PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: Reflex »

Hak niczego sobie, chyba na gruba rybe, nie znam. Osobiscie powiesilabym na tym cebule i czosnek.
Nie szukam na nikogo haka, bo i po co. W smietnikach tez nie kopie, smieci z ulicy nie zbieram i nie publikuje plotek. A co do blogow to skad pewnosc na jakie blogi wchodze.
Wyglada na to, ze to forum rzadzi sie niepisanym prawem, ktore pozwala na bycie uczestnikiem i wypowiadania sie pod pewnymi warunkami:
uczestnik musi byc wyznawca PO, nie nalezy krytykowac, niczego negatywnego nie umieszczasz, bo uderza personalnie w onych i az sie prosi, zeby oberwac. Uwazam, ze tacy ludzie nie powinni zajmowac sie polityka.
Kolejna manipulacja ani jednego slowa prawdy. Typowe dla PiSu i jego zwolenikow:
nie myslec, nie dyskutowac, skarzyc sie i atakowac. Czemu wiec mialo posluzyc zalosne klamstwo o straceniu przez Komorowskich herbu?
To Ty napisalas ze "na kazdego mozna cos znalezc". I znalazlas i zawiesilas nieprawdopodobny smiec, ( o Kawasniewskim, Walesie, Clintonowej, Obamie etc.) piszac a to znalazlam przy okazji szukania Czyli wypierasz sie wlasnych slow. Widze ze to zniknelo, wiec usunelas sama lub pomogla Ci adninistracja. Nie musze miec pewnosci gdzie wchodzisz, widac skad pochodzi to co tutaj zamieszczasz: plotki i pomowienia. Zapominasz w swojej mowa-trawa co sama pisalas, ze umieszczasz linki jako "dowody" swoich racji. Pokaz mi jedno miejsce gdzie ktos zabrania byc zwolennikiem PiSu. Polemizuje sie w wasza zloscia i klamstwem z waszym krzykiem i agresja.

Nikt praktycznie nie atakuje was osobiscie, atakuje wasze poglady i ataki. To TY personalnie i pogardliwie atakujac Galwasa, ktory cie nigdy nie zaczepil, Whiskeyprinta a innych nazywajac pajacami, odslonilas Twoje prawdziwe intencje.

W sumie caly Twoj post jest niesmaczna proba zaklamania rzeczywistosci, To wy PiSowcy atakujac w zenujacy sposob klamstwem i agresja nie potraficie zniesc rzeczowych argumentow i udowodnionych faktow. Nie potraficie dyskutowac, ani przegrywaac, nie umiecie sluchac.

Juz wiem ze nie pomylilem sie piszac ze urodzil sie nam godzilla w spodnicy, jesli w ogole nim nie jestes, bo piszesz w jego stylu, poslugujesz sie jego zwrotami , argumentami i retoryka, atakujesz tych samych ludzi co on i podejrzanie nie pytana co raz wynosisz go na piedestal szlachetnego obroncy prawdy.

Nikt nikomu nic nie zabrania, ja wymagam w dyskusji troche rzetelnosci i uczciwosci, inni pisza co mysla i jest im daleko do waszej nienawistnej i zaklamanej retoryki.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Juz wiem ze nie pomylilem sie piszac ze urodzil sie nam godzilla w spodnicy, jesli w ogole nim nie jestes, bo piszesz w jego stylu, poslugujesz sie jego zwrotami , argumentami i retoryka, atakujesz tych samych ludzi co on i podejrzanie nie pytana co raz wynosisz go na piedestal szlachetnego obroncy prawdy.

Nikt nikomu nic nie zabrania, ja wymagam w dyskusji troche rzetelnosci i uczciwosci, inni pisza co mysla i jest im daleko do waszej nienawistnej i zaklamanej retoryki.
a co nie wolno mi w damskich ciuszkach chodzic?
na wysokich obcasach utrzymac rownowage przy mojej wadze troche trudno ale jak sie potrenuje to sie da rade...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak ciezko zniesc ze ktos moze krytykowac ekipe rzadzaca a nie opozycje?
no to potrzebna ci jakas fachowa terapia ty przesaczony nienawiscia fanatyku tuskowy...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: Reflex »

Wiem chcialbys, ale twoje niedoczekanie. Ja nic nie pisalem o krytykowaniu rzadzacych, to nie wasza polka na to jestescie za prymitywni. Zarty sobie bedzie stroil.. hehe loser.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: marycha »

Pomyslec, ze sam mnie ostrzegales, ze kobiety nie powinny sie mieszac do polityki. Teraz wiem dlaczego. Ty mnie porownujesz do Godzilli, pipek odsyla mnie do Ciebie i porownuje z Toba, a ja jestem marycha.
Nie dosc, ze zrobiles ze mnie bezdomna, grzebiaca w smietynikach, czytajaca brukowce, piszaca nieprawde to jeszcze umiesciles szubieniczke z hakiem i co popatrze to sie boje pisac.Ale to jeszcze Ci wybacze. Natomiast to, ze zwracasz sie do mnie Wy - Was, tego Ci nie wybacze.
Reflex, czemu mnie tak nienawidzsz?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Ja nic nie pisalem o krytykowaniu rzadzacych...
oczywiscie ze ci nie wolno ani krytykowac ani pisac o krytykowaniu rzadzacych... jako staremu komunistycznemu agentowi na emeryturze nie wolno ci tego robic... dorabiasz sobie piszac bzdury na tym i innych forach wlazac w dupe obecnemu rezimowi... daja ci chociaz te sto baksow miesiecznie za ta partanine zebys sobie pare sixpakow piwa mogl kupic???
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: godzilla »

marycha pisze: Reflex, czemu mnie tak nienawidzsz?
bo NIENAWISC to 99% ich programu zyciowego... w gebie piekne haselka o milosci, pojednaniu, zgodzie co buduje a tak naprawde to piana im na pyski wylazi Z NIENAWISCI do wszystkiego co inne...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: alohilani »

Z ksiazki pewnego znanego wspolczesnego rabina (Irvin Kula):

"The Talmud, the classic Jewish wisdom text, has been studied for more than fifteen hundred years. No wonder. It contains four hundred years of recorded debated about human life and is brimming with paradoxes and insights about how to enrich our lives. There are truths tumbilng onto thruths, echoing off each other, allowing the reader to interpret and decide. Among the most intense of the Talmud's arguments are those between two ancient philosophers and legalists named Hillel and Shammai.
Each had his own academy and different approach, much like contemporary think tanks such as the Brookings Institute and the Heritage Foundation, the Chicago School of Economics and the London School fo Economics, the Freudians and the Jungians. Students would study and discuss issues that ranged from sweeping social policies to everyday life.
Periodically the academies would emerge with decisions, most of which were in direct opposition to each other: two very different truths. Then the fun would begin. Hilled and Shammai would have a grand debate. How do we create economic justice? What do couples do when love failed? How do we make time sacred? What does it mean to be vulnerable in this world? One might think clear decission would be necessary and appropriate given the weightiness of these matters. But rather than provide answers or a simple list of rules to follow, the Talmud shows us the arguments of these great philosophical schools. It invites us into their sparring matches and reveals the contradictions for us to contemplate.
In the large majority of cases when a decision was reached, the verdict would go according to Hillel. But it wasn't because Hillel was objectively correct. The Talmud says about both teachings "These and these are the words of the living God". So why did the ruling go to Hille's school? Because of Hillel's ethics of discovery, the spiritual practice of his search, the method of investigation. The school of Hillel always studied and wrestled with Shammai's oppinions, ofthe teaching them before its own. Hillel's school udnerstood and valued the partial truth of the other side, and they used Shammai's insights to inform their own, to broaden their perspective, to come up with the most inclusive answer. Every truth offers a deeper understanding of life. Hillel didn't win at the expense of Shammai; he won for the benefit of us all."

Inny fragment:

"Whenever I dissagree with someone, I think of Hillel and Shammai. I tryh to reframe my perspective through the lens of the other person, allowing my oppinion to blend with a different truths of someone else. When two ideas conflict, it isn't because one is necessarily true and the other false. It's that each represents a different When I explore divisive issues with my students, I ask them to argue the side with which they disagree first; to write an essay from that point of view before writing one from their own. If a student has a strong feminist interpretation, I ask her to argue for the cosnervative and traditional interpretation, and I ask the student with a conservative position to argue from a feminist position. It's amazing how much better the final essays are from the students who actually do this exercise. When two ideas conflict, it isn't because one is necessarily true and the other false. It's that each represents a different perspective on reality. As physicist Niels Bohr taught: The opposite of a fact is a falsehood but the opposite of a profound truth is very often another profound truth."
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: godzilla »

dla reflexa to bedzie za trudne i niepojete, a pan dochtur filozof sie do tego nie odniesie bo on to wszystko juz przerabial na uczelni....

my maluczcy to tez wiemy od dawna.... ze z ktorej strony nie spojrzec na prawde to ona bedzie inna...

dlatego dla jednych tusk z komorowskim beda sie jawic ludzmi cudownymi, zbawcami Polski ipt. a dla innych, ktorzy spojrza w liczby objawia sie wielkie klamstwa tego duetu starszych panow...

a gdyby spojrzec od strony katastrofy smolenskiej to moze sie pokazac cos znacznie brzydszego....

almagus moze napisze nastepny wierszyk o tym...
faranek22
Posty: 17
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 2:29 pm

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: faranek22 »

Mi podoba się ta parodia:
parodia spotu wyborczego
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: PiS-sowskie Bog - Honor - Kaczyzna

Post autor: Reflex »

Natomiast to, ze zwracasz sie do mnie Wy - Was, tego Ci nie wybacze.
Reflex, czemu mnie tak nienawidzsz?
Nie zwracam sie do Ciebie przez WY, Pisalem do waszej koalicji z godzlla i wszystkich ciemnych sil ktore reperezentujecie.
Nie nienawidze Cie, mysle ze prywatnie jestes sympatyczna kobieta, jednak poglady masz chore a ja juz nie trawie Waszej Radio_Maryj_No_moherowej obludy.
A Ty zapamietaj sobie, ze tylko prawdziwy przyjaciel prawde Ci powie. Stoisz po zlej stronie - kiedys to zrozumiesz i nie mam na mysli buca godzilli tylko wraza PiSowszczyzne.

Godzilla zrobil z tego miejsca kloaczny burdel, przy Twoim aktywnym wsparciu, Administracji nie zalezy, a ja nie mam zamiaru sie tarzac w godzilowym gownie.
Nie po rano wstaje zebym co wieczor rzygal patrzac co to chamidlo tutaj wyprawia.
ODPOWIEDZ