresywny- militarystycznie nastawiony (torebki i rozance) motloch - wowczas nie mozna wogole mowic o demokracji - i tym bardziej ze ow motloch szantauje rzad i utrudnia normalna prace rzadu i tym bardziej ze pod presja tego motlochu rzad czyni ustepstwa - zatem - kto rzadzi w polsce i jaki tam jest ustroj?
jezeli padaja takie pytania to dni tego rzadu sa policzone...

rzad musi sie podac do dymisji!!!

za caly ten pier'dolnik....

tu sie z dochtorem wuhapem zgadzam, rzad jest nieudolny i tym samym tusku powinien pojsc na dozywotnia rente... za piencet zloty miesiecznie... hehe...

a teraz pan dochtur moze ejakulowac, tylko niech uwaza na wlasne oczy zeby mu sie nie zakleily...
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: kara /whp/

Post autor: marycha »


Istotnie nie rozumiem. Czy moglby pan to strescic wlasnymi slowami, bardzo prosze.
Niech mnie pan nie czyni obecna-niewidzialna, bo tego nie przezyje.

Zwrocilam sie do pana z prostym pytaniem a pan sie rozmydlil znanym mi od lat tutaj na forum tematem kosciola. Tyle pan o tym pisze, ze czystych pana postow bez watkow religijnych trudno sie doszukac.

Zapytam jeszcze raz, czy moglby pan potraktowac mnie jak znajomego niemca, ktory chce dowiedziec sie
jaka ta Polska jest naprawde z pominieciem problemu kosciola, no bo chyba pan nie rozmawia z obcymi
o sredniowieczu, ktory cechuje nasz kraj. Mam nadzieje choc raz przeczytac panski post, w ktorym wspomni pan, ze Polacy to narod wyjatkowy.....itd. itd.
Bede zobowiazana.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: kara /whp/

Post autor: Reflex »

pod presja tego motlochu rzad czyni ustepstwa - zatem - kto rzadzi w polsce i jaki tam jest ustroj?
Ja bym sie nie spieszyl z ocena sily czy slabosci rzadu. Moim zdaniem wladze postapily rozwaznie unikajac uzycia sily. Nie chodzi o pokazanie kto jest silniejszy a o zaprowadzenie porzadku przed palacem prezydenckim i jesli mozna to zrobic w sposob nie prowadzacy do bezposredniej konfrontacji,duzy plus dla wladzy. Poki co, to polscy talibowie wraz z PiS-em wygladaja zle i traca punkty.

Pojawiaja sie bardzo niebepieczne sygnaly ze strony PiS-u, posel Artur Gorski otwarcie proponuje wyprowadzenie ludzi na ulice pod egida organizacji Ruchu Ochrony Podatnikow. Jesczcze nie widzialem zeby w jakimkolwiek normalnym kraju posel nawolywal do ulicznych wystapien przeciwko rzadowi. To jest prowokacja, igranie z ogniem, proba destabilizacji panstwa, proba uwiklania rzadu w niepokoje spoleczne. Nalezy poczekac na rozwoj wypadkow, mam nadzieje ze odpowiednie organa podejma we wlsciwym momencie, wlasciwe kroki wlacznie z uzyciem sil porzadkowych, jesli taka potrzeba zaistnieje.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: kara /whp/

Post autor: Reflex »

Godzil, przestan przeszkadzac w osiaganiu nieustajacych orgazmow niektorym uczestnikom forum. To najlepsza okazja dla galwasow, pajacow, whp-ow itp. zeby chociaz w wyobrazni lac w morde, tluc, skopac, ukrzyzowac. Przeciez ten krzyz sie marnuje, galwas ukrzyzowalby pierwsza z brzegu babe rozancowa. Niech co niektorzy szczytuja raz za razem. Nie przeszkadzaj.
Powyzsze przeczytalem ze zdziwieniem. Agresja, atak personalny z nutka pogardy, zamiast argumentow merytorycznych. Ciekawe kto znajduje sie w grupie "pajacow" tego forum.
Mam nadzieje, ze nie urodzila sie nam godzilla w spodnicy a marycha miala po prostu zly dzien.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: kara /whp/

Post autor: marycha »

No, mialam. Przepraszam
Zablokowany